2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızzzz Allah korusunnn.Ben sezeryan olucam dur şimdi karıştırma korkutma beni:KK9:Senin bebişde mi oğlan ordan belki bizi ayırd ederler diye düşünüyorum.Ha bide benim geceliğim ütülü falan gıcır gıcır olacak.Seninki çoookkk uzun süredir bagajda beklediği için kırışmış olacak bizi ordan da ayırd ederler merak etme hahhahahahhahah:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Benimki de oğlan canım , benim geceliği öyle bi koydum ki jilet gibi kalakaldı orda kız bişiicik olmaz , ben senden önce doğurcam ama bak tarihler tutmadı Allahtan :KK52::KK52::KK52:

yok canım estafurullah kendine öyle deme.Aman çaya alma onları boşverrr sana şimdi yokuşları nasış çıktığını kuş gibi uçup arı gibi soktuğunu anlatır boşverr:KK9::KK9:
:))allah iyiliğini versin:))vasfiye bu yapar mı yapar:)))kilo konusunda doğum sonrasında havuza gitsem en erken ne zaman gidebiliriz bi bilgin var mı.arkadaşım sekiz ay beklemen gerekir diyor.benim için çok geç.

Ayril bncede ya beynin yorulur bikere.bebege kim bakacak kimsen varmi orda benm ablam var ev hanimi bana yakin o bakacak ins o yuzden rahatim.evt nöbet cok zor esimle birbirimizin yüzünü goremiyorduk.burasi iyi smdi bnimde evime yakin uc bucukda paydos iyi oluyor.maasi da iyi napalim kadro olaydi iyiydi ama ksmet.dogu gorevinden de kurtulmus esin valla iyi olmus bide o vardi tasnma filan bizm kizlarda cok var oyle ogretmen esi ordan oraya kosturuyolar.

Ben ücretsiz izine çıkacağım inşallah bir buçuk iki yıl ondan sonra annemle yakın oturuyoruz o bakar herhalde bakalım sağ salim doğsunlarda herşey olur inşallah

Benimki de oğlan canım , benim geceliği öyle bi koydum ki jilet gibi kalakaldı orda kız bişiicik olmaz , ben senden önce doğurcam ama bak tarihler tutmadı Allahtan :KK52::KK52::KK52:
aaaa evet onu niye düşünemedik biz sen benden önce doğuracaksın.Neyse artık sağlık olsun :KK52:

:))allah iyiliğini versin:))vasfiye bu yapar mı yapar:)))kilo konusunda doğum sonrasında havuza gitsem en erken ne zaman gidebiliriz bi bilgin var mı.arkadaşım sekiz ay beklemen gerekir diyor.benim için çok geç.

sorma yaa bende onu merak ediyorum doktoruma sormam lazım ben sezeryan olucam oyüzden dikişlerimin iyileşmesi bikaç ay sürecek onu beklemem lazım.Ama sen eğer normal doğum yapacaksan daha çabuk toparlanırsın ve gidebilirsin bence erkenden

hala yer yer spora gideriz diyo beni öldürecek bu yaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53:kız git ütünü yap milleti 90 100 kilolara çıkarıp kendin evde bişey yemiyosun demi bilerek yapıyosun topikdeki herkes obez oldu sayende.Hepimizin spor salonu parasını sen karşılayacaksın:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Tüh kız sen yok musun sen asıl amacımı ortaya çıkardın, herkes obez olunca ben rahat edicektim olmadı şimdi bak, moralim bozuldu şimdi gidip üst komşumun getirdiği tatlıları yiyim de moralim düzelsin :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Tüh kız sen yok musun sen asıl amacımı ortaya çıkardın, herkes obez olunca ben rahat edicektim olmadı şimdi bak, moralim bozuldu şimdi gidip üst komşumun getirdiği tatlıları yiyim de moralim düzelsin :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hahah ben biliyodum zaten tahmin ettim :KK52:aaa üst komşun tatlı mı getirmiş hangisinden???:KK56::KK56::KK56::KK56:

Allah yardımcın olsun canım, her ne kadar haftan iyi olsa da bebeği anne karnında birkaç gün daha tutmak çok faydalı tabiki, doktorun o yönde düşünüyor olmalı. Hergün kontrol yazdığına göre bebeğin riske girmeden zamanında müdahale edecektir, Allahın izniyle. Hastanen yakın mı? Aynı şeyi bana deseler gidebilir miyim emin değilim bir saat yol sürüyor. Söylemesi kolay geliyor biliyorum, başımıza geldiği zaman bizde aynı şeyi yapıyoruz ama ne olur sakin olmaya çalış, stres yapma. Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah, Allah yardımcınız olsun:nazar::nazar:

Kendi kendine dert ediyorsun güzelim herşeyi. Normal bebeğin kilosu, gayet iyi işte... Ne az, ne çok. Benimde hep gününde çıkardı bugün iri çıktı, benimde moralim bozuldu. Kafama taktım bende ama benim gene kafama takmak için sebebim var, şeker kötü etkiliyor bebeği. Rahat ol güzelim biraz, valla tansiyonunu filan da hep sen çıkarıyorsun.

Ya kızlar, bende bugün gittim doktora 32+4'deyim daha kilosu için 2390 gr. dedi doktorum. :18::18: İlk defa bu kadar ileride çıktı şoklara girdim resmen. Doktor gerçi çok kötü değil sonuçlar dedi ama şimdi size bakınca çok ya benimki de:KK14: O kadar diyet miyet uğraştım aç kaldım, bir son on gündür yürüyüş yapmadım çok ondan mı oldu acaba? Bir tane küçük magnum yemiştim. Yemin ediyorum öleceğim vicdan azabından. Birde ben insülin vuruyorum yahu, vurmasam 10 kg'mi olacaktı bebek?

Esra canımın içi, seninki tamamen önceki doktorun öküzlüğünden. Benim doktorlara diyecek lafım yok, ben yeterince dikkat edemedim demek ki. Neyse en azından daha hızlı kilo almasını engellemeye çalışayım, bol bol yürümeye çalışacağım artık. :KK50: 37-38'ci haftada doğum yapacaksın o vakit, hayırlısı olsun güzelim. İnşallah bebeğin sağlıklı bir şekilde doğar. :nazar::nazar:

Yaşpastam nikini bile pastadan koymuşun.:KK1: Tatlılarda dünyanın en güzel şeyleri ama işte bizim gebeliğe yaramadılar.:KK50: Bebek doğduktan sonra anne karnındaki düzensiz şekerden etkilendiğinden, şekeri aniden düşebiliyormuş. Bunu engellemek için şekerli annenin bebeğinin doğar doğmaz hemen emzirilmesi yada mama ile beslenmesi gerekiyor. Diğer bebeklerde sarılık olmasın diye iki saatte bir beslenmeli ama özellikle şekerli annenin bebeğine çok dikkat edilmeli. Doğumdan sonra ona dikkat edin, hoş doktorun biliyordur ama siz de sorun.:nazar::nazar:

Canim valla doğru diyorsun sırf bu yüzden ikinci çocuk istemiyorum, hamilelik beni çok yordu en ufak şeyde tuhaf oluyorum. .kendi kendime takıyorum inşallah sağ salim herkesle birlikte alırım bebeğimi kucağıma.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

hahah ben biliyodum zaten tahmin ettim :KK52:aaa üst komşun tatlı mı getirmiş hangisinden???:KK56::KK56::KK56::KK56:

Üst komşum dediğim en yakın arkadaşım oturuyor üst katta , her hafta 2-3defa bişiiler yapıp getiriyo , besliyo beni sağolsun , bugünkü şekerpare canım, o getiriyo ben yiyorum , o getiriyo ben yiyorum , bu bir kısırdöngü engel olamıyorum , sağolsun ama arkadaşım bi tanedir...

Üst komşum dediğim en yakın arkadaşım oturuyor üst katta , her hafta 2-3defa bişiiler yapıp getiriyo , besliyo beni sağolsun , bugünkü şekerpare canım, o getiriyo ben yiyorum , o getiriyo ben yiyorum , bu bir kısırdöngü engel olamıyorum , sağolsun ama arkadaşım bi tanedir...

sağolsun arkadaşın iyiymiş gerçekten.Herkese öyle arkadaşlar lazım.afiyet olsun canım ben kaçıyorum yarı grşrz

Aslında haklısınız valla hayırlısı olsun benim doktor hic nts filan demedi yapmayacak sanirim.
36 /37 de Sezeryan için gün verecekmis...tansiyon içinde meyillisin dedi bebeğin hareketlerini kontrol et dedi maşallah onda sıkıntı yok ama bunu takarim kafaya. . 13/9 en yüksek bu gidişle kendimi iyice hasta edecem. . 14/9 olursa gel dedi...hayırlısıyla zaman gelseydi. .. sanirim sezeryanlada 38-39.hafta alıyor

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Hayrlisi olsn icini ferah tut ki hersey iyi olsn.insanin elnde olmuyo ams zorlayalm kendimizi bnde senin gbiyim herseyi takiyorum ama can tasiyoiz iste hakliyiz

$2014-07-09-0761[1].jpg
bu da ben ve oğluşum 37.haftamız ve 13 kilo almışım

Eki Görüntüle 1183320
bu da ben ve oğluşum 37.haftamız ve 13 kilo almışım

Maşallah canım ya sen atlatmışsın riskli haftaları Allah bize de nasip etsin...bişii sorcam sana , nefes almada güçlük çekiliyomuş ya o kaçıncı haftada başlıyo , çok mu zor oluyo nefes almak , boğulma hissi mi oluyo????? Ben çok korkuyorum nefes alamamaktan canım ya...

Maşallah canım ya sen atlatmışsın riskli haftaları Allah bize de nasip etsin...bişii sorcam sana , nefes almada güçlük çekiliyomuş ya o kaçıncı haftada başlıyo , çok mu zor oluyo nefes almak , boğulma hissi mi oluyo????? Ben çok korkuyorum nefes alamamaktan canım ya...

canım bende ondan çok korkuyordum ama korktuğum kadar olmadı şükür 34.haftadamda oldu ama uzun sürmedi şimdi çok daha rahatım mideme de baskı yapmadı hiç

X