2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ay evet oda var. ..inşallah hepsi iyidir eşimde sana kk yi yasaklayacam , çok etkileniyorsun diyor...belki tatile filan çıkıp kafa dağıtıyorlardir...

Oooo süper üstündeki cicide pek hosumus uzun kollu nerden aldin:))

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Teşekkür ederim canım benim sen koydunmu resim yoksa bende atladımmı ? Üzerimdekini Lcw dan almıştım canım ama baya oldu dün yine baktım uzun kollu yoktu malesef

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım es neysede bu ailesi çok gıcık,allahtan kv alacan tabi diyor almazsan kötü diyor ki eskilerden kalma...sende söyle kolayla olmuyor bebek de,birde sen zaten zayıftin allah aşkına 15kilo nasıl duracak ben kilolu kaldkm 11 kilo aldım ama bende bile kötü durmuyor ya ben demiyorum herkes diyor
Ütüleneck çamaşır o dağınıklık kusura bakmayın

Buldum resminide kızım sende hiç göbek yokki maşallah sana valla kiloda almamışsın sen doğumda hepsini verirsin doğumdan sonrada eskisinden bile zayıf olursun

Buldum resminide kızım sende hiç göbek yokki maşallah sana valla kiloda almamışsın sen doğumda hepsini verirsin doğumdan sonrada eskisinden bile zayıf olursun

Ay bende 11 kilo aldım aman alayım olsun :) sen haftaya gidiyorsun değil mi doktora...bugün gittim ben nts yapmadi demedide bayramdan önce ya da sonra gel dedi ama hemen sonra dedi ben önce gidecem..

ya bu kvler neden boyleeeee..telde ablamla konusuyordum.esimde disari cikicak elinde gomlegi biraz bekle kapaticm dedi.oda kendi basladi utulemeye.benimde hosuma gitti.5dk sonra kv hemen almis utuluyor.neden ya neden..bu adam bekar tek yasadi.karisma ya..gicik oldum.birde soyluyorum simartma koca adam diye.

Ay bende 11 kilo aldım aman alayım olsun :) sen haftaya gidiyorsun değil mi doktora...bugün gittim ben nts yapmadi demedide bayramdan önce ya da sonra gel dedi ama hemen sonra dedi ben önce gidecem..

Alalım canım bebişlerimiz sağlıklı olsunda bende 10 kilo aldım ama sallamıyorum kendimden bu kadarını bile beklemiyodum 20 25 kilo alanlar bile doğumdan sonra hiçbişeyleri kalmıyo bizede hiç bişey olmaz evvelallah 😉 Ben 21inde gitcektim ama benim özel bölgemin dudakları şişti sanki buraya yazdım mucarda bir arkadaşının da olduğunu yazmış hastanede yatıyomuş şimdi doktoruma söyledim oda pazartesi gel görmem lazım dedi erkene çekmiş oldum ama şimdide inmiş gibi biraz bilemedim yinede gitsem gözüksem mi ?

ya bu kvler neden boyleeeee..telde ablamla konusuyordum.esimde disari cikicak elinde gomlegi biraz bekle kapaticm dedi.oda kendi basladi utulemeye.benimde hosuma gitti.5dk sonra kv hemen almis utuluyor.neden ya neden..bu adam bekar tek yasadi.karisma ya..gicik oldum.birde soyluyorum simartma koca adam diye.

Bi kere benim kayınvalidemde yaptı bu tarz bişey valla ben çok sinirlendiğimden tersledim koca adam yapacak tabi dedim kv elinden alıp tekrar eşime ütületmeye devam ettim onunda işine geldi sonra şimdi hiç karışmıyor valla ben yapmadığımda eşim paşa paşa yapıyor arada haklarından gelmek lazım yani sende eşime söyle daha öyle bişey olduğunda kv vermesin kendisi yapmaya devam etsin 😉

Boşver gıcık olma. ..analar böyle yapıyor arada Kıyamamis oluyor. .

Alalım canım bebişlerimiz sağlıklı olsunda bende 10 kilo aldım ama sallamıyorum kendimden bu kadarını bile beklemiyodum 20 25 kilo alanlar bile doğumdan sonra hiçbişeyleri kalmıyo bizede hiç bişey olmaz evvelallah 😉 Ben 21inde gitcektim ama benim özel bölgemin dudakları şişti sanki buraya yazdım mucarda bir arkadaşının da olduğunu yazmış hastanede yatıyomuş şimdi doktoruma söyledim oda pazartesi gel görmem lazım dedi erkene çekmiş oldum ama şimdide inmiş gibi biraz bilemedim yinede gitsem gözüksem mi ?

Ben kaçırmışim o detayı bilmiyordum...git canım iyi olur bence aklında birsey kalmasın...bende bayramdan önce gideyim diyorum :)) az kaldı sayılır artık çok heyecanlı...nts ye ne diyecek haber ver bakalım.benimki yapmayacak gibi. .

Boşver gıcık olma. ..analar böyle yapıyor arada Kıyamamis oluyor. .

Ben kaçırmışim o detayı bilmiyordum...git canım iyi olur bence aklında birsey kalmasın...bende bayramdan önce gideyim diyorum :)) az kaldı sayılır artık çok heyecanlı...nts ye ne diyecek haber ver bakalım.benimki yapmayacak gibi. .

Bende çok heyecanlanıyorum heleki etrafta böyle yeni doğmuş bebeklerini gezdirirken görüyorumya bir özeniyorumki anlatamam ☺️ bende gitmeye karar verdim yanlız sanki benim doktorda hiç nstye sokmıcak gibi bahsi bile geçmedi henüz

Kızlar bugün iki ayrı saatte altbölgemden direk mil batar gibi ani şimşekleme şeklinde bir ağrı girdi ilkinde önemsemedim ama ikincikez olunca şaşırdım .sancı desem o kasıklarda olur diye düşümyrm bu kasık ağrısı gibi değil.size de böyle bir ağrı oldu mu ?

:KK52::KK52::KK52:vallaha yakında kafama huni takıp gezicem delirmek üzereyim şimdi de dışarıdan pide kokuları geliyor burnuma kendimi zor tutuyorum bu ne kopuk hayat bu ne dingil yaşam tarzı bu ne bohem yaaaaaa:KK52::KK52::KK52:

hamileliğimi öğrenip bunu arkadaşlarımla paylaştığımda insanlıktan çıktın mı sorusuna artık anlam verebiliyorum :KK70:D:KK53:

Kızlar bugün iki ayrı saatte altbölgemden direk mil batar gibi ani şimşekleme şeklinde bir ağrı girdi ilkinde önemsemedim ama ikincikez olunca şaşırdım .sancı desem o kasıklarda olur diye düşümyrm bu kasık ağrısı gibi değil.size de böyle bir ağrı oldu mu ?

bana da oluyor cnm magnezyum icip dinlenince geciyor

selam kızlar,sizde de nefes darlığı oluyor mu özellikle de yemek yaparken bunalıyorum bayağı kalbim çarrpıyo bi kötü oluyorum.tansiyonumu ölçtim 10 a 7.5 çıktı kalp atışımda 69 du ama düzensiz kalp atışı göstergesi gösterdi.9-10 kilo aldım ama bu nefes darlığı niye oluyo anlamadım.sizlerde varsa nasıl üstesinden geliyosunuz??

Hemen paylaşayım :KK9: kendim için:
2 gecelik , 2 emzirme atleti, 1 emzirme sütyeni, çorap, şal, koteks gece pedi 1 paket, 10 tane göğüs pedi, göğüs ucu kremi, terlik, hastaneden çıkış için kıyafet , kağıt havlu, ıslak mendil, tarak, diş fırçası ve macunu? 4 kilot
Kızım için
2 hastane çıkışı, 3 zıbın, 3 battaniye, çorap, 15 tane bez, pisik kremi, 10 tane ağız mendili, unibaby yenidogan mendili 1 paket, bebek temizleme pamuğu 1 paket
Henüz koymadigim almadığım ve kararsız kaldığım ise biberon
bir de sezaryan olursa diye 1 pijama takımı alayım diye karar verdim yarın alıp yıkayıp koyacağım hemen
kapı süsü bebek şekeri lokum balon var bir de
Rabbim sağlıkla kullanmayı nasip eder inşallah

teşekkürler canım.. emzirme atleti neden ? yazın giyilirmiki atlet? birde hastaneden çıkışa nasıl bir kıyafet aldın ben onda çok kararsızım

görüşürüz canım hava çok sıcak dışarıda fazla dolaşma dikkat et.Ellerine sağlık bebişin kıyafetlerini halletmişsin annesi.Güzel günlerde kirletsin.Çantayı bende hazırlıycam erken merken ama olsun canım çekti :KK14:hadi görüşürüz canım

hazırla canım ama ütüleri bozulmasın diye geceliğimi filan koymucam ben asıcam çantanın yakınında bir yere giderken hemen alıveririz... bu arada dünyanın işini hallettim varya, kırmızı taç aldım terlik çorap lohusa şerbeti bardak ve sürahisi filan :) yoruldum ama değdi...

Aaa bnde ondan almistim dogum snrasi icin lansinoh lanelin.simdi mi kullancazz :26: sureyim bari smdiden zaten scaktan pisiyolar smdiden bide emzirirken dusunemiyorumm

ben bugün başladım canımcım .. her banyodan sonra sürcem zaten en geç gün aşırı duş alıyorum.. mercimek tanesi kadar alınca iki göğsede yetiyor..iyi gelir inşallahta sorun yaşamayız

ben bugün başladım canımcım .. her banyodan sonra sürcem zaten en geç gün aşırı duş alıyorum.. mercimek tanesi kadar alınca iki göğsede yetiyor..iyi gelir inşallahta sorun yaşamayız

Bende 1 ay önce başladım inşallah bir faydalarını görürüz :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Iyi aksamlar kizlar. Ya siz deneyimli anne adaylari oldugunuzdan size soraym dedm. Gobegimde bir agri var sanki midem agriyormus gibi. Bi de kizim cok hareketli acaba bunlar erken dogum belirtisi olabilir mi? Rahat degilim pek.ceval verirseniz cok sevinirim.

$BE226C4Y02.jpg

yeni hastane çıkışımız ... gönül isterdi ki lacivertlerin yerinde kırmızı olsun ama kocama aşığım işte :) oğlunun takımına da o karar versin napalım :)

Iyi aksamlar kizlar. Ya siz deneyimli anne adaylari oldugunuzdan size soraym dedm. Gobegimde bir agri var sanki midem agriyormus gibi. Bi de kizim cok hareketli acaba bunlar erken dogum belirtisi olabilir mi? Rahat degilim pek.ceval verirseniz cok sevinirim.

canım bebeğin hareketli olması erken doğumu işaret etmez... alt karında düzenli olan sancıların yoksa herhangi bir kanama vs yoksa erken doğumu aklından bile geçirme , ama çokta emin değilsen bu konuyu bir doktorla konuş

X