2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

gecelik sabahlık bulamıyorum ya
nerden aldınız nasıl bişi aldınız????????

canım ben dominoshop com tr diye bi site vardı ordan almıştım fiyatları uygundu bide gelen ürünün kalitesini beğendim,ürün kayseriden geliyor ama 50 lira ve üstü kargo yoktu bayağı uygundu bi bak istersen

aslında yapmam lazım ama hiç yapamıyorum. işte çok yoruluyorum hem masa başı hem ayakta oluyorum gün boyu bende epidural normal doğum isityorum ama bakalım. doktorum 37. haftada çatı muayenesi yapacağım ona göre sen ve bebek uygunsa normal doğum yaptırtıyorum dedi bakalm ne olacak

dün nst ye gidince orda bi hastasıyla konuştum onun muayenesini yapmış..
çatın çok uygun bebğin pozisyonu uygun falan demiş..
kadın ama ben sezeryan istiyordum demiş..
nuray hanımda hayır asla çok uygunsun normal doğuma sezeryan olmaz demiş..
hoşuma gitti sizin için avantaj normal doğumu savunması
mecbura kalmayınca sezeryan meraklısı değil demek ki :KK34:

yok kızzz benim kocam mali müşavirlik staj bitirme sınavına girecek.Kpss değil.Bana bu sene tatil yok Ankaradayım hep canım :))

Iyi bari eğitimden sonra belli olacak yer sınav durumuna göre ama adam 97.5 alıyor her sınavda ankara olur gibi ama ben istemiyorum ama adam istiyor..

slm kızlar,

ara ara sizi takip ediyorum ama bi turlu yazmaya fırsat bulamıyorum calıstıgım ıcın. Benım de kızım 1 Ağustosta bızımle olucak inşallah. Son zamanlara gelınce beklemek daha zor oluyo burda bıraz sızınle paylasımda bulunup zaman gecirmek istedim. :)

evet asıl çatı muayenesinden sonra belli olur, benim arkadaşım bursada yıldırımdaki devlet hastanesinde epidural normal doğum yaptı, çok kolaylıkla doğurduğunu söylüyor.. 9a doğru hastaneye girmiş, öğlen bebeği kucağına vermişler..:)) bakalım inşallah bizimde rahat olur ama ben epidural normali hiç düşünmedim, hem nasıl ıkınıyor insanlar anezteziden sonra????

rahımde acıklık 8-9 cm olduktan sonra epiduralı kesıolar cnm agrıları hısetmen ıkınman ıcın

slm kızlar,

ara ara sizi takip ediyorum ama bi turlu yazmaya fırsat bulamıyorum calıstıgım ıcın. Benım de kızım 1 Ağustosta bızımle olucak inşallah. Son zamanlara gelınce beklemek daha zor oluyo burda bıraz sızınle paylasımda bulunup zaman gecirmek istedim. :)

İyi yaptin canim hoşgeldin Allah zamanda kucagina almayi nasip etsin

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

amin cnm ınsallah hepımıze nasıp etsın ınsallah.
benım oğlum 42 haftalık dogdu, bunda tarıh bellı oldugu ıcın daha bı sabırsızım :)

Oo ikinci senin hadi maşallah tecrubelisin sen yani sezer yan olucak herhalde tarih belli diyorsun epidurelmi genelmi ?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

gecelik sabahlık bulamıyorum ya
nerden aldınız nasıl bişi aldınız????????

canım valla ben resimdeki kırmızı olanı aldım sabahlık da annem samsuna gitmişti orada havza pazarından almış baya ucuza hem de begendim ben $Feyza-Lohusa-Pijama-Takim-32620.jpg
ama alırsan açık renk alma içi belli ediyomuş ve lekeyi de

Son düzenleme:
slm kızlar,

hoş geldin canımm inşallah sağ salim kucağına alırsın bebişini.İlk bebeğin 42.hafta da gelmiş seninkiler aceleci olmuyor pek demekki:)

Oo ikinci senin hadi maşallah tecrubelisin sen yani sezer yan olucak herhalde tarih belli diyorsun epidurelmi genelmi ?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

evet cnm 2. olucak inşallah. oglum da daha 2 yasında.
ilkinde sezeryan oldugu ıcın buda sezeryan olucak o yuzden tarıhımız bellı sımdıden epıdural olucak yıne.

hoş geldin canımm inşallah sağ salim kucağına alırsın bebişini.İlk bebeğin 42.hafta da gelmiş seninkiler aceleci olmuyor pek demekki:)

saol cnm ınsallah. 42. haftada gelmedı bu arada. doktor gelmeye nıyetı yok dıye sezeryanla aldı en sonunda. 5 saat sunı sancıda verdıler normal dogum olsun dıye ama banamısın demedı benım paşa, en sonunda sezeryanla cıkardık yerınden :KK70:

hapşırırken çocuk doğurmak çok güzel fikir sende yapabilirsin bolca karabiber kokla doğumdan önce:KK52::KK52::KK52::KK52:tamam ben karışmıyorum sen normal doğur güzel güzel başarabilirsin inanıyorum sana :KK19::KK19:

Ayy ben bu cevaba sesli güldüm resmenn:KK60::KK60: Allahta sizi guldursunn kolay dogumlar nasip etsin ins.🙏🙏🙏:KK16:

:)) bizde ankarada oluruz o zaman... ben bebis 6-7 aylık olunca Avusturyaya gitmek istiyorum acaba zor olur mu?

uçakta bebeğin yaş durumu bi sıkıntı oluyormu canım kaç saat burdan ?? bende almanya düşünüyorum da??

Bebek 7 günlük olduktan sonra uçaklarda seyehat edebilirmiş. Uçakta bebek için en sıkıntılı şey, uçak inerken ve kalkarken kulaklara yaptığı basınç. Emen bebeklerde en iyi çözüm uçak kalkarken ve inerken bebeği emzirmek. Kulaklarda basınç olursa biz de yutkunuruz geçer hani o anlamda. Biberondan mama-süt içebilen bir bebekse ve uçuş saati kısaysa zaten Almanya ve Avusturya beklemelerle beraber 3 saat sürüyor herhalde, iki biberon süt olmalıymış inişte ve kalkışta içmek üzere...

Bazı doktorlar bunun için şurup yazıyormuş, ya da bazı anneler emzik verip hiç ağzından çıkarmamasını sağlıyormuş. Tek başınıza gitmek zor olur gene de tabii ama imkansız değil. Bebekler uslu olur belki :KK34:

Avusturya Viyana'ya gitmiştim ben. Saat 18:00 dedin mi her yer kapanıyor, sinir olmuştum. Eğlence mekanları sabaha kadar açıkmış ama oraları da ben hiç merak etmedim. Özellikle yağmur yağarken çok romantik bir şehir, heykeller süslemeler filan... Eşimle el ele dolaşmıştık saatlerce.:KK69: Hele orada yediğimiz şinitzel mükemmeldi. Eşime diyorum bazen canım o şinitzelden istedi ne yapacağız? :KK51:

Bak şimdi özendim. :KK49:

X