2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar.Eşimin bir yakını dün bize yemeğe geldi iş yaparken biraz sakındığımı görünce ben sekiz aylıkken dört buçuk kilo doğurdum.dokuzuncu ayı bekleseydim altı kg olurdu duvarları camları silerdim son haftama kadar işe giderken yokuş yukarı yol çıkardım sen iyi koruyon kendi diyerek gıcık etti.ben de ona kendimi isptlıcam diye bir dk oturmadım gece boyunca da inledim durdum:KK43:kendimi biraz kandırılmış hissediyorum sizce dedikleri doğru mudur soksa hakkaten ben mi çürüğüm:)
:KK9::KK9:canım kendini niye kandırılmış hissediyorsun hiç alakası yok.Senin o eşinin yakını milli atlet falan mı?yaptığı şeyler çok normalmiş gibi anlatmış sana bide doktora anlatsın bakalım hamileyken bunları bunları yaptım diye doktor ne diyecek??geçenlerde gazetede okumadın mı?hamile kadın sanırım 8 aylıktı halı çırpmaya kalkmış ve 11.kattan düşüp öldü.Sen böyle kişileri lütfen dikkate alma ve dediklerini yapma dinlenmene ve bebeğine dikkat etmene bak.

canım eğer şeker hastalığı çıkmadıysa sende bebek 1-2 hafta önde çıksın bişey olmaz ya erken alsalar bile bişey deyişmiyo merak etme hatta bende keşke tombiş bi bebiş doğursam erken alırsa alsın önemli değil.Onlar da ona göre gelişimini erken tamamlıyorlar.

ewet canım 2 3 hafta ilerdeymiş..

canım ben zaten 103 kilo ile hamile kaldım şuan 116 kiloyum bebeğim in toplam ağırlıkları 7 -8 kilo arasındaymış aslında çok kilo almadım ama iri bi bebek taşıyorum..

herkese diyorum zebellah gibiyim diye.. birde bugün bakkala gittim adamın teki arkamdan maaşallah pehlavan gibisin kızım doğum bu haftamı dıye sordu.. yani alıştım artık.

evlenmeden once 80 kiloydum boy oldğndan sorun olmuyordu 3,5 yılda 23 kilo aldım hepsini doğumdan sonra vericem aht ettim :)

Veririz veririz , burda herkes verdiği kiloları da yazar doğumdan sonra hırs yaparız veririz hepberaber...

öncelikle o amcaya ne demeli acaba?Ne alem insanlar var yaa onu ne ilgilendiriyorsa:)))bebeğinin toplam ağırlığı nasıl 7- 8 kilo onu anlamadım tatlım ya

doktorum oyle soyluyor.. şişliğim ödemim bebeğin eşi kendisi suyu derken 7 8 kiloymuş ki bence doğru bir teşhis.

doktorum oyle soyluyor.. şişliğim ödemim bebeğin eşi kendisi suyu derken 7 8 kiloymuş ki bence doğru bir teşhis.

hmm herşey dahil o kilonun içine plesanta su vs.ok şimdi oldu canım.Ben sadece bebeğin kilosu okadar zannettim de şaşırdım bir an

Hehehe ben 28 haftalıkken hazırlamıştım hastane çantamı , bagajda duruyor , sanırım en erken ben hazırlamışım...

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:illa bi abartıcan demi:))28 haftalıkken derdin neydi acaba ne koydun çantaya?çocuğun cinsiyeti belli olmadan hazırlayacakmışsın çantayı nerdeyse:KK9::KK9::KK9::KK9:kız ben sana bayılıyorum yaa acayip stres attırıyosun bana iyi ki varsın:KK16::KK16::KK16:

Bide veremezsek sana sorarım ama burda gelip.:KK9::KK9::KK9::KK9:hep senin gazına gelip yiyip duruyorum:KK9::KK9::KK9:

Kız veririz , spora başladık mı hoooop hepsi gider , ohooo daha bi de emzircez üstüne bide aşırı hareketli yaşam uykusuzluk falan da eklenince çöp gibi kalcaz çöp olcaz :KK52::KK52::KK52::KK52:

Bugun kontrolumuz vardi kalp atislari yine zaif cikti minigimin kanda az gidiyormus nolur dua edin sagsalim kucagima alayim oglumu hergun muayine yazdi duzelmese ki insallah duzelir hastaneye yatirilicakmisim nolur dua edin cok kotuyum dua edin iylessin kalp atisi duzelsin hersey yoluna girsin. 5 hafta kaldi az suremiz sagsalim gecsin nolur Allahim duy sesimi

inş duzelır cnm dua edecegım sana sende bol bol dua et hersey olacağına varır beınm kızda aynı sekılde kalp atışı yavaşlamıştı kan gitmiyordu ustune gelişme geriliği vardı dıye 34+5 doğurdum sımdı maşallah gayet ii korkma yanı inş sağsalım zamanında kavuşursun yavruna

:KK9::KK9:canım kendini niye kandırılmış hissediyorsun hiç alakası yok.Senin o eşinin yakını milli atlet falan mı?yaptığı şeyler çok normalmiş gibi anlatmış sana bide doktora anlatsın bakalım hamileyken bunları bunları yaptım diye doktor ne diyecek??geçenlerde gazetede okumadın mı?hamile kadın sanırım 8 aylıktı halı çırpmaya kalkmış ve 11.kattan düşüp öldü.Sen böyle kişileri lütfen dikkate alma ve dediklerini yapma dinlenmene ve bebeğine dikkat etmene bak.

:)canım hiç böyleşeylere takmazdım ama kadın tam vasfiye kanıma girdi o konuştukça yanında küçüldüm de küçüldüm:)hayır 36 haftada bebeğe dörbuçuk kilo aldırmak çok riskli hiç onu düşünmedim:)

Kız veririz , spora başladık mı hoooop hepsi gider , ohooo daha bi de emzircez üstüne bide aşırı hareketli yaşam uykusuzluk falan da eklenince çöp gibi kalcaz çöp olcaz :KK52::KK52::KK52::KK52:
seni böyle dinlemek iyi hoş güzel oluyorda bide sen verirsin kesin ben kalırım bende bu şans varken ozaman başının etini yerim haberin olsun:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:çöp gibi olucaz diye diye çöpe atılacak kullanılamaz hale gelicez mi demek istiyosun acaba????puahhahahah:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:)canım hiç böyleşeylere takmazdım ama kadın tam vasfiye kanıma girdi o konuştukça yanında küçüldüm de küçüldüm:)hayır 36 haftada bebeğe dörbuçuk kilo aldırmak çok riskli hiç onu düşünmedim:)
riskli tabi bebek dediğin 3 3,5 kilo falan olur.Aşırı kilolu doğunca çok sağlıklı oluyo zannediyolar ama yanılıyolar.Bide kendimi ona ıspatlıycam diye akşama kadar oturmadım sonra uyuyamadım demişsin çok güldüm sana alemsin yaa boşver ıspatlama kimseye kendini.Sen dinlen çok iş yapma ağır kaldırma:KK34::KK34::KK34:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:illa bi abartıcan demi:))28 haftalıkken derdin neydi acaba ne koydun çantaya?çocuğun cinsiyeti belli olmadan hazırlayacakmışsın çantayı nerdeyse:KK9::KK9::KK9::KK9:kız ben sana bayılıyorum yaa acayip stres attırıyosun bana iyi ki varsın:KK16::KK16::KK16:

Ya sorma annem cicili bicili şımşık lohusa geceliği pijamalar falan aldıydı onları da koyduydum hastane çantama , şimdi yana yakıla nasıl denk gelicek onlar bana diyorum , aldım kiloları ya , o zamanlar daha zayıftım ona göre aldıydı annem , ahhh ahhhh...:KK53::KK53::KK53:

Canım senin bebişin kilosu gayet normal geldi bana, ben de 32+6 da gidicem bu cuma, bakalım kaç diycek doktor..endişelenme bebeğin güzel kilo alıyor, ama niye nst ye girmedin onu anlamıyorum , tedbirli olmak lazım, bi daha ki gidişinde doktoruna bi sor istersen,...

Canim nts işini hiç bilmiyorum ya adam prof.diye gidelim dedik ama inan beğenmiyorum doğumu iyiymiş dikişi filan ondan gidiyorum..ya ben önce bundan önce Perinatolog bir bayana gittim oda proftu ama kadın doktor olmasın dedim sorun yok bende dedim o yapıyordu...bunuda çok seviyorlar ama ben 29.haftada başladım sayilir buna ee pek tanışamadik..bakalım soracam gittiğimde. .

kızlar yaa bu arada nezamandır dikkatimi çekiyo insanbul arkadaşımız nerede?Uzun süredir görmüyorum onu iyidir umarım haberi olan var mı????

:KK52:
seni böyle dinlemek iyi hoş güzel oluyorda bide sen verirsin kesin ben kalırım bende bu şans varken ozaman başının etini yerim haberin olsun:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:çöp gibi olucaz diye diye çöpe atılacak kullanılamaz hale gelicez mi demek istiyosun acaba????puahhahahah:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK52::KK52::KK52::KK52: kız öldüm gülmekten çok alemsin yaa:KK52::KK52::KK52:

X