2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım benim merhaba nasılsın?ben boş durmaktan sıkılıyorum oyüzden bu şekerlere organizasyon işlerine falan sardımablan sana güzel şeyler yapar merak etme insanın yaptıkça yapası geliyor biri beni durdursun

kızzz yerim seni bennn alemsinalırım tabi kızını oğlumadamacanayı bulmana sevindim.Ben onu süsleyeceğim sonra bardak alıcam renkli pet pardaklardan onun üzerine sticker yapıştırınca tamamdır tepsisini zaten süsledim gördün.Maliyeti çok ucuz bedava nerdeyse uğraş yap işte negüzel.sana fikir oluyo bunlar

ellerine sağlık... o kavanozları yerleştirdiğin sepet midir bisiklet midir ne tatlı ya... biz hepimiz sana gelecez bebek görmeye:)))) mutlulukla dağıt inşallah...

evet tatlım o şeker sepetimiz.Beklerim hepinizi keşke gelebilseniz çok mutlu olurum vaktim olsa sizin bebişlerede bişeyler yapıp yollardım teyzesii aşk olsun.Çok teşekkür ederim ayrıca beğenmene sevindim

evet canım o etrafındakiler sticker matbacıya yaptırdım sonra kendim tek tek yapıştırdım canım çıktı vallahaama deydi çok eylendim sende çek kopya bu arada ben 2 farklı model yaptım şekerlerin kavanozunu ama diğerini bitürlü paylaşamıyorum hata oluştu diyo fotoğrafı yüklerken

Çok güzel olmuş, güle güle dağıt canım, ben de bebek şekeri ve kapısüsü yaptırdım, çok güzel oldu...eve gelenlere verivem, hastane ve işyeri için çikolata alıcam...hadi hayırlısı bakalım...

Tatlım Allah sabır ve güç versin , zor bir süreç ama sonu güzel olucak....sanırım 1700 kg yu geçince ve solunumu düzelince eve veriyorlar bebişleri...senin doktor ne dedi bu konuda?bişii sorcam canım ciğer iğnesi yapıldı demiştin doğunca kendisi solunum yapabiliyor mu?

Haklısın canım insan merak etmez mi ama sen güçlü ol ki o da daha güçlü olsun sütün kuzunu toparlayacaktir bu mübarek ayların hürmetine rabbim sağlıklı uzun hayırlı ömür versin insallah defnecige

Bebişlerin sağı solu belli olmuyo canım , benimki de geçen haftaki kontrolde 350 gr almış , ondan önceki kontrolümde 450 gr almıştı, olsun biz yiyelim de onlar ds alsın çok çok inşallah...

Maşallah bebişine canım ben de geçen ay hiç idrar kontrolü yaptırmadım , bıktım ben de her gittiğimde enfeksiyon çıkıyodu , geçen ay inadımdan yaptırmadım , öbür hafta kontrol var yine , yaptırayım ben de kaçış yok kesin vardır bende de...

Cok guzel olmus arkadasim, ellerine saglik.. boyle akilli becerikli kadinlara bayiliyorumm.. Ben simdi bisey sorrucam, hastane odasi icin ne gibi seyler hazirliyosunuz.. ben lohusa serbeti ve bardaklarini, 30 kadar bebek sekeri ve 30 tane kurabiye goturmrk istiyorum.. ikram olarak herhangi bisey yapmicam.. bu kadari bile fazla aslinda hastane odasina pek gelen olacagini sanmiyorum. Susleme olarakda kapi susu ve stickerli balonlar dusunuyorum..
Bebek sekerlerinin kalanlarini mevlutte kullanirim, lohusa serbeti takiminida... bide su oda kapisina asilan ahsap harfler varya, isim yazmak icin onlardan alaniniz oldumu..

Benim sertlesmeler 24. Haftada baslamisti. 24. Haftadan beri bebegimin kafasi dogum kanalinda rahim boyumda kisalma var. 24. Haftamdan beri surekli yatiyorum sadece tuvalet ve banyo icin kalkiyorum. Sukur ki 32+3 e kadar geldik. 38 e kadar dayanirmi bebegim bilemem ama bu durumlarda yatmak en iyisi. Sende endiselenme canim. Yorma kendini.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ellerine sağlık cok güzel olmuşlar. Rabbim guler yuzle dagitmsyi nasip etsin

Allahım çok sıcak ☀️☀️☀️☀️ ramazanda bitsin şöyle 2 haftalık tatil istiyorum 😓😓😓

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Harikalar bizimkilerde oldu bizim 2 isimli olduğı için ipeği yazdırdık şekerlere kavanozları hiç görmemiştim :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Canım 34 den sonra pek küveze girmiyorlar , sağlıklı oluyolar , az kalmış senin maşallah ben de gün sayıyorum 34 olayım diye hayırlısı....erken doğumdan çok korkuyorum...

cok korkuyorm bende. dedigin gibi surekli yatmak gerekiyo. bende en bastan beri cok sikintili gecirdm ve oyuzden kafama cok takiyorm zaten.insallah 38 i goruruz.ne zor seymis anne olmak 😂

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok sağol canım teşekkür ederim.Senin şekerlerin,kapı süslerin ve diğer hazırlıkların da hayırlı olsun sende güle güle dağıt şekerlerini canım

öncelikle teşekkür ederim canım çok sağol.Ben bu gördüğün kavanoz şekerlerden,sonra farklı bir kutu çikolata,lohusa şerbeti bardakları ve tepsisiyle takım,renkli kokulu bebek sabunu dağıtacağım hastanede gelenlere.Hastane odası için renkli stickerlı balonlardan alıp süsleyeceğim.Kapı süsünü benim bir arkadaşım yapacak kendisi çok marifetlidir.Oğlumun evdeki odasının kapısına Çınar'ın odası yazan bir süs almıştım kapıya yapıştırılıyor 3 boyutlu 2 gün önce geldi yapıştırdık çok güzel oldu.Harf derken bunun gibi bişeyden mi bahsediyorsun canım?

Harikalar bizimkilerde oldu bizim 2 isimli olduğı için ipeği yazdırdık şekerlere kavanozları hiç görmemiştim :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~
teşekkür ederimm canım.Sizin şekerlerinizde hayırlı olsun güle güle dağıtalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…