2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar,,
ayak uyuşmasından geceleri kabus oluyor, çözüm bulan var mı?

günaydın canım... ben de 24. haftadan beri gece uyurken bacak krampları var bunun için magnezyum içiyorum ama ben de 1 haftadır gece uyurken ellerde uyuşma var:KK43:(( Allah hepimizi beterinden esirgesin..

Ben hala rapor almadım
bugun doktoru arıcam
bugun 32+2 oluyor, randevumuz cumartesiydi tmm 33 bitiyor
çalışabilir raporunu 32 gibi verebilir heralde diye düşünüyorm alan varmı bu şekilde?

Ben hala rapor almadım
bugun doktoru arıcam
çalışabilir raporunu 32 gibi verebilir heralde diye düşünüyorm alan varmı bu şekilde?

ben en son kontorlde doktora sordum 32+0 dan önce veremiyoruz dedi.. ben gittiğimde de 32+3 falan olacam ve hiçbir işime yaramayacak:))))) öğretmenim ve tam 29 haziran pazar günü 32+0 olacam inşallah... inşallah bebeğimle ilgili tek sıkıntım doğum izinlerim olsun diye dua ediyorum...:)))

günaydın kızlar,,
ayak uyuşmasından geceleri kabus oluyor, çözüm bulan var mı?

ayağımı eşimin üstüne atıyorum gece :) cok rahat oluyor

günaydın herkeseEn Büyük TÜRKİYE artık iş yerinde son haftaları yaşıyoruz.sabahları tembellik yapmakk istiyorm :KK36:

daha 4 hafta var bir an önce geçse diyorum..ama tembellikde sınır yok pek çalışmıyorum sağolsunlar iş vermiyorlar bana:))

Son düzenleme:

daha 4 hafta var bir an önce geçse diyorum..ama tembellikde sınır yok pek çalışmıyorum sağolsunlar iş vermiyorlar bana:))

valla ne yastıklar ne başka birşey fayda ediyor
satlerce uyumaya çalışıp çıldırıyorum ayak sallamaktan yatamıyıorum

iş benimde öle 5 hafta kaldı

aynen bende boş boş oturuyorum,bi de karşıma sandalye attım ayakları uzatıyorum ohhh :KK8: ama genede kalkıp gelmek çok zor oluyo.. bu arada bilmeyen arkadaşlar vardır(ben şahsen bilmiyodum yeni öğrendim )paylaşıyım.doğum iznine çıkınca maaş almıyosun sonra devletten toplu alıyosun diye biliyoduk meğersem iş yeriyle konuşup her ay maaşını almaya devam edebiliyormuşsun.doğum iznini alıp muhasebeye verdiğinde bunu belirtmen lazımmış iş yeri senin adına başvuru yapıyomuş:KK15:

Kizlar agustos 28 de normal dogum olmam gerekirken plasenta previadan oturu normal dogum yapmayacagimi öğrendim.hadi dedim 10 agustos falan olsun. Yine agustos annesiydim. Erken dogum riskimden dolayi belki temmuz annesiolurum diye düşünüyordum ama kizlar haziran annesi oluyorum.
Tabi Rabbim ömür verirse bebegime 29 4 uz bugün ve bebeğim dogacak. Dualarinizi icten bi amininizi bekliyorum allahim ona ömür versin inşallah. Dualarinizi eksik etmeyin. Insallah guzel haberlerle tekrar yazarim buraya. Dua istiyorum lutfen.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar agustos 28 de normal dogum olmam gerekirken plasenta previadan oturu normal dogum yapmayacagimi öğrendim.hadi dedim 10 agustos falan olsun. Yine agustos annesiydim. Erken dogum riskimden dolayi belki temmuz annesiolurum diye düşünüyordum ama kizlar haziran annesi oluyorum.
Tabi Rabbim ömür verirse bebegime 29 4 uz bugün ve bebeğim dogacak. Dualarinizi icten bi amininizi bekliyorum allahim ona ömür versin inşallah. Dualarinizi eksik etmeyin. Insallah guzel haberlerle tekrar yazarim buraya. Dua istiyorum lutfen.

Canım Allah yardımcınız olsun bebeğine de sana da uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin inşallah güzel haberlerle dönersin inşallah

Son düzenleme:

Canım seni doğuma mı alıyorlar bugün ? Eğer öyleyse Allah yardımcın olsun , sakın korkma , kaç tane bebek biliyorum 28 haftalık doğan , hepsi sağlıklı ve çok iyiler, küvezde gelişimini tamamlar hatta belki hiç küveze girmez bile , inşallah sağsalim bebeğine kavuşursun, buraya hep yaz paylaş , merak edicem seni, unutma olur mu?

Allahim ona yasama kuvveti versin çok üzüldüm erken gelmesine ama yaşayacak inş çok duygulandim hatta agliyorum su an senden güzel haberler bekliyoruz ve inş ilk doğan saglikli tatli seker bebegimizin fotoğraf ini bekliyoruz saglikla çok kotu oldum ben ya bütün dualarim seninle ve bebeginle ne olur mümkün olduğunca cabuk haber ver Allahim yardimciniz olsun

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

valla ne yastıklar ne başka birşey fayda ediyor
satlerce uyumaya çalışıp çıldırıyorum ayak sallamaktan yatamıyıorum

iş benimde öle 5 hafta kaldı

Benim de öyle canım , özellikle geceleri ayaklarımı sürekli sallama hareket ettirme ihtiyacı hissediyorum , çözümünü şu şekilde yaptım ben , sıcak su torbasını uyuşan ayaklarının altına koyrak uyu, sıcak su torbasına iki havlu sarıyorum ve bacaklarımın altına koyuyorum sabaha kadar o şekilde uyuyorum , biliyorum havalar sıcak ve hararet de basıyor bizi ama ben başka çare bulamadım canım , bu şekilde rahat uyuyorum...

.

Senin ve bebeğin sağlığı için en hayırlısı buymuş demekki arkadaşım. Gerçekten zor zamanlar geçirdin. Allah yardımcınız olsun. Dua ediyoruz tabi etmezmiyiz. Miniği Rabbim size bağışlasın, ikinizde biran önce iyileşip evinize dönün inşallah.:nazar:

Ben hala rapor almadım
bugun doktoru arıcam

bi ara bence , benim doktorum mutlaka 32+0 da gelmelisin günü kaçırma die uyardı.

X