2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlardan birinin suyu gelmişti oturduğu yere çıkmıştı hatta onu mu diyorsun? sahi ne oldu acaba ben de merak ediyorum daha sonra yazdıysa da gözden kaçırdım sanırım ne olduğunu bilen var mı :)

Su değilmiş gelen herşeyi normal çıkmıştı kontrolde

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kız ceydaa sen hiç kız gebesi gibi durmuyorsun maşallah :)) oğlan gebesi gibisin :))

kızım sen gayette fitsin daha ne olsun gebelikte bu kadar anca fit olunabilir.. hiç kafaya takma ve üzme kendini gayet normalsin.. 40 ının içinde gider hepsi
çünkü genel kilon karnında canım :KK16:

Evet canım ya genelde hemen görünce erkekmi diye soruyolar doktoruma her gidişime soruyorum kesin kız diyor ama doğumda pipi ile yüzleşmekten korkmuyor değilim :KK66:

Evet canım ya genelde hemen görünce erkekmi diye soruyolar doktoruma her gidişime soruyorum kesin kız diyor ama doğumda pipi ile yüzleşmekten korkmuyor değilim :KK66:

Sen de kilolu durmuyosun iyi gördüm seni kız maşallah :KK52: kız sen terlemiyon mu yaz günü uzun uzun giymişin evde...

Sen de kilolu durmuyosun iyi gördüm seni kız maşallah :KK52: kız sen terlemiyon mu yaz günü uzun uzun giymişin evde...

Ay ay ayyyy senin ağzını yerim kız 😘10 kilo aldım ben şimdilik herşeyim iyi gidiyor çok şükür tam evden dışarı çıkarken çekmiştim normalde kapalıyım ben ama burda erkek yok diye öyle koydum yoksa evde nerdeyse çıplak geziyom 😉

Ay ay ayyyy senin ağzını yerim kız 😘10 kilo aldım ben şimdilik herşeyim iyi gidiyor çok şükür tam evden dışarı çıkarken çekmiştim normalde kapalıyım ben ama burda erkek yok diye öyle koydum yoksa evde nerdeyse çıplak geziyom 😉

Resim mi koydun kaçıncı sayfada :))

kızlar ya bir şey merak ediyorum. Allah nasip ederse doğum yapacaz. Sonra loğusa 40 gün sürüyor ya biz hep o dönemde kanama yaşayacak mıyız? peki namaz kılabilir miyiz? yoksa adetli gibi mi sayılacaz? ne zman namaza başlayabiliriz?

Valla canım az kaldı hayirla alalım. ..şuanda ikinci bir çocuk düşünemiyorum..evet can taşıma kısmı Allah hayırlısıni versin. ..
Evt canm az kaldı .ay benm esim hemen ikinciyi istiyo cok ara vermeyekim dyo nasl yapicam bnde dusunemiyorum.biz baya sorun yasadik esim tedavi gördü bnde dusuk filan yaptm o yuzden hmen ikinci dyo ama yok ikna edemiyor beni.

Sezeryan dikişinin olduğu yerde, külotta dikiş olursa acıtır rahat olmaz dediler bana..ben bugün tartıya çıktım 70 i gördüm valla ilk defa moralim bozuldu şu kilo olayına...yavruma herşey feda tabi ama ne bileyim bi garip oldum ya, şaka maka 31.haftamda 70 oldum toplamda 15 kilo almışım bile ....daha 6-7 hafta var doğuma...

Canim:) selam ben bugun 33. Haftama girdim ve dun kontrolum vardi kilom tam 100 olmusum. :)) gebe kalmadan nasil zayifdim bilir misin?:KK66: anlatamam. 13 gunde 4 kilo almisim dusunun... ama uzulmuyorum resmen fil yarusu oldum ama uzulmuyorum :) kadin isterse... diye bir soz var ve onun devamina istedigini ekler kadin:))) sevgiler...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Valla canım az kaldı hayirla alalım. ..şuanda ikinci bir çocuk düşünemiyorum..evet can taşıma kısmı Allah hayırlısıni versin. ..
Evt canm az kaldı .ay benm esim hemen ikinciyi istiyo cok ara vermeyekim dyo nasl yapicam bnde dusunemiyorum.biz baya sorun yasadik esim tedavi gördü bnde dusuk filan yaptm o yuzden hmen ikinci dyo ama yok ikna edemiyor beni.

Bence ikisinin arası 3-4 yıl olsun hem kendini toplamış olursun ayrıca doğumdan sonra depresyona girmiş gibi oluyormuşsun ablamdan 2.hamile bbeği 1 yaşına giriyor keşke 2.hamile kalmasaymışım diyor ben bile korktum doğrusu 😁😁😁😁 ama cesaret ister

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Son düzenleme:
:)) arkadaşları merak da ederlermiiş. Seviyorum sizleriii

Durbakalım diye bi arkadaşımız vardı o da yok , nerde bu insanlar yahu???merak ettiriyolar insanı...
Ay evet oda var. ..inşallah hepsi iyidir eşimde sana kk yi yasaklayacam , çok etkileniyorsun diyor...belki tatile filan çıkıp kafa dağıtıyorlardir...

Koydum canım ama kaçıncı sayfada hatırlamıyorum senin için bi daha koyarım 😉Eki Görüntüle 1183502

Oooo süper üstündeki cicide pek hosumus uzun kollu nerden aldin:))

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

X