2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benim ilk bebeğim neler olacağını bilmiyorum ama doğumdan sonra çok kafam karışır gibi geliyor çok korkuyorum o yüzden hiç acele etmiyorum tadını çıkarıyorum ve çoook korkuyorum :)

iyiyiz canim bebisinn nasil.ayrintili bilgi istiyom :)

yorgun bitkinnn mutlu ☺ kizlar bebisleri icinizde tutabildiginz kadar tutun benden tavsiye benim cadi 2 gun iyi uyudu sonra bi uyandi tam uyandi daha uyumuyo 😴

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canim ismi esila oldu. beslenme sorununu azcik yendik gibi aman halen zorlaniyo.ben iyiym bebiste cok huzursuz uyku yok hic

Adıyla büyüsün inşallah. Hastanede misiniz yoksa eve gectiniz mi? Tek sorun beslenmeyse buna da hamdolsun inşallah en kısa zamanda hiçbir sorununuz kalmaz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

insallah cnm. evimize gectik evet beslenme disinda sorunumuz yok sukur dogdugunda da tek sorun beslenmeydi bakalim artk iyi olmaya calisiyoruz

canim ismi esila oldu. beslenme sorununu azcik yendik gibi aman halen zorlaniyo.ben iyiym bebiste cok huzursuz uyku yok hic

Maşallah canım , yakında güzel güzel emer seni , azıcık daha kuvvetlensin , nazar değmesin maşallah

insallah cnm. evimize gectik evet beslenme disinda sorunumuz yok sukur dogdugunda da tek sorun beslenmeydi bakalim artk iyi olmaya calisiyoruz

Hastaneden çıktığınıza göre daha iyisinİz maşallah çok sevindim Allah evladınızı size bağışlasın acısını göstermesin inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende hastaneye götürmeyi düşünmüyorum.. eşimide ikna ederim artık evde Fenerbahçe pikeside var onla takım olsun evde giydirelim filan derim :)

hepimizin cnm insallah Allah hepimizin melegini bagislasn

bebe iri oldugu için hem onun sıkışmaması hemde benim için 38e kadar beklicek
zaten önde gittiği için kilosu erken oldugunda bile 40 oluyor zaten diyor
bir sorun yok diye konuşuyor.

aynı durumdayız. allahım yardım etsin. benim doktorumda hiç bi sıkıntı yok dıyor.

günaydın kızlar herkes göbek fotoğrafı koymuş ben ayaklarımı çektim dün iş yerinde sizinde ayaklarınız böyle oldu mu
Eki Görüntüle 1184104

canım benim ayaklarımda seninkinden daha kötü no problem :)

kızlar selam şuan gayet iyiyim ama dün akşam biraz aksiyon yaşadık.

dun sabah çay bardağının 3/1 i kadar azcık bi su geldi baktım ya bebek baskısından çiş kaçırdım yada akıntı dye öteledim. sonra akşam yemeğinden sonrada aynı su gelınce hemen doktorumu arayıp hastaneye gıttık. çok şükür bebe suyu değilmiş ama idrarda değilmiş. çocuk aşağıya baskı yaptığından akıntı sıvı şekilde gelebilir 2 gune bi gel dedi doktor.
bebeğim 2950 olmuş doktor iri bi bebek dedi hepsinin dediği gibi. normal doğum yapman imkansız gibi birşey ve sen en az 3 hafta ilerdesin dikkat et uzan yat dedi. sancım filen yok sadece aşağıda bazen kasılmalar ve sabah yatakta ayağıma kramp giriyor..

hiç heyecanlanmadım teyzem yanımda yardıma gelmişti. o çok heyecan yaptı . en üzüldüğüm hemen banyoya gırıp mecbur jilet yaptım teyzem ne olur ne olmaz dedi. gitti ağdam yani..

gittikçe yaklaşıyor benim doğumum artık.. 2 gun yazmazsam bilinki benim sıpa geldi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…