2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canim ilaclarin adi Yodamarin Ribaksin elivitde var bunlar bitanem ben rusyadayim bilmiyorum Tr varmi bunlar

Evet canım ben götürdüm 32 de dayanamayıp ayrıldım tansiyonum çok oynak oldu sıcaktan 19 unda verdim raporu iznim 25 inde başladı birkaç gün karım oldu

ben 32. haftada rapor götürmedim sorun olurmu acaba ??? şuan 32+3 üm.. bu hafta gidince rapor isteyeyimmi yoksa 37 yi mi bekleyeyim

sormayın
hastnae değişirdir hemen
allahta öncesinde gittiğim çok sevdiğim güvenilir bir doktor vardı ama maddi yüzünedn çok gözümüz yememişti
memorialda doktor. hafta sonu ona transfer olduk.

Belki de tek doktora güvenmek iyi değil herzaman. Ben devlet hastanesine gidiyorum, 4-5 doktor var artık hangisi denk gelirse ona giriyorum. Gerçi hepsi "şekere dikkat görüşüyormusun dahiliyeyle" diye uyardılar ama bir tanesi direk sevk etti oraya... Gidip muayene olacaksın, sonra tekrar bana dönüp ne olduğunu anlatacaksın diye...

Haftaya kontrolüm var yine, sen böyle yazınca korktum açıkçası bu hafta biraz kaçırdım çünkü yemek olayını. Arkadaşlarım gelip, yemeğe götürdüler. Annem börek yapmıştı. Babam ramazanın ilk günü sıcak pide getirdi filan yedim hepsinden. Hatta pizza bile yedim

Meyveyi az yiyince de çocuk vitamin alamıyormuş gibi hissediyorum üzülüyorum. Neyse bir doğsun hayırlısıyla besler büyütürüz güzelce. İnsülin vermedi değil mi doktorun?

Kizlar ben bugun ustu acik uyumusum tum geceni kanim disarda kalmis uyandigimda karnim buz gibiydi soguk bebege bir zarari yoktur dimi sizce?sicakmi tutmaliyiz karnimizi..esimde uyumus oda fark etmemis kendimi suclu hiss ediyorum ya bebege soguk olursa diye..

evet o konuda bir sıkıntımız yok ama yinede akciger gelişimi için bir iğne vuruldum
o iğne bebeği 1 hafta ileri taşıyormuş akciger gelişimini
ne olur ne olmaz diye

iyi bari bütün önlemleri alsınlarda .. hazırlıklarınıda bitir bekletme, hakkında hayırlısı olsun inşallah, üzüp strese sokma kendini, sağlıkla kucaklarsın inşallah bebeğini , ben sorun yaşayacağını sanmıyorum maşallah haftan iyi

ben sürekli üstü açık yatıyorum, bu havada kapatmak pek mümkün değil.. atlet filanda giymiyorum karnım açılıyor gece. merak etme plesenta onu sürekli vücut ısısında tutuyor.. bebeğin haberi bile olmamıştır yani :) üşütürsen sadece senin gazın olur ve kasık ağrısı olabilir... bebek üşümez

Sagol canim ya icim rahatladi biraz..aslinda biz rusyadayiz buralar soguk olur geceleri biz usuyoruz bazende cok sicak oluyor..yok qazm yok cok sukur b bu arada kizlar benimde sol terafim beya agriyor saga yatmak zorunda kaliyorum

Canım bebek üşümez , amniyon sıvımız 36 derece koruyor bebeği , ama sen üşütme , ayaklarını hep sıcak tut , rusya soğuk mu ne durumda havalar?

yok canım bende olmadı, ben birkaç yıldır kullanıyorum zaten yazın bronzlaşmak için... kakao yağı olarak en iyisi katı olanları

bronzlaşmak için bende kullanıyorum kakao yağını havuç yağıyla karıştırıyorum hatta daha güzel yakıyoama ozamnda kaşındırıyordu beni.Demek ki hafif allerjimsi bir durum olyor bende

aaaaaaaaaaa inanmıyorum yaaa nekadar cahil insanlar var yenidoğan bebek öpülürmümüş hiç sinir oldum

Kizlar bisey sorcam paslı bi bıçağım vardi annem simdi onunla sebzeleri dogramis sizce o yemekten yesem birsey olur mu bebege,tetanoz asilarimi vuruldum 2doz

Kizlar bronzlasmak icin kullandiginiz yaglar ezcane demi satiliyor banada yazin icine ne katiyorsunuz?ben rysyadayim biliyorsunuz buralarda gunes cok az bende biraz bronzlasayim diyorum bembeyazim:)

Üstüne mi yatitorsun canım benim de sürekli sol ağrıyor çürüge çıktık resmen hayırlısıyla kalan zamanlar da geçse sağlıkla dogsa minnaklarimiz

Canim iki hafta önce sol kolumdu üstüne yattım dedim..sağ tarafima hiç yatmiyorum yani yatsamda bes on dakika.bu otururken oldu anlamadim gece uyuyamadim..Ramazan dolayısıyla yürüyüşü azaltim hatta çok nadir bu çatı ağrıları geçti şimdi böyle şeyler. .valla bilmeyene anlatinca abartı geliyor. .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

hyr hiç bişi vermedi çünkü artık geç yani 35den sorna cocuk bu zaman kadar etkilenmiş
en önemli zamanı 24den sonrası demişti
ben o zamanı kaçırmışım zaten
ne olduysa o zamnlar olumş zatenş

Geçmiş olsun canım üzme kendini Allah büyüktür hem bak 33. haftaya kadar gelmişsiniz çok şükür. Belki toparlar miniğin bellimi olur sen üzülme ki o da üzülmesin

Saol cnm bugun daha iyiyim Rabbime güveniyorum hayırlısı neyse o olacaktır.. Tevekkül edeceğim allah hepimizin bebeklerini korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…