2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada gunaydinnnnn guzel annelerrrrr sabaha yine bacak krampiyla uyandimhersey agir gelmeye basladi kalkamiyorum yataktan ard arda uc kere kramp girdi bacagima ve su an bastikca uzerine agriyo.

canım evden işe işten eve başka hiçbiryere gidemiyoruz şu sıralar.Eşim sınava bi girseydi bu ayın 28 inde çıkıp gezicez mağazalara bakıcaz inşallah

Merhaba canim ben de baskenr hastanesineyakin turgut ozalda ttakipliyim.senden tam bi hafta ondeyim hosgeldiiiinnnnn.benim de ilk bebegim ve oglusum olacak benimde
canım hoş geldin niye bukadar geciktin bizde tam doğuracaktık artıkşaka yapıyorum bu arada.Ben de bayındır hastanesine gidiyorum .Ankaradayım.Benim de oğluşum olacak

Hosgeldin canim, bende eylul annelerinden transferim, dogum 26 agustosta.. ve bende ankaradayim.. hacettepeye gidiyorum. Magazalara hakimim demissin nereleri gezdin, neler aldin bakalim..

Hoşbulduk,sadece park yatak ve travel system haricindeki bütün alınması gerekenleri aldım.kıyafetlerinin hemen hemen hepsini ulustaki zıp zıp bebeden aldım.eski ankaralılar çok iyi bilirmiş orayı,ulus çarşısının zemin katında,diğer malzemeler alt açma,banyo takımı,küvet havlu,avent biberon,sebamed şampuan,bepanthol pişik kreminide A city özelcan bebeden aldım.ama pazarlık yaptık hep,eğer pazarlık konusunu açmasam,90 lira fazla verecektik.eskişehir yolunda yeni açılan bebe de march mağazasının ilk açılış günü gittim,kidboo uyku seti,lasinoh göğüs kremi,wee-well buhar makinasi aldık,çok indirimdeydi.park yatak kraft calipso alacağım,travel system olarakta kraft cosy almayı düşünüyorum.temmuz ayı da alıcaz kısmetse.babymall ile bebe de march fiyatları aynı pek fark yok.optimum eryamanda chicco outlet var ama outlet gibi değil.fiyatlar normal mağazalarla aynı.bunun gibi şeyler aldım.

canım hoş geldin niye bukadar geciktin bizde tam doğuracaktık artıkşaka yapıyorum bu arada.Ben de bayındır hastanesine gidiyorum .Ankaradayım.Benim de oğluşum olacak
hamişlerrrr herkese günaydın mutlu sabahlarnapıyosunuz bakalım siz?Dün akşam eve gittik kapıyı açarken bir baktım bizim üst komşunun kapısının önünde ve merdivenlerde pembe balonlar süsler var aaaaa dedim Hilal abla doğum yapmışçok duygulandım yaa günler çabuk geçsede bizde doğursak artıkınnnnBu arada şekerleri yapmaya başlayanlar terliklerini bitirenler olmuş hepsine de bayıldım.harika görünüyorlar güzel günlerde kullansınlar.Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiler sefalar getirdiler ama biraz arkalara doğru ilerleyin arkayı dörtleyin arkadaşlar sığmıyoruz

canım Eskişehir yoluna yeni bi bebek mağazası daha mı açılmışş vaaavvvbilmiyordum bak çok iyi oldu söylediğinn sağol.Ben acity in ordaki babymall mağazasınıı biliyordum.Ulustakini hiç duymamıştım öğrenmiş oldum

terlik üstündeki fiyonku nasıl yaptın canım ??

Hoşbulduk canım,yeni doğum yapanları görünce çok heyecanlanıyorum ve ağlamak geliyor içimden:) çok güzel bir şey.geceleri uykuya dalarken hep bebeğim kucağımda gibi hissedeyim diye karnıma sarılıyorum

İşte o baby mall in 1 veya 2 km ilerisinde,baumax yapı mağazası var kocaman tabelası var,onun hemen yanında baby mall gibi kocaman bir yer.fiyat çok farklı değil ama çeşitler farklı,boş zamanın olursa mutlaka bir bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…