2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım Rabbim yardımcınız olsun inşallah. Nasibinde erken gelmek varmış demekki , yavrunu sana erken kavuşturacak olan Rabbim inşallah sağlıkla hayata tutunmasınıda nasip eder. Dualarımız seninle

Canım benim dualarımız seninle ve bebişinle inşallah güzel haberlerini alacağız buradan

Canım Allah yardımcınız olsun bebeğine de sana da uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin inşallah güzel haberlerle dönersin inşallah

Doktorum bebegi riske atmadan alma taraftarı cocuk doktoruyla konusup haber verecek bugün mu alinacak zaten 1 haftadir hastanede sureci uzatabildikleri kadar uzattilar. Aklimin ucundan gecmezdi bu yasadiklarimi ruyamda görsem korkardim ama hayat bu iste iyi kötü sürprizlerle dolu bakalim neler yaşayacağız

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yüce rabbim senin ve bebeginin yar ve yardimcisi olsun canim...iyi haberlerini bekliyoruz...

canim arkadasim cok duygulandim.dualarim sen ve melegine allah yardimcin olsun.saglikli haberlerini almak dilegiyle...

canım Allah yardımcınız olsun , sağlıkla alırsın bebeğini inşaallah kucağına güzel haberlerini bekliyoruz,,,

hey moonlight selamlar görünmedin sanki birazcık nerelerdesinn sağlığın nasıl

bunu hiç duymamıştım..ay ay verirler diye düşünmüştüm... insan kaynaklarına söylicem izne cıkmadan canım teşekkürler

maaşallahhh bebişinee

teşekkürler teyzesi:))

dualarım seninle canım inşallah bebeğin de sen de sağlıkla atlatırsınız bu süreci..

kontrol altında olması en iyisi hayırlısı olsun onun için en doğru zaman nasıl olacaksa öyle gelir inşallah

allah yardımcın olsun sağ salim al inşallah kucağına

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım. Dularımız bebeğin ve seninle. Çok güçlü bir bebeğin olacak ve çarçabuk toparlanacak göreceksin bak

Canim rabbim yar ve yardimciniz olsun ve bebegine hayirli saglikli ömürler nasip etsin insallah. Sen icini ferah tut allahin izniyle bebegine birsey olmaz. Güzel haberlerini bekliyoruz...

kizlar merhaba atesolcer aldinizmi hangi markadan aliym bide biberon kac tane alicm yardm edin lutfeen

Arkadaşım Allah yardımcın olsun, benim de plesenta previa teşhisi kondu (tehlikeli boyutta diil ama yarın kontrolum var, dr aynı durumdaysa bi takım kısıtlamalar getirecem demişti) normalde ben de 26 Ağustosta bekliyordum bebişi ama bi kaç hafta erken alabiliriz dedi sadece... Doktor sana ne dedi nasil gelişti seni rahatsız etmeyecekse biraz açıklayabilir misin? aynı durumda olduğumdan merak ediyorum.

kizlar merhaba atesolcer aldinizmi hangi markadan aliym bide biberon kac tane alicm yardm edin lutfeen

Ben indirimden 59 liraya omron marka kulaktan ölçer aldim evde tansiyon aletini de kullaniyoruz memnunuz biberon konusunda bir yeni doğan için aldim iki tanede buyuk boy var çok almaya gerek yok çünkü mümkün olduğunca biberon vermemeye calisicaz ins

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Sagligiyla uguruyla mutluluk getirsin bebisin Insallahhh...
ne kuveze ne baska biseye ihtiyac duymaz Insallah cnm...
Simdi topigimizin ilk bebisimi geliyo???
Rabbim hepimize hayirli dogumlar nasip etsin Insallahh...
Artik dogum hikayeleri topigimizimi acsak neee

hey moonlight selamlar görünmedin sanki birazcık nerelerdesinn sağlığın nasıl

Bir iki haftadır girmiyodum canım , ekrana çok bakamıyorum artık başıma ağrı giriyor, iyiyim çok şükür ,29+2 yim bugün ,yatmaya devam, sanırım doğurana kadar da yatıcam , Allah bebeğime sağsalim kavuştursun inşallah , başa gelen çekiliyor , çok çok bunaldım aslında artık ama , ya sabır çekiyorum ...sen nasılsın bebiş nasıl canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…