2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Allah yardımcısı olsun kadının delimi bunlar o kadarlık bebek öpülür mü? Yok valaha bende sana katılıyorum canım ne derse desinler öptürmem

Kız takviminde 36.hafta yazıyor, 36 olmuşsun, süper ya, , ay içime bi heyecan doldu , bizim topik artık iyiiice ilerledi , 36 yı gördü...

Ben haftaya 32.hafta doğum izni kağıdımı okula vericem..prosedür neyse uygulıycam, ne olur ne olmaz,sonra bana demesinler aaaa doğum mu yaptın , doğum sonrası iznimi alırken sorun olmasın...

anam sende mi öğretmensin :) aynen benimde gözüm korktu cuma ilk işim alıp okula götürmek olcak

Kontrole gittik geldik son 2 aydr cimcimemin yuzunu gorwmiyom gotunu basini goruyoruz anca okk 25 hafta guzeldi goruyoduk ne guzel 45cm 2050gr olmus minigim bide donmus asagi bu bi kac gundr cilgun gibi hareketli huc uyumuyo saglam tekme atiyo sipa o degil yanimda oturan goruyo hareketlerini dirseklri belli resmen gecen hafta yoktu dr ym 5.5 hafta olmustu gitmeteli 2.5 kilo almisim dedi bu kiloyu 10 gunde aldim 25 gun hic almadim fecu sisme basladi ellerimde ayaklarimda odem atmak icin ne yapcam ya bi formulunuz varmi

Evet ingilizce, keşke atsalar , doğum tarihimize göre bi kaç hafta kullanabilcez en azından ama öncekini aktaramıcaz, kötü oldu...

yaaa diyordum bir ben mi böyle zamansız hamile kaldım, ama başkalarıda varmış :) ki biz korunmayı bırakır bırakmaz anaa bi baktım hamileyim :) herhalde bir kaç ay alır diye düşünmüştüm :) oğluşum dünyaya gelmek için bu kadar can atıyorsa bana da onu doğurmak düşer :) :)

Maşallah kac haftaliksin telden göremiyorum. .ne güzel iki kilo olmuş bebis..ödem için su içmek iyi gelebilir yani boşaltim su tutmayi engeller diye düşünüyorum. .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…