2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

karıştım konuya ama kimisi de 4-5 cm açildiktan sonra gerisi kolay epidurale gerek yok diyor, beraber çalıştığım arkadaşa Dr.u öyle demiş doğum sırasında, bu kadar açıldı boşver epidurali ıkın demiş. ve balık gibi çıktı bebek anlamadım bile diyor :)
acıtan doğum değil zaten sancılar ve rahim açılması, e açıldıktan sonra da suyuyla ıkınmayla doğum gerçekleşebiliyor... epidural kulağa rahatlatıcı gelse de çok gerekli bi yöntem değil deniliyor...

kızlar benim çenemden başka biyerim okadar cm açılamayacağına göre ben direkt epidurali vurdurur girerim doğuma doktor bey kusura bakmasın:KK9:

ne güzel yapmışsın canım güle güle giy..
benimde bi slazenger spor ayakkabım vardım internetten almıştım
37 olmasına rağmen kalıbı büyükmüş sanırım ayağımdan çıkıyordu geniş geliyordu
diyorum bugünler için almışım seni şimdi rahat ediyorum onunla :KK1:

eskiden büyük olan her şey şuan çok kıymetli :)))

ahhh şekerim ahhh sorma
4 yaşında benim tek kişilik dev kadrom
ve şu sıralar bize kök söktürmekle meşgul
nazi kampında gibiyiz
onu getir
bunu götür
onu yemicem bunu içmicem
kardeşten dolayı kıskançlık had safada

ay Allah kolaylık versin canım beebğin doğdugunda biraz daha zor olacak..
benımde bı akrabam doğum yaptı 1 ay önce kızı 5 yaşında bebeği uyutmak istiyor ama kızı hep engel oluyor hiç yanlarından ayrılmak istemiyor...
doğuma biri olacak mı yanında..

aslında yapmam lazım ama hiç yapamıyorum. işte çok yoruluyorum hem masa başı hem ayakta oluyorum gün boyu bende epidural normal doğum isityorum ama bakalım. doktorum 37. haftada çatı muayenesi yapacağım ona göre sen ve bebek uygunsa normal doğum yaptırtıyorum dedi bakalm ne olacak

evet asıl çatı muayenesinden sonra belli olur, benim arkadaşım bursada yıldırımdaki devlet hastanesinde epidural normal doğum yaptı, çok kolaylıkla doğurduğunu söylüyor.. 9a doğru hastaneye girmiş, öğlen bebeği kucağına vermişler..:)) bakalım inşallah bizimde rahat olur ama ben epidural normali hiç düşünmedim, hem nasıl ıkınıyor insanlar anezteziden sonra????

akşama arkadaşın düğünü var, kınasında dönüşümlü olarak babet ve topuklu ayakkabı giydim ama onda bile zorlandım.
şimdi düğün diye topuklu giymek istiyorum ama cesaret de edemiyorum, yanıma babet alsam mı? sonra Kim Kardashian aklıma geliyor ha gayret giy diyorum...:KK1: napsam siz benzer durumlarda naptınız, vucut ağırlığı iyice yer değiştirdi zor olyor ama...

evet asıl çatı muayenesinden sonra belli olur, benim arkadaşım bursada yıldırımdaki devlet hastanesinde epidural normal doğum yaptı, çok kolaylıkla doğurduğunu söylüyor.. 9a doğru hastaneye girmiş, öğlen bebeği kucağına vermişler..:)) bakalım inşallah bizimde rahat olur ama ben epidural normali hiç düşünmedim, hem nasıl ıkınıyor insanlar anezteziden sonra????

bizim ofisteki 40 küsür yaşındaki muhasebecimiz Emine hanım da 6 ay önce epiduralli normal doğum yaptı bana sürekli onu öneriyor hiçbişey anlamadım ağrım sızım olmuyor diyor ama ben ona güvenemem banane sezeryan olucam sen yapsana epiduralli normal doğum üzerinde test edelim bakalım acıyacak mı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK51::KK52::KK52::KK52::KK52:

akşama arkadaşın düğünü var, kınasında dönüşümlü olarak babet ve topuklu ayakkabı giydim ama onda bile zorlandım.
şimdi düğün diye topuklu giymek istiyorum ama cesaret de edemiyorum, yanıma babet alsam mı? sonra Kim Kardashian aklıma geliyor ha gayret giy diyorum...:KK1: napsam siz benzer durumlarda naptınız, vucut ağırlığı iyice yer değiştirdi zor olyor ama...

sakın topuklu falan giyeyim deme canım olur mu öyle şey ya dikkat etmen lazım.Babet giy herkes senin hamile olduğunu biliyor ayakkabına mı bakacak boşver

kızz yinemi sen sebastiyann:KK9::KK9::KK9::KK9:illa korkutacan beni kafaya koydun demi:KK52:bende oraya panjur yaptırırım açamaz kimse olmaz mı?:KK76::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK76:

panjur haaa :KK9::KK9::KK9: bebişto panjurlarıda yıkıp gelmesin sakın :))) yaa cinsel ilişkide bile (hani o zirvede :)) nasıl açılıyor birde oksitosin hormonu salgılanırsa tamamdır o bebek çıkar ordan:))))

panjur haaa :KK9::KK9::KK9: bebişto panjurlarıda yıkıp gelmesin sakın :))) yaa cinsel ilişkide bile (hani o zirvede :)) nasıl açılıyor birde oksitosin hormonu salgılanırsa tamamdır o bebek çıkar ordan:))))
Tamam anlaşıldı sen beni zorla normal doğurtacaksın şampiyonnn seni de görücez bakalım gerekirse bantlarım açtırmam:KK52::KK52::KK52:

kızzzz sen negüzel şeyler yapmışsın öyleee bayıldım bravo sana:KK9:bilseydim sana yaptırırıdım bende tacımı terliğimi niye söylemedin:KK9:

Hic öyle bir fikrim yoktu ki canim hastane terligi diye nette arama yaptim karsima bu tarz şeyler cikti bende yaparim evelallah diye giriştim sonuç güzel oldu saticam ama bunlardan yapip :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

bizim ofisteki 40 küsür yaşındaki muhasebecimiz Emine hanım da 6 ay önce epiduralli normal doğum yaptı bana sürekli onu öneriyor hiçbişey anlamadım ağrım sızım olmuyor diyor ama ben ona güvenemem banane sezeryan olucam sen yapsana epiduralli normal doğum üzerinde test edelim bakalım acıyacak mı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK51::KK52::KK52::KK52::KK52:

oldu canım deneme tahtasıyım ya ben zaten :)))) sen hangisini istiyorsan ben ondan yaptırdım deyip sonrada felaket hikayeleri anlatcam :KK9::KK9:
kızım en pahalısı epiduralli normal doğum hiç kötü olur mu :)))) yaaa ben belimden iğne yemek istemiyorum iğneden nefret ediyorum....

Hic öyle bir fikrim yoktu ki canim hastane terligi diye nette arama yaptim karsima bu tarz şeyler cikti bende yaparim evelallah diye giriştim sonuç güzel oldu saticam ama bunlardan yapip :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
sat vallaha hem hobi olarak süper fikir stres atarsın hem de o nette bunları satanlar deli paralar kazanıyor yürü beee arkandayım kim tutar seni :)))))))))))))))))))))

oldu canım deneme tahtasıyım ya ben zaten :)))) sen hangisini istiyorsan ben ondan yaptırdım deyip sonrada felaket hikayeleri anlatcam :KK9::KK9:
kızım en pahalısı epiduralli normal doğum hiç kötü olur mu :)))) yaaa ben belimden iğne yemek istemiyorum iğneden nefret ediyorum....
senin o iğneden kaçışın yok bikere normal doğumda yapsan sezeryan da belden o iğneyi yiyeceksin ne sandın?:KK9::KK9::KK9:o iğneyi vurdurmadan normal doğurda görreyim seni bakalım ablam gibi doktora yalvarırısın nolur beni sezeryana alın ben vazgeçtim normal doğumdan diye:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X