2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kramp girdi bacağıma, ara ara girdiği için çok takmadım.3 gün üst üste yoruldum.. 2 gündür basamıyordum sol ayağım bitik durumdaydı.. ama bugün daha iyim .. en azından hareket etmezken ağrı yok

hmmm anladım canım o çok fena bişey ya banada oluyo.Geçmiş olsun canım dikkat et kendine

Ben düzenli olarak günde 2 kez nemlendirici sürüyorum canım yoksa ben fiziki haritaya dönerdim.Cildim çok kuru çünkü.

oo maşallah sana :) ben günde 1 bazen 2-3 günde bir kullanıyorum.. bazen tv karşısında yatarken bio oillle masaj yapıyorum karnıma o hem gevşetiyor hemde uzun süre nemli kalıyor

yatakta esnemeye bacaklarımı uzatmaya korkuyorum .. sende dikkat et canım

bukadar olur aynen yaaa bende de özellikle gerindiğim esnediğim zamanlarda giriyor kramp.Bende korkuyorum esnemeye dediin gibiTamam sağol canım dikkat ederim

kızlar slm.aranızda izmirde olan varmı?varsa hangi hastahane hangi dr.da doğum yapıcak.ben kordon da bakılıyorum mete beyde.

oo maşallah sana :) ben günde 1 bazen 2-3 günde bir kullanıyorum.. bazen tv karşısında yatarken bio oillle masaj yapıyorum karnıma o hem gevşetiyor hemde uzun süre nemli kalıyor
Benim hamileliğin ilk başında aldığım mustela,bepanthol bebek yağı falan hepsi bitti.Ben de kakao yağlı bir krem aldım internetten boyu bayaa büyük ve hamilelere özel üretilmiş çatlak önleyici falan yazıyodu sırf meraktan aldım deneyim diye zaten kremlerimde bitmişti nasıl olsa alacaktım.İyi ki almışım çok memnun kaldım ya uzun süre nemli kalıyo cilt süper bişeymiş.Günde 1 bazen 2-3 günde 1 sürmek sana yetiyorsa sorun yok.Ben 1 gün sürmesem kesin çatlarım cildim çok kuru ve çatlamaya müsait malesef

Geçmiş olsun canım inşallah zamanında sağlıkla doğar zaten hafta olarak iyisin 37ye kadar beklerse kuzucuğun erken sayilmiyor bile

Iki gündür sağ kolum ağrıyor resmen sizliyor birden oldu ama uyutmuyor,bileğimin üstü dirsegin altı ama çok canım yanıyor kolumu nereye koyacağımi bilemiyorum. .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

canım sen öğretmendin dimi? bişey sorcam bizim 37. hafta tatile denk geliyorya doğum iznine çıktığımıza dair rapor götürecek miyiz okulumuza???

Evet canım ben götürdüm 32 de dayanamayıp ayrıldım tansiyonum çok oynak oldu sıcaktan 19 unda verdim raporu iznim 25 inde başladı birkaç gün karım oldu

Teşekkür ederim canım.
Ben hep sabun istedim daha güzel ve kullanışlı olur diye başından beri. Ama böyle özenli kutularlar ilk kez gördüm fiyatı da uygun. Sana teslim edildi mi ? Memnun kaldın mı yani ?

dün sipariş verdim canım 3 gün içinde teslim edeceğiz dediler.Siteden memnun kaldım ama satın alma sırasında bizim her türlü güvenliğimizi düşünmüşler.Teslim edildikten sonra haber veririm sana memnun kalıp kalmadığımı ama bir sıkıntı olacağını sanmıyorum başarılı bir site burası aa bu arada şuda var.Sipariş vereceğin adete göre fiyat çıkıyor sitede.Ben 100 tane sipariş verdim oyüzden fiyat 2,5 tl ye düştü yalış hatırlamıyorsam 100 tl den daha az sipariş verirsen yani mesela 50 tane ozaman 3,5 tl tanesi.Ben uyguna aldım bayaa

Son düzenleme:

Canım nereye gönderdin yıkamaya onları ? Ben de benimkileri yıkatacağım da onun için sordum

ben bi mustela bi biooil aldım ondan öncede katı kakao yağım vardı.. kakao yağı bitti daha diğerlerini kullanıyorum işte :) zaten çok büyük bi karnım yok o yüzden çatlamadı sanırım yoksa benim cildimde pul pul dökülür kurudur yani

Çok sağol canım benim

Ben mevlütte dağıtmak istiyorum sabunları. Zaten doğum için kayınvalidem çikolata yaptırtmış. Hastaneye de pek gelen olmaz dedim ama yine de yaptırmış kadıncağız. Ben de mevlütlükleri yapayım bari

canımm şimdi aklıma geldi bak unutmuştum bu sabunları sipariş verirken adet sayısına göre fiyat düşüyor.Mesela 10 adet sipariş verirsen tanesi 3,5 tl.50 adet sipariş verirsen tanesi 3 tl.100 adet verirsen 2,5 tl adet fiyatı.Yani ben 100 adet sipariş verdim tanesi 2,5 tl ye geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…