2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar agustos 28 de normal dogum olmam gerekirken plasenta previadan oturu normal dogum yapmayacagimi öğrendim.hadi dedim 10 agustos falan olsun. Yine agustos annesiydim. Erken dogum riskimden dolayi belki temmuz annesiolurum diye düşünüyordum ama kizlar haziran annesi oluyorum.
Tabi Rabbim ömür verirse bebegime 29 4 uz bugün ve bebeğim dogacak. Dualarinizi icten bi amininizi bekliyorum allahim ona ömür versin inşallah. Dualarinizi eksik etmeyin. Insallah guzel haberlerle tekrar yazarim buraya. Dua istiyorum lutfen.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

anlamadım dogumunu bugunmu yapıyorlar???

Ben de çok mutluyum :) erkenden evime gidicem.Rahat rahat yemeğimi yapıcam,dinlenicem ohhhh :)

normal zamandada böyle çalışmalıyız bence :) yada alıp başımızı finlandiyaya gitcez... ohh ne rahat gün senin oluyor, hayatını istediğin gibi yaşayabiliyorsun en azından ... :KK66:

iyi mi yaptık kötü mü bilmiyorum ama sonunda bebek arabasını aldık
chiconun lite way inı almak istiyorduk ama bir markette chicconun simplicity modelini pusetiyle birlikte 459 tl ye bulduk kendi mağazasında 700 tl falandı biz de heyecana kapılıp aldık valla inşallah memnun kalırız görüntüsü güzel kendisi ağır değil iyi görünüyor bakalım zeynep bebek beğenecek mi bekleyip göreceğiz :)

normal zamandada böyle çalışmalıyız bence :) yada alıp başımızı finlandiyaya gitcez... ohh ne rahat gün senin oluyor, hayatını istediğin gibi yaşayabiliyorsun en azından ... :KK66:

Bence de.Öğretmenlik dışarıdan laylaylom gibi görünüyor ama çok yıpratıcı.En azından hamilelere bir jest olmalı.

chiconun lite way inı almak istiyorduk ama bir markette chicconun simplicity modelini pusetiyle birlikte 459 tl ye bulduk kendi mağazasında 700 tl falandı biz de heyecana kapılıp aldık valla inşallah memnun kalırız görüntüsü güzel kendisi ağır değil iyi görünüyor bakalım zeynep bebek beğenecek mi bekleyip göreceğiz :)

güle güle kullanın canım memnun kalırsınız inşallah

ben almadım daha :KK43: sürüşü nasıl senınkının..ıyı denk gelmıs ne guzel uygun fıyata bulmussun..karar veremedım ya pusetlı olması gerkeıyormu gerekmyormu..puset olunca fıyat artıyor yanı yenı dogan tasıma cantası yetmezmıki..pıyasada cok pahalı.hele bızım gıbı kucuk yerlerde secenek olmayınca cok daha pahalı karar veremedım..1000-1500 ne gerek var normal bır bebek arabasımı alsam dıyorum..eger araba ıcın ılla gerekırse daha uygun bırsey alırım sonradan kararsızlık cok kötuuuuuu yaaa:KK14:

ben almadım daha :KK43: sürüşü nasıl senınkının..ıyı denk gelmıs ne guzel uygun fıyata bulmussun..karar veremedım ya pusetlı olması gerkeıyormu gerekmyormu..puset olunca fıyat artıyor yanı yenı dogan tasıma cantası yetmezmıki..pıyasada cok pahalı.hele bızım gıbı kucuk yerlerde secenek olmayınca cok daha pahalı karar veremedım..1000-1500 ne gerek var normal bır bebek arabasımı alsam dıyorum..eger araba ıcın ılla gerekırse daha uygun bırsey alırım sonradan kararsızlık cok kötuuuuuu yaaa:KK14:

şu anda sürüşü kapanışı açılısşı çok rahat biz bebek arabasına şu anda ihtiyaç duymuyorduk her yere arabayla gidiyoruz zaten kış olacak pek alışveriş merkezide sevmeyiz eşimde bende ama o pusete hem hastane çıkışında hem arabada hem deeee kayınvalideye yapılan düzenli haftalık gezide ihtiyaç duyacağız fiyatı da inanılmaz ucuz geldi diğerlerine gre öyle hantal bir araba da değil bence de 1000 tl hatta 700-800 bile çok ona vereceğime ücretsiz izin alır bebişimin yanında kalırım
biz de çok kararsızdık hayatım allah kısmet edince hiç anlamadan oluyor alışverişte :) herşeyde sizinde öyle olacaktır

slm kızlar ,

bu arada ben hoşgeldin bebek kurabiyesi yapıyorum dusunen varsa yardımcı olabılırı.
Bursada'yım fakat her ile kargo ile teslimat yapıoyrum.

sayfamdaki örneklere bakmak isterseniz face'den Bursa Şeker Pasta olarak bakabilirsiniz.

şu anda sürüşü kapanışı açılısşı çok rahat biz bebek arabasına şu anda ihtiyaç duymuyorduk her yere arabayla gidiyoruz zaten kış olacak pek alışveriş merkezide sevmeyiz eşimde bende ama o pusete hem hastane çıkışında hem arabada hem deeee kayınvalideye yapılan düzenli haftalık gezide ihtiyaç duyacağız fiyatı da inanılmaz ucuz geldi diğerlerine gre öyle hantal bir araba da değil bence de 1000 tl hatta 700-800 bile çok ona vereceğime ücretsiz izin alır bebişimin yanında kalırım
biz de çok kararsızdık hayatım allah kısmet edince hiç anlamadan oluyor alışverişte :) herşeyde sizinde öyle olacaktır

dogru dıyorsun mecbur bır sekılde pusette lazım olucak..alıp kurtulsam artık hep gec kalıyormusum herseyım eksık gıbı gelıyor nasıl tamamlanacak bılmıyorum..sonrada eskıden pusetmı varmıs emzırme sudyenımı dıyorum :KK1: o cocuk dogacak sıcak yataga altının temız olmasına ve memeye ıhtıyacı olucak abartmaya telasa gerek yok dıyorum...anlayacagınnnn gerıldımmmm :KK37:

dogru dıyorsun mecbur bır sekılde pusette lazım olucak..alıp kurtulsam artık hep gec kalıyormusum herseyım eksık gıbı gelıyor nasıl tamamlanacak bılmıyorum..sonrada eskıden pusetmı varmıs emzırme sudyenımı dıyorum :KK1: o cocuk dogacak sıcak yataga altının temız olmasına ve memeye ıhtıyacı olucak abartmaya telasa gerek yok dıyorum...anlayacagınnnn gerıldımmmm :KK37:

canım bende chicconun top liteway bastonundan aldım tam yatar olduğu için bebekkende kullanılıyor.. 3 yaşını doldurana kadar kullanılır diye düşünüyorum... puset almadık.. puset yerine yine tam yatarı olan oto koltuğu aldık.. 25 kg olana kadar kullanılabiliyor... uzun vadeli kullanımı planlayıp almak en mantıklısı bana göre.. yoksa gerçekten israf

konuştum bugun,
32 bitmeden o hafta içi gelmelisin dedi
yni çarşamba gidicem
32+4 oluyor
hafta ortası başlatırsa hafta ortası izne çıkarım
bir kaç gün fazladan oluyor yani
:)

canım bende senin gibi düşünerek gitmiştim , 31+5 te gün olarak fazladan izinli olurum diye olmadı bana 32 nin içinde gel dedi bende yarın gıdıp alıcam 32+1 de alayım erken çıkayım dedim izne ama sgk doğum izni hesaplarken gün değil hafta olarak baz alıyormuş,yani 32+0 da gitsende 32+6 da gitsende hiç fark etmiyor hafta olarak hesapladıkları için..hastanenin rapor servisinden öğrendim,37 +0 da da mecburi izne ayrılış günüymüş..

X