2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

:KK52::KK52::KK52: bizim sülale boyu fanatik fb yiz canım kaçış yok oğlum da öyle olcak :KK52::KK52::KK52:

moonlight işte yaaa kadim dostumm benim boşuna kanım bukadar kaynamadı sana herşeyimiz ortak ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:helal olsun arkadaşım sana

moonlight işte yaaa kadim dostumm benim boşuna kanım bukadar kaynamadı sana herşeyimiz ortak ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:helal olsun arkadaşım sana

Herkes bi gün doğru yolu bulacak merveeee , sen hiç merak etme :KK54::KK54::KK54::KK54::KK52::KK52::KK52:

aslında hastane çantası hakkında bilgi alsak.. :)

Hastane cantasini bende internette okuduklarima gore hazirladim.:KK66: ek olarak sunu soyleyebilirim, sezeryan oldugu icin ben pijama giyemedim. Giyebilirim diye bi pijama bi gecelik almistim yanima. Gecelik cok rahatti ama pijama dikis yerimi acitti giymemle cikarmam bir oldu. Normal dogumda da geceligin daha rahat olacagini dusunuyorum. Normalde hic gecelik giymeyen biri olarak soyluyorum bunu :KK66:

Hastane cantasini bende internette okuduklarima gore hazirladim.:KK66: ek olarak sunu soyleyebilirim, sezeryan oldugu icin ben pijama giyemedim. Giyebilirim diye bi pijama bi gecelik almistim yanima. Gecelik cok rahatti ama pijama dikis yerimi acitti giymemle cikarmam bir oldu. Normal dogumda da geceligin daha rahat olacagini dusunuyorum. Normalde hic gecelik giymeyen biri olarak soyluyorum bunu :KK66:

anladım canım teşekkürler... Allah evladını bağışlasın inşallah..

öff evet ya o aslan parçası yazan tulumlardan önlüklerden falan aldı hep:KK35:astronot,pike takımı falan ne bulduysa aldı.Bende hiç istemedim almayı bunları ama babasının takımını tutacaksa tutsun napıyım karışmıyorum nasıl olsa büyüyünce kendi kendine doğru yolu bulur benim oğlum:KK16::KK16::KK16:

doğru yolda kalır demek istedin bence :KK66:))

yeni bir diziye başladım pretty little liars... gidemde ona bakam bariii... gece izleyemiyorum korkudan gündüz izleyebiliyorum ancak :) hoşçakalın görüşürüz

benim gibi nefes darlığı çeken hiç yok mu???bir de ayağını kaburgama öyle bir dayıyorki sanıyorum ağzımdan çıkacak :)
ben varım sanki kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor. su içiyorum burundan nefes alıp ağzıdan veriyorum. 5 dk böyle yapıyorum canım. sanırım diyaframa olan baskıdan oluyor.
maşallah size:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Eki Görüntüle 1183677

yeni hastane çıkışımız ... gönül isterdi ki lacivertlerin yerinde kırmızı olsun ama kocama aşığım işte :) oğlunun takımına da o karar versin napalım :)
hehee:) benim koca da almış bundan. ama ben hastane çıkışı olarak kullanmıcam kızım ilk bunları giysin istemedim. ciciş renkler aldım. evde giyer artık:)
Herkez paylaşmis bende eksik kalmayayım :)).. Buda benim göbüş ilki 3hafta önce, 2.fotograf geçen haftadan :)
maşallah canım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Alalım canım bebişlerimiz sağlıklı olsunda bende 10 kilo aldım ama sallamıyorum kendimden bu kadarını bile beklemiyodum 20 25 kilo alanlar bile doğumdan sonra hiçbişeyleri kalmıyo bizede hiç bişey olmaz evvelallah 😉 Ben 21inde gitcektim ama benim özel bölgemin dudakları şişti sanki buraya yazdım mucarda bir arkadaşının da olduğunu yazmış hastanede yatıyomuş şimdi doktoruma söyledim oda pazartesi gel görmem lazım dedi erkene çekmiş oldum ama şimdide inmiş gibi biraz bilemedim yinede gitsem gözüksem mi ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
canım sonlara doğru vajinmızın içi de şişicekmiş. sanırım mukoza olması nedeniyle. tabi sen yine de git dr a.
kızlar bir de herkese tavsiye son günlerimizde mantara enfeksiyona çok açığız. kadın genital bölgesini en güzel temizleyen ve yararlı bakteileri öldürmeyen elma sirkesidir. ben çok faydasını grüyorum iki üç güne bir makyaj silme pamuğuna damlatın güzelce silin. hatta vajina girişine de şöyle bi dokundurun. dr lar söylüyor bunu. acırsa hafif bilinki orası tahriş olmuş iyi gelir. bazı dr lar her gün kullanın bile diyor. asla zararı yok. zaten sirke şifadır. özellikle ben dışarda wc kullandıysam duştan önce mutllaka yapar 15-20 dk beklerim. doğum sonrası da çok faydalıymış. çünkü enfeksiyona çok açığız o dönemde de.
Kızlar bugün iki ayrı saatte altbölgemden direk mil batar gibi ani şimşekleme şeklinde bir ağrı girdi ilkinde önemsemedim ama ikincikez olunca şaşırdım .sancı desem o kasıklarda olur diye düşümyrm bu kasık ağrısı gibi değil.size de böyle bir ağrı oldu mu ?
canım bende de var özellikle ayağa kalkınca oluyor. bıçak saplar gibi. sordum pek çok kişi yaşıyormuş. normalmiş.
selam kızlar,sizde de nefes darlığı oluyor mu özellikle de yemek yaparken bunalıyorum bayağı kalbim çarrpıyo bi kötü oluyorum.tansiyonumu ölçtim 10 a 7.5 çıktı kalp atışımda 69 du ama düzensiz kalp atışı göstergesi gösterdi.9-10 kilo aldım ama bu nefes darlığı niye oluyo anlamadım.sizlerde varsa nasıl üstesinden geliyosunuz??
ben nefes egzersizi yapıyorum. burundan alıp ağızdan nefesimi veriyorum. su içiyorum. dinleniyorum.

Bebeğin hayırlı uğurlu olsun canım. ..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

yeni bir diziye başladım pretty little liars... gidemde ona bakam bariii... gece izleyemiyorum korkudan gündüz izleyebiliyorum ancak :) hoşçakalın görüşürüz

Benim dizim izle izle sonlara doğru herşey çorba :))

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Sen de benim gibi , ben de yeni diziye başladım walking dead indirdik internetten gündüzleri izleyebiliom , gece izlersem rüyamda sabaha kadar yürüyen ölü görüyorum:KK52::KK52::KK52:

Herkese günaydın.
burda anneliğin heyecanını bir an önce doğurmak isteyenleri görünce kötü hissediyorum.ben biraz korkuyorum çünkü.oğlum 6 yaşında ve çok zordu lohusalığım.psikolojik olarak.uykusuzluk,yalnızlık,gaz sancıları,süt sıkıntısı.. ne bileyim sizler böyle hevesli yazınca ben o kadar değilim diye suçluluk duyuyorum...
Allahım aklımıza mukayyet olsun kohusanın bir ayağı mezarda olur dediler geçenlerde.Allahım hayırla sağlıkla,analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.

onlar daha başlarına geliceklerden habersiz de ondan böyle heycanlılar:KK34: :KK9: şaka bi yana suçluluk duycak bi durum yok çok zorluk yaşamışsın aynılarını yaşama korkusu seni tedirgin ediyo hepsi bu..ben de çook zor bi 2,5-3 yıl yaşadım..bak ay demiyorum yıl dikkatini çekerim..ama olumlu düşünmeye çalışıyorum bu sefer öyle olmıycak..her bebek bir diil ..sen de lütfen güzel şeylere odaklan..

X