2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Tamam anlaşıldı sen beni zorla normal doğurtacaksın şampiyonnn seni de görücez bakalım gerekirse bantlarım açtırmam:KK52::KK52::KK52:

bu kadar laftan sonra sen normal doğum yapmaya karar verirmişsin ben sezeryan yaptırırmışım haahahaaa:KK9::KK9::KK9::KK9: birde çocuk gelip gelip en son bantla karşılaşırmış:))) anneeeee aç şu bandıııııııı:KK9::KK9::KK9: sen yine ısrarla "hayır geri git karnımdan çıkcan, ben normal doğumdan korkuyorummm ":KK52::KK52::KK52:

senin o iğneden kaçışın yok bikere normal doğumda yapsan sezeryan da belden o iğneyi yiyeceksin ne sandın?:KK9::KK9::KK9:o iğneyi vurdurmadan normal doğurda görreyim seni bakalım ablam gibi doktora yalvarırısın nolur beni sezeryana alın ben vazgeçtim normal doğumdan diye:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yavvv sende hep kötü örneklerle karşılaşmışsın :)) annem 5 kilo oğlanı normal doğurdu hemde evde ebeyle, banada diyorki en güzeli normal azcık sıkarsın dişini :)) amcamın eşi yumurtlar gibi çocuğu doğurdu resmen rekor onda şuan :))) hele bir filmde izledim kadın ikizleri doğuruyor, doktora diyorki bir saniye hapşurcam, hapşururken biri çıkıyor çocuklardan :))) ben şuan güzel örneklere odaklıyım , olmazsa mümkün değilse zaten bi şekilde sezeryana döner ama denemek istiyorum

bu kadar laftan sonra sen normal doğum yapmaya karar verirmişsin ben sezeryan yaptırırmışım haahahaaa:KK9::KK9::KK9::KK9: birde çocuk gelip gelip en son bantla karşılaşırmış:))) anneeeee aç şu bandıııııııı:KK9::KK9::KK9: sen yine ısrarla "hayır geri git karnımdan çıkcan, ben normal doğumdan korkuyorummm ":KK52::KK52::KK52:
benimde aklıma geldi ben normal sen sezeryan olursan çok gülerim hakkaten:KK52::KK52:evet o bantı asla çıkarmam ben çok korkuyorum:18::KK52::KK52:

yavvv sende hep kötü örneklerle karşılaşmışsın :)) annem 5 kilo oğlanı normal doğurdu hemde evde ebeyle, banada diyorki en güzeli normal azcık sıkarsın dişini :)) amcamın eşi yumurtlar gibi çocuğu doğurdu resmen rekor onda şuan :))) hele bir filmde izledim kadın ikizleri doğuruyor, doktora diyorki bir saniye hapşurcam, hapşururken biri çıkıyor çocuklardan :))) ben şuan güzel örneklere odaklıyım , olmazsa mümkün değilse zaten bi şekilde sezeryana döner ama denemek istiyorum
hapşırırken çocuk doğurmak çok güzel fikir sende yapabilirsin bolca karabiber kokla doğumdan önce:KK52::KK52::KK52::KK52:tamam ben karışmıyorum sen normal doğur güzel güzel başarabilirsin inanıyorum sana :KK19::KK19:

uçakta bebeğin yaş durumu bi sıkıntı oluyormu canım kaç saat burdan ?? bende almanya düşünüyorum da??

Canim ankaradan normalde 2.5 saat tabi direk bulabilirsen bu Pegasus çıkalı hep aktarma oluyor Sabiha Gökçenden..yaş durumundan olmazda soğuk ya üşütmekten korkuyorum. Sen hangi şehire gideceksin.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

napıcan kız avusturyada sen dar geldi sana angaraaaaa buzlar ülkesi de kaçmış avusturyayaaaaaaaaaaa diye bir şarkı vardı sanki:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Kiz ben oradan geldim annemler orada tatil olur bizede ama koca gelemiyor öyle bir durum olursa yeni işinde bir sene yurt dışına çıkamıyor. .ya senin eşin kpssye girecek değil mi belki sen ankarada olman sana il dışı gezmeye geliriz. .nihahahah

Kiz ben oradan geldim annemler orada tatil olur bizede ama koca gelemiyor öyle bir durum olursa yeni işinde bir sene yurt dışına çıkamıyor. .ya senin eşin kpssye girecek değil mi belki sen ankarada olman sana il dışı gezmeye geliriz. .nihahahah

yok kızzz benim kocam mali müşavirlik staj bitirme sınavına girecek.Kpss değil.Bana bu sene tatil yok Ankaradayım hep canım :))

Ya kizlar benim gece kasiklarim çok agriyor özellikle wcye kalktigimda anliyorum bu gece nerdeyse yere basamadim herkes normal diyor ama bilemedim sizdede bu kadar oluyomu:?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ya kizlar benim gece kasiklarim çok agriyor özellikle wcye kalktigimda anliyorum bu gece nerdeyse yere basamadim herkes normal diyor ama bilemedim sizdede bu kadar oluyomu:?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
hastaneye gidip bi idrar tahlili yaptır istersen için rahatlar enfeksiyon olabilir veya rahim büyüdüğü için ağrı yapıyo olabilir doktoruna sor canım

evet asıl çatı muayenesinden sonra belli olur, benim arkadaşım bursada yıldırımdaki devlet hastanesinde epidural normal doğum yaptı, çok kolaylıkla doğurduğunu söylüyor.. 9a doğru hastaneye girmiş, öğlen bebeği kucağına vermişler..:)) bakalım inşallah bizimde rahat olur ama ben epidural normali hiç düşünmedim, hem nasıl ıkınıyor insanlar anezteziden sonra????

devlette epidural normal doğum yaptırılıyor mu? hiç duymadım bende. ıkınmaya gelince bir şekilde yapılır diye düşünüyorum o ağrıyı çekmektense

Canim ankaradan normalde 2.5 saat tabi direk bulabilirsen bu Pegasus çıkalı hep aktarma oluyor Sabiha Gökçenden..yaş durumundan olmazda soğuk ya üşütmekten korkuyorum. Sen hangi şehire gideceksin.

kaynım,eşimin teyzesi var canım ordada hiç gitmedik net bilmiyorum şehri,seneye bi düşündükte aklıma çocuk geldi sıkıntı yapıyolarmı diye.

karıştım konuya ama kimisi de 4-5 cm açildiktan sonra gerisi kolay epidurale gerek yok diyor, beraber çalıştığım arkadaşa Dr.u öyle demiş doğum sırasında, bu kadar açıldı boşver epidurali ıkın demiş. ve balık gibi çıktı bebek anlamadım bile diyor :)
acıtan doğum değil zaten sancılar ve rahim açılması, e açıldıktan sonra da suyuyla ıkınmayla doğum gerçekleşebiliyor... epidural kulağa rahatlatıcı gelse de çok gerekli bi yöntem değil deniliyor...

ben fayda gören çok kişi duydum o yüzden deneyeceğim inşallah

devlette epidural normal doğum yaptırılıyor mu? hiç duymadım bende. ıkınmaya gelince bir şekilde yapılır diye düşünüyorum o ağrıyı çekmektense

evet canım yapılıyor benim ablamda öyle epidural normal diye girmişti....ama son anda çocuk yan gelince sezaryene aldılar..

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

benimde geceleri çok sıkıştığımda oluyo canım yatakyan kalkmaya bile zorlanıyorum..sıkışınca baskı yapıyor ya ondan da ağrı yapıyor,ben doktora söyledim normal dedi ağrılar doğursan 50defa doğururdun dedi baanaa:KK9:

hastaneye gidip bi idrar tahlili yaptır istersen için rahatlar enfeksiyon olabilir veya rahim büyüdüğü için ağrı yapıyo olabilir doktoruna sor canım

Bendeki enfeksiyon hic gecmediki :KK43:( dun saglik ocaginda yaptirdim tahlil yine cikti dunyanin ilacini fitilini kullandim banamasin demiyor anlamadim gitti daha ne yapmam lazim herşeye dikkat ediyorum doktorum artik en son daha ilaç veremem sana demişti 21 kontrolüm var bakalim ozaman ne dicek umarim bebeğe geçmez korkum o

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bendeki enfeksiyon hic gecmediki :KK43:( dun saglik ocaginda yaptirdim tahlil yine cikti dunyanin ilacini fitilini kullandim banamasin demiyor anlamadim gitti daha ne yapmam lazim herşeye dikkat ediyorum doktorum artik en son daha ilaç veremem sana demişti 21 kontrolüm var bakalim ozaman ne dicek umarim bebeğe geçmez korkum o

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım internette okumuştum.İdrar yolu enfeksiyona en çok kavun ve kiraz iyi geliyormuş.Eğer şeker hastalığın falan yoksa bol bol kavun ye ve kiraz tüket ve bol su iç atlatırsın enfeksiyonu

canım internette okumuştum.İdrar yolu enfeksiyona en çok kavun ve kiraz iyi geliyormuş.Eğer şeker hastalığın falan yoksa bol bol kavun ye ve kiraz tüket ve bol su iç atlatırsın enfeksiyonu[/QUOT

çok şükür şekerim yok babada bahane gerekti kavun kiraz yemek için super oldu bu tesekkur ederim :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım internette okumuştum.İdrar yolu enfeksiyona en çok kavun ve kiraz iyi geliyormuş.Eğer şeker hastalığın falan yoksa bol bol kavun ye ve kiraz tüket ve bol su iç atlatırsın enfeksiyonu[/QUOT

çok şükür şekerim yok babada bahane gerekti kavun kiraz yemek için super oldu bu tesekkur ederim :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

rica ederim canım afiyet bal şeker olsun :KK39::KK56::KK56::KK56:

slm annişler
doktordan geliyorum,32,haftaya daha yeni girdim ama doktor raporumu yazdı,tabi bende bi değişiklik yok çalışmaya devam,kilo almışım biraz kızdı dikkat et filan dedi ama dedim bu dikkat ettiğim halim daha fazla kesemiyorum,bebiş 1700gr normal dedi,kilosu bana az gibi geldi,erken doğum riskim varmış o yüzden progestan diye bi ilaç yazdı kullan dedi ama kullanırmıyım bilmiyorum,aranızda kullanan varmı?

X