2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yalnız kakao yağı beni biraz kaşındırdı ilk sürüşte.Sonra cilt emdikçe geçiyor o kaşıntı sende de oldu mu?

Aaaaaa çok iyiymiş bak :) Çünkü mevlüt kalabalık olur 100 tane anca yeter bize

Üstüne mi yatitorsun canım benim de sürekli sol ağrıyor çürüge çıktık resmen hayırlısıyla kalan zamanlar da geçse sağlıkla dogsa minnaklarimiz

çok özendim şimdi :) benim yapmam gerekipte totomu kaldıramadığım her işi neşeyle bitirmişsin

herkese günaydın güzel anneler,kızlar birşey sorcam akşamdan beri kafam karuştı dr.canan karatay tv de hamilelerin D vitamini tahlili yaptırmasını söylemiş yaptıran yada bilgisi olan var mı bu konuda cuma kontrolüm var zaten dr a sorcam ama bilmiyorum yaa(herkes farklı birşey söylüyor bu düşünceler birde sıcaklar uyuyamaz oldum(

Kızlar doktora raporumu almaya gittim başhekimliğe çıktım orda yenidoğan yoğum bakımın önünde bir anne vardı hali perişan yüzünde can kalmamış kadının çok üzüldüm 😭 bebeğin yoğun bakımda olmasının sebebide kadın doğumdan sonra kayınvalidesinde kalmış gelen giden öpmüş bebeği oda bişey diyememiş henüz 3 günlükken 39.5 ateşle ağız yolu enfeksiyonundan hastaneye yoğun bakıma yatmış valla kimse kusura bakmasın darılan darılsın konuşmayan kpnuşmasın bu naıl gelin desinler hiçbişey yavrumdan önemli değil BEBEKLERİ ÖPTÜRMEK YOK KIZLAR ....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım inşallah bebeğin zamanında gelir , haftan çok iyi canım , az kalmış 37 ye...nasıl bi doktormuş ya o, uyanık olmak lazım, çok gıcık oldum o doktora...

sercemcim mrb bayadır görüşemedik. kocaman olmuş kuzularımız.
canım ne ilacı verdi peki.
senin için en hayırlısı olsun. iki üç hafta sonra 37+0 da ayrılıcaksın di mi.
hangi haftada başlanıyor bu testler yapılmaya acaba... 32.haftada gittik doktora 35. haftada yapacağız dedi... 33. haftada yaptıranlar var diye okuyorum ama bizde mi eksik uygulama var acaba
doktordan doktora değişiyor canım hepimiz farklı zamanlarda girmişiz nstye. ben de 28 de girdim mesela.
canım inş vaktinde sağlıklıca gelir ama kritik dönemleri atlatmışşsın. ciger gelişimi de tamamlanmak üzere. doğduktan sonra çok çabuk toparlar kuzun. kaldı ki erken doğacak diye bir kesinlik de yok.
ben bi yerde şekerin düşük doğum ağırlığı yapacağını okumuştum zira başka bi topikten arkadaşım bu durumu yaşıyor şu anda.
in 37 ve sonrası kolay bir doğum olur. hepimizin türlü türlü riskleri var annelik kolay değil ya da çağımızda kolay değil. kilosu bence normal sanki.
canım ben de aynı durumdaydım senle. 15. haftaya dek %99 erkek dediler tüm belirtilerim o yöndeydi. sonra kızım olacağını öğrendim iki gün şoka girdim. şimdi mavilerimiz de var pembelerimiz de mümkün olduğunca mavi pembeye fazla kaçmadım ama aileler almış.karnım da sipsivri. ben tüm teorileri yok ettim kısacası. ama inan eğer erkek olursa dr u boğarım çünkü sorumluluk bana ait artık dedi. çok alıştım minik kızıma. benim de aklıma hep geliyor son günlerde ya erkekse diye. inan elbiselerini yıkamadım kızımın bu yüzdenallah sağlıklı bebekler versin kız erkek farketmez ama alışıyor insan.
inş sağlıkla vaktinde doğumun gerçekleşir canım.

evet karpuz çok yedim belki vardır dediğni gibi etksii var
şeker yüelme testi 138 sınırda çıktıgdan diikat et diyip geçiştirdi
halbuki ciddi bir durum diyete başla diyetisyene git deseydi şekerden etkilenmiş olmazdı.

o öpenler cidden gerizekalı ben bunu anlamıyorum yaaa. bir bebek nasıl öpülür hele ki yeni doğmuş.
bence hastane ziyaretine gidip bebeği görmek bile yanlış. zaten 1 gün kalınıyor anne perişan olmuş memeler fora gelen gidenle mi uğraşıcak.
sırf bu yüzden ankarada ailemin yanında doğum yapmak yerine eşimle yaşadığım küçücük şehirde doğrucam. herkesi de tembihledim bebeğimin 40 ı çıkmadan ziyarete gelmek yok dedim. annem ve kız kardeşim gelecek sadece. kv bile hastaneden çıkıp toparlanınca gelecek. bebeğimin odasına da yazıcam kocaman lütfen bebeğimizi öpmeyiniz:)))))

Reactions: 2k1

suyun fazla oldughbnu yeni doktyorum söyledi
dige rdoktor herşey normal diyordu

Bende yazıcam valla süper fikir yazık yavrum bir haftadır yoğun bakımdaymış bide yanına kimse gelmiyomuş bile yemin ederim o sinirle o karıyı dikiş falan dinlemem ağzını burnunu kırarım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım inşallah bebeğin zamanında gelir , haftan çok iyi canım , az kalmış 37 ye...nasıl bi doktormuş ya o, uyanık olmak lazım, çok gıcık oldum o doktora...

sormayın
hastnae değişirdir hemen
allahta öncesinde gittiğim çok sevdiğim güvenilir bir doktor vardı ama maddi yüzünedn çok gözümüz yememişti
memorialda doktor. hafta sonu ona transfer olduk.

Kizlar Merhaba
DogumGunu, Evlilik Yildonumu, Dugun,Nisan,Kina, Sunnet, HosgeldinBebek ve daha bir cok organizasyon icin butik pasta ve butik kurabiye siparisi alinir
Bilginize :)

bizimki çok yogun iyi bir doktor ama bence yogunlugunun kurbanı etti bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…