2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım benim seni o kadar iyi anlıyorum ki..
kesinlikle her kadına bir kız kardeş lazım.gözüm yese tabii maddi açıdan da iyi durumda olsak bir kız kardeş düşünürdüm kızıma,benim gibi yalnız olmasın diye..
arkadaşlar da yetmiyo dediğin gibi
ama inan asıl zorluk doğumdan sonra.o zaman da yalnız mısın?

Bende de pihtilasma bozuklugu var canim clexan kullaniyorum. Allahim yardim etsin hepimize.rahim agzi yetmezligi icin sadece yatak istirati mi verdi doktor hani dikis atmaktan falan bahsetti mi ya da atildi mi

Evet canım yatak istirahati verdi , dikiş atılmadı bana dikişsiz yatıyorum, rahim ağzında bi kısalma olmadı henüz çok şükür, çok dikkat ettim hiç kalmadan yattım, inşallah bebişlerimizi sağsalim kucağımıza alırız canım...

Bugün ilk defa doğumhanede görmüş oldum gezdim güzelce ama biraz soğuk ve ürkütücü bir ortam hemen uzaklaşasım kaçadım geldi ama ne yapalım kaçış yok bide hastane çantası için konuştum bebek bezi ve hasta bezine gerek yok dedi biberonda varmış orda ama sen istersen kendininkinide strilize edip getirebilirsin dedi bende bi tane ne olur ne olmaz diye koycam bebekleri yıkıyolarmış malesef ama ben istemiyorum dedim doğumdan önce gelip bebek hemşiresi bana ne isteyip istemediğimi sorup not alıyomuş hoşuma gitti gerçekten inş hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bunuda atlatırız:)

Bi kayınvalide vukuaatıda benden gelsin bugün kontrolden tam çıktım pat diye kv aradı ne yapıyosun dedi kontrolüm vardı şimdi çıktım dedim sizce ne sorması gerekir ? Nasıl herşey yolundamı bebek iyimi falan diye klasik sorular dimi bizimki bebeğe yorgan yaptırıyor yaptığıda bitek o zaten tutmuş bana daha önce otuz kere söylememe rağmen hala ölçü soruyo lan bebeğimmi daha önemli yorganmı içimden valla seninde yorganınında daha devamını söylemiyim baya çınlamıştır kulakları

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Maşallah canım benim bebemde o kiloya gelmiştir 29+5 te 1600du ..
Yorgan ölçüsü kaç olacak biz park Yatak alacazda yorgan yaptiracaz yataklar aynı mi olur. .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Maşallah maşallah senin bebiş benimkinden öndedir canım yorgan ölçüleri aldığımız nevresim takımları standart olduğu için (ikea hariç) ölçüleri 100*150 olur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende var ama bütün alışverişleri kocamla yaptık kız kardeşimi görmeyeli kaç ay oldu

Amin canım inşallah hepimizin çok iyi geçer ilk dogumumum kısmetse doktorum normal doğum taraftarı ama olduki sezeryan olursa genel anestezi olur

Ne güzel söyledin bencede sağlıklı olsunlar bizler yanlarında olalım gerisi gelir.

Bende yanlızım annem şehirdışında kızkardeş yok kv gelmiyor üç aydır evde yatıyorum raporluyum kendi kendime idare ettim. Şimdide dr.um kesinlikle yatmalısın heran doğum başlayabilir dedi. Önce canım sıkıldı tek olmama ama şimdi Allah büyük diyorum sağlıkla gelsinde oğlum gerisini halladeriz Allahın izniyle

ailem şehir dışında babamın ve kardeşimin ağır bir rahatsızlığı var annem onlara bakmak zorunda gelemez kv zaten ortada yok aramıyor bile ben ararsam ancak açıyor teli
benim yaşımda geçti :) ikinci çocuğu yetiştiremem ki parayı boşversem yarım gün öğretmenlik yarım gün simitçilik yapsam da yaş elvermiyor 36 yaşındayım benim kız da benim gibi kalır bu gidişle Allah yardımcımız olsun

bende var ama bütün alışverişleri kocamla yaptık kız kardeşimi görmeyeli kaç ay oldu

Allah sana kolaylık versin arkadaşım senin işin daha da zor ben de şimdi tatile giriyorum haftaya ramazanda geliyor arkadaşlarda gelmez akşama kadar napıcam diye düşünüyorum ama dediğin gibi biz böyle çekelim bunalalım gerekirse ama bebişlerimiz sağlıklı olsun Allah sana bir dost bir yardımcı gönderecektir :)

Ay bende şimdi 30 yaşındayım ikinci çocuğa geç kaldım gibi hissediyorum. .ya bu arada senin ben 24 filan sanıyordum şaşırdım )

Ay bende şimdi 30 yaşındayım ikinci çocuğa geç kaldım gibi hissediyorum. .ya bu arada senin ben 24 filan sanıyordum şaşırdım )

24 ler geçeli çoook oldu 30 geç değil bence 30 tam kadın olduğun büyümeye olgunlaşmaya başladığın hem de gençlik enerjinin olduğu bir yaş
36 da doğurmakta çok çok güzel tüm hayatımı yaşadım hiç bir şeyde aklım gözüm kalmadı Allah bir çok başarı nasip etti tatmin olduğum bir hayatım oldu ama bu bebiş biraz büyüyüp ben toparlanıp 2. yapayım desem en erken 38 çok zor be sağlıklı olacakmı yaşım geçti bebişte sağlık sorunu olur mu bunu yaşamak çok zor

Defneme dua etmeyi unutmayin kızlar cok zor bi surecten geciyoruz nolur dualrinizi eksik etmeyin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Defneme dua etmeyi unutmayin kızlar cok zor bi surecten geciyoruz nolur dualrinizi eksik etmeyin.

Canım aklımda defne bebek Rabbim uzun sağlıklı ömür nasip etsin inşallah durumu nasıl hangi hastanedesiniz

Canim aklimdasiniz..Nasıl oldu. .gerçekten cok zor ama inşallah güzel şekilde atlatacaksiniz

hamişler merhaba nasılsınız?Bugün çok işim vardı.Evdeyken de hiç iş bitmiyor.Sürekli bişeyler çıkıyor.Bugün oğlumun şeker kavanozlarını yapıp bitirdim bakın bakalım nasıl olmuş?sadece içine şekerleri alıp koyacağım. bu arada şekerleri 2 çeşit yaptım yani 2 farklı sticker ama resim yükleyemiyorum sorun oluyo neden anlamadım.Sadece 3 tane fotoğraf yükleyebildim sonra diğerlerini tekrar deneyeceğim

Dun dr a gittm 31+3 dum raporu alayim dedim artik en basta sisteme giriliyo erken vermm imkansiz hamilelign basindan beri kayitli simdi erkene yazarsak rapr geri doner dedi bu 15 gun fln erken alack arkadaslar nasil alacksiniz ... bide bebis 1700 42cm olmus kilosu az geldi bu ay bnde hic kilo almadim zaten bebisimi besleyemedim mi ki 25 gunde 500 gr almis sadece boyu iyi uzuyoda kilo cok

canım ne kadar güzel olmuş maşallah...ben daha hiç bişey yapamadım fikire ihtiyacım var..bu güzel geldi bana maliyeti ne kadar kaç tane yaptın bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…