2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

34deyken niye 2 hafta çalışmamış gibi göstereceksin orayı anlamadım... ben de son bi kaç hafta çıkabilirim... zaten Dr. 37-38 de doğum olabilir çok beklememeliyiz diyor:KK43: doğumlarımızın çok sıcaklara gelmesi kötü oldu, ayarlayamadık :) Allah bi şekilde verecek sabrını...

32 de çalışabilir kağıdını aldığın zaman diyelim 33. hafta rahatsızlandın 2 gün rapor alıcaksın direk doğum izninden düşüyormuş 32 den sonra aldığın her izin doğum izninden düşüyor zaten temmuzda ayrılcaktım bi sürü iş olmasın diye benimde dr 37-38 anca dedi 1 ay bari dinleneyim:)hoş 2 yakın arkadaşım da 34. haftada normal doğum yaptı ,çok hareketli sürekli ayaktaysan bebek fazla durmuyormuş zaten

saol cnm ınsallah. 42. haftada gelmedı bu arada. doktor gelmeye nıyetı yok dıye sezeryanla aldı en sonunda. 5 saat sunı sancıda verdıler normal dogum olsun dıye ama banamısın demedı benım paşa, en sonunda sezeryanla cıkardık yerınden :KK70:
anladımm ben yanlış anlamışım demekki.Allah bağışlasın canım bebişlerini:nazar::emir_bebek:

slm annişler
doktordan geliyorum,32,haftaya daha yeni girdim ama doktor raporumu yazdı,tabi bende bi değişiklik yok çalışmaya devam,kilo almışım biraz kızdı dikkat et filan dedi ama dedim bu dikkat ettiğim halim daha fazla kesemiyorum,bebiş 1700gr normal dedi,kilosu bana az gibi geldi,erken doğum riskim varmış o yüzden progestan diye bi ilaç yazdı kullan dedi ama kullanırmıyım bilmiyorum,aranızda kullanan varmı?

Geçmiş olsun arkadaşım,progestanı ben kullandım,fakat benimkisi vajinal fitil şeklindeydi.hapının çok yan etkisi olduğu için fitil verdi.baş ağrısı,kusma,bulantı,baş dönmesi yaptı çok şiddetliydi.eğer sende de olursa sakın katlanmaya çalışma doktorunu ara haberdar et bence.eğer çok kötü olsaydın onun iğnesini verirdi.iyisin demekki korkma,dikkat et dinlen bol bol.yan etkilerini takip et:)tekrar geçmiş olsun,

merhaba arkadaşlar bebek ayak izi veya el izi hatıra çerçevesinden alan var mı hangi siteden aldınız ? ben de almak istiyorum cok hoşuma gidiyor

Canim ben mustela sac ve vücut sampuani bir arada aldim nerdeyse hic şikayet okumadim çünkü bebek yagi yerine zeytinyağı kullanicam göğüs ucu için lansinoh krem aldim tavsiyeler üzerine

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

benim ürünler mustela canım. şuan için hiç sıkıntı duyacak sözler duymadım bu marka için.
Karar verilmistir mustela:KK49::emir_bebek:

Geçmiş olsun arkadaşım,progestanı ben kullandım,fakat benimkisi vajinal fitil şeklindeydi.hapının çok yan etkisi olduğu için fitil verdi.baş ağrısı,kusma,bulantı,baş dönmesi yaptı çok şiddetliydi.eğer sende de olursa sakın katlanmaya çalışma doktorunu ara haberdar et bence.eğer çok kötü olsaydın onun iğnesini verirdi.iyisin demekki korkma,dikkat et dinlen bol bol.yan etkilerini takip et:)tekrar geçmiş olsun,

bende şu an erken doğum önleyici iğne yaptırıyorum her hafta inşaallah bebişime bi zararı olmaz..36.haftaya kadar yaptırıcam:KK31:

merhaba arkadaşlar bebek ayak izi veya el izi hatıra çerçevesinden alan var mı hangi siteden aldınız ? ben de almak istiyorum cok hoşuma gidiyor

Ben aldim ama mağazadan üstünde ayak alcisi ve resim koymak için yeri var icide resim albümü 60 TL nette de hep ayni fiyatti yanliz biz bunu evde yapiyoz dimi hastaneye falan goturmuyoruz

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ben aldim ama mağazadan üstünde ayak alcisi ve resim koymak için yeri var icide resim albümü 60 TL nette de hep ayni fiyatti yanliz biz bunu evde yapiyoz dimi hastaneye falan goturmuyoruz

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Evde yapıyormuşuz fakat bunu ilk bebeğine yapan arkadaş beni uyardı,bebek 3 -4 aylık oluncaya kadar bekle dedi,çünkü alçıya ayak izinin çıkması için bir hayli bastırmak gerekiyormuş,onlar 40 ı çıkmadan yapmaya çalışmışlar fakat bebeğin kemikleri henüz yumuşak olduğu için ne kadar bastırsalarda çıkmamış ve bir albüm heba etmişler.aceleci davranma olmuyor dedi.ben bunu dikkate alacağım sizlere de söyliyim dedim:)

Evde yapıyormuşuz fakat bunu ilk bebeğine yapan arkadaş beni uyardı,bebek 3 -4 aylık oluncaya kadar bekle dedi,çünkü alçıya ayak izinin çıkması için bir hayli bastırmak gerekiyormuş,onlar 40 ı çıkmadan yapmaya çalışmışlar fakat bebeğin kemikleri henüz yumuşak olduğu için ne kadar bastırsalarda çıkmamış ve bir albüm heba etmişler.aceleci davranma olmuyor dedi.ben bunu dikkate alacağım sizlere de söyliyim dedim:)

Aaaa bak bunu öğrendiğim super oldu yoksa bende eve gelince yapmaya calisabilirdim :)) saol tatlim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

alcı olarak evet cıkmayabılır onu 3-4 aylık olunca yaparız fakat ılk dogdugu zamankı kucuk el ve ayakları ıcın boyalı olanlar var onları aratırmak lazım.boyaya batırıyorsun ızı deftere cıkıyor.

Ben de mustela aldım bayağı da inceledim setleri uygun gelmedi bana sitelerden karşılaştırdim 110 ml masaj yağı 100 ml vitamin barrier krem 500 ml sampuan 300 ml vücut losyonu 150 g sabun 75 ml pisik kremini 179 liraya aldım 25li temizleme mendili de hediye geldi dün sipariş verdim bugün elimde

Kanamasi olan arkadaş yine hastaneye yatmis 29+1 olmuş yine kanamasi varmis çok üzüldüm :KK43:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ben de mustela aldım bayağı da inceledim setleri uygun gelmedi bana sitelerden karşılaştırdim 110 ml masaj yağı 100 ml vitamin barrier krem 500 ml sampuan 300 ml vücut losyonu 150 g sabun 75 ml pisik kremini 179 liraya aldım 25li temizleme mendili de hediye geldi dün sipariş verdim bugün elimde

internettrnmi aldin canim linki varmi

alcı olarak evet cıkmayabılır onu 3-4 aylık olunca yaparız fakat ılk dogdugu zamankı kucuk el ve ayakları ıcın boyalı olanlar var onları aratırmak lazım.boyaya batırıyorsun ızı deftere cıkıyor.

Aaa bende bunu yeni duydum.güzelmiş buu:)evet bakmak lazım.teşekkür ederim

X