2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben nuray hanımın yanılacağını pek sanmıyorum yaa çok kesinci bi kadın
ama bana da kıza benziyor bu diyen çok var sende sanırım kız istiyorsun hemen aklın sölenilenlere kayıyor :))
çocuk fikri yokken kız çocuğu isterdim ama üç doktor da erkek dedi alıştım artık tuğruluma şok olur bizim için allah sağlık versin inşallah. bir yada bir buçuk ay sonra hayatımıza yeni birşey girecek acaba nasıl olacak bakabilecek mıyım bilmiyorum

Ay bende çok merak ediyorum ultrasonda görmedim pipisi nerde demek istiyorum ama utanıyorum:)))

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Okudum Rabbim tez zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin

Bende okudum: )

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

okudum inşallah en kısa zamanda kabul olur rabbim nasip eder hepsine

kızlar günaydın,
son zamanımda doktor değiştirmek zorunda kaldım
şeker testim sınırda çıkmasına ragmen beni ciddi anlamda uyarmadıgı için bebeğe şeker etkisi geçti yani irileşti
bunu geç farkettiğimiz için kafamızda soru işaretleri olmaya başladı.. bizde başka doktora gittik. ve ihmal edildiğini bizi yeterince bilgilemndirilmediğini öğrendik.. şuan erken dogum riskim var bebek iri oldugu ve suyu fazla oldugu için sancılarım başlamış.. erken oldugu için dil altı hapı kullanmaya başladım
sancıları geciktirmesi için...

aynen öyle canım

canım neler olmuş öyle ... erken derken ne kadar erken .. 2-3 hafta daha beklerse o kadarda erken olmaz .. benim bir arkadaşımda aynısını yaşamış 36. haftasında doğurmuş bu şeker tehlikeli hakikaten...

hangi haftada başlanıyor bu testler yapılmaya acaba... 32.haftada gittik doktora 35. haftada yapacağız dedi... 33. haftada yaptıranlar var diye okuyorum ama bizde mi eksik uygulama var acaba

canım bildiğim kadarıyla 32 bittikten sonra başlıyor.. ben 32+6da gidicem doktora nstye bağlayacağını söyledi

doğumdan sonra evine yerleşeceksen iyi canım, az kaldı zaten.. az daha dişimizi sıkcaz artık..

Ben uzun süredir evde yattığım için sağolsun arkadaşlarım bana moral olsun diye yaptılar. Bende onlara böyle birkaç küçük hediye hazırlamıştım. Butik kurebiyeyi hiç pastanede görmedim ben eğer benimki erken gelir beni hazırlıksız yakalarsa bende pastaneden alırım o zaman. Bunu öğrenmem süper oldu

isallah canim o konuda evet epey konusucaz..emzirme mesekesi simdiden aklima takiliyor.gogus uclarim cok buyuk degil emmezmis sozde oyle olunca

Canım hiç belli olmuyormuş o işler benim yok denecek kadar az ama bebek hemşiresi bi arkadaşım var önemli olan senin ısrarla emmeye zorlaman dedi. Pes etmemek gerekiyormuş

Yeni yerin hayırlı olsun umarım burası daha iyi olur canım

canım neler olmuş öyle ... erken derken ne kadar erken .. 2-3 hafta daha beklerse o kadarda erken olmaz .. benim bir arkadaşımda aynısını yaşamış 36. haftasında doğurmuş bu şeker tehlikeli hakikaten...

hafif kasık agrım vardı söyledim, nst yapalım dedi
nstetede düzenli sancvılar çıktı ama ben pek ghissetmiyorum kasık agrısı üşütme gibi sadece
3 gün kontrol altına almak için gittik geldik hasteneye nst girdim sürekli
ilaca başlayınca biraz düzeldi sancılar
hissetmediğim halde sancı agrı çıktı nstede..
çocuk 2-3 hafta önde gittiği için en geç 38e kadar beklicek doktor çünkü ilerde oldugu için 38.haftada 41 gibi olacagı için.
diger doktorun ihmali bizi erken dgum sıkıntısına soktu anlıyacgınız. telaşa girdik sancı var diyince şok olduk

çok şükür şuana kadar sıfır çatlak ilerliyorum .. daha zaman var olmazda inşallah :)
çok şükür bende de şimdiye kadar çatlaktan eser yok.Ben kendim biraz çatlağım ama o ayrı bir konuinşallah bundan sonra da olmaz az kaldı dayanalım

çok güzel bunlar o ne şanslı bi bebek senin gibi bi annesi olduğu için :) Allah hepsinin sağlıkla mutlulukla dağıtmayı nasip etsin
şimdi uyarı kısmı geliyor durrrr be kadın artık yetişemiyoruz

ne deseniz haklısınız ben bu ilk bebek annesi olacak olmanın heyecanını mutluluğunu abarttım biraz farkındayım.Artık duruyorum evet sabun sondu

var canım özellikle liva pastanesinde çok güzel modeller var.Hatta sen kendi istediğin şekilde isim falan da yazdırarak sipariş verebiliyorsun onlar yapıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…