2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar herkes göbek fotoğrafı koymuş ben ayaklarımı çektim dün iş yerinde sizinde ayaklarınız böyle oldu mu
Eki Görüntüle 1184104

Canim ayakkarin kötü olmuş ama sen de rahat bir ayakkabı giymemissin ben Converse gidiyordum kenarlari yırtildi o zaman ayağımda şişmişti biraz gittim ayakkabı aldım 40 numara 38 numara ayaklarım belki kalıpta dar ya da aldigim 11 kilodan kaynaklı ama görsen çok çirkin babet gibi ama böyle geniş yaşlı ayakkabısi gibi nasıl giyiyorsun bu ayakkabıyi yazık ayaklarıni mahveder...

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Tesekkur ederim.dogum tarihim 2 temmuz gorunuyordu. 38+1 de gece acil gittik ve epidural sezeryanla geldi oglum. cunku o haftaya kadar hala donmemisti ve benimsuyum gelince sezeryanla aldilar mecburen.

sezeryan olsa da suyunuz gelmiş ve doğumu oğluş başlatmiş ne güzell... sabırsız oğlan :) Bakalim bizler neler yaşayacağız.

sezeryan olsa da suyunuz gelmiş ve doğumu oğluş başlatmiş ne güzell... sabırsız oğlan :) Bakalim bizler neler yaşayacağız.

Evet gercekten sansliyim bu konuda. Sezeryan olcam ve sutum gec gelcek diye endiseliydim hep. Ya da sancim baslar da hem sanciyi hem sezeryanin acisini yasarim diye korkuyodum. İnsan son ay yazabildigi kadar senaryo yaziyo.

oooo süpersin tatlım sen çok hızlısın herşeyini hallediverdin bir anda lohusa şerbeti bardaklarını ve sürahisini hazır mı aldın?nerden aldın?

oooo süpersin tatlım sen çok hızlısın herşeyini hallediverdin bir anda lohusa şerbeti bardaklarını ve sürahisini hazır mı aldın?nerden aldın?

hazır aldım ama süslü değil canım , süslemesini ben yapıcam .. fotoğrafını atarım bitirince .. ama kurdele filan almam lazım önce...

biz dün feneriumdan aldık 76 tl idi.. pançoya yaptırmışlar o yüzden penye kalitesi iyi.. ama biz bi hata ettik bari siz gidin gs strore dan alın :)))

kız cadııı niye hata oluyormuş feneriumdan alınca.Ben koyu fenerliyim eşim gs lı.Eşim gidip gs store dan nekadar bebek ürünü varsa aldı maalesef

hazır aldım ama süslü değil canım , süslemesini ben yapıcam .. fotoğrafını atarım bitirince .. ama kurdele filan almam lazım önce...
Tamam bitince mutlaka paylaş.Ben de geçen gün tuhafiyeye gidip aldım renk renk kurdele aldım.Kavanozlara kurdele bağlamaya başladım güzel oluyor.Hadi kolay gelsin bakalım heyecanlı işler bunlar

kız cadııı niye hata oluyormuş feneriumdan alınca.Ben koyu fenerliyim eşim gs lı.Eşim gidip gs store dan nekadar bebek ürünü varsa aldı maalesef

bende gsliyim kızım kimi kime şikayet ediyon :))) ne güzel aslan parçası yazılı tulumlar zıbınlar varken gittikte kuşspora yatırım yaptık :))) dün eşime diyorum gönlün nasıl razı olacak uşağımızı fenerli yapmaya :))) neyse diyorum çocuk fenerli olcak Allah başka dert vermesin bari :)))) şaka bir yana bir babanın en büyük isteğidir sanırım çocuğuyla aynı takımlı olmak , o yüzden ses etmedim.. bir gsli kaybettik ama neyseki sizin aileden bir gsli kazanmışız içim daha rahat artık :)))

öff evet ya o aslan parçası yazan tulumlardan önlüklerden falan aldı hepastronot,pike takımı falan ne bulduysa aldı.Bende hiç istemedim almayı bunları ama babasının takımını tutacaksa tutsun napıyım karışmıyorum nasıl olsa büyüyünce kendi kendine doğru yolu bulur benim oğlum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…