2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

$IMG-20140610-WA0010.jpg malz geldı basladım yapmya nasıl olmuslar

Öncelikle yeni öğreniyorum forumu kullanmayı,hatam olursa affedin.Ben ankaradayım,başkent üni. Takip yapılıyor,27+5 günlüğüm.alıntı yapmayı öğrenince daha da mutlu olacağım:)ilk bebeğim,bir oğluşum olacakmış

Benim etrafimdakiler hep kiz ama bu forumda erkekler bas kaldirmis durumda :)) yerim senin oglusunu Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip.etsin ins

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Benim etrafimdakiler hep kiz ama bu forumda erkekler bas kaldirmis durumda :)) yerim senin oglusunu Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip.etsin ins

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

aynn ben de dışarıda kimi görsem genel de kız..
oğlan olanların hepsi burda sanırım :KK49:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
İlk alıntımı yapmaya uğraşıyorum.sanırım olacak:)Amin inşallah hepimiz sağlıcakla alalım kuzucuklarımızı kucağımıza,kız bebek çok az benim etrafımda,çok uğraştık olsun diye,aşılama tüp falan o yüzden cinsiyet zaten önemsizdi :))

Canım sağolasın ama ben ankaradayim. Hani belki internetten aldiysan dedim. Site soracaktım.
Neyse daha vakit var bende araştırma yapıyorum bende kendim susleyecegim :)

Arkadaşım o havlu terlikler cepada özdilek mağazası var orada satılıyor.19 lira her renk var haberin olsun.

İnşallah hepimiz için hep dua ettim zaten ben hep,inannın hepinizi devamlı takip ettim forumdan.birçoğunuzu tanıyor gibi oldum:)Ankaradaki birçok mağaza ve markayı çok iyi takip ettim,yardım isteyen olursa yardımcı olurum.
Hoşgeldin canım. ..
Eki Görüntüle 1153081 malz geldı basladım yapmya nasıl olmuslar

Wuuuww cok güzel olmuş. .birmaxtan mi aldın mıknatısli mi yapacaksın lavanta mi koydun içine. .kac tane yapacaksin eline sağlık

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Kizlar bende nie yuklediginiz resimler çıkmıyo yaa ne ceydanin terligi nede bi arkadaş beşik yüklemiş o hic birini goremedim :KK43:

Hoşgeldin canım. ..

Wuuuww cok güzel olmuş. .birmaxtan mi aldın mıknatısli mi yapacaksın lavanta mi koydun içine. .kac tane yapacaksin eline sağlık

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Evet cnm birmax daan aldim 100 tane yapixam 70 tl ye mal oldu kargosuyla 3 degisik biblo sectim begenwmeyince :) miknatisli yapicam lavanta koymadim

iyi aksamlar arkadaşlar. sizinle mideniz yanıyor mu bugün çok kötü oldum surup da iyi gelmiyor sade makarna türü yiyebiliyorum karnım da kasılıyor böyle devam ederse calismam zor gibi

Ay hemde ne yanma! İstersem hiçbir şey yemeyim yine de ölüyorum midemin yanmasından. Doktorum çok normal çocuk diyaframla midene çok baskı yapıyor dedi. Gaviscon şurup verdi günde 4 ölçek içebiliyorum ama ne fayda. Yastığını yüksek tutmayı dene yatarken biraz faydası oluyor. Ben artık çoğu gece oturur pozisyonda uyuyorum mecbur:KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ne o be 4-5 kilo ile hamile mi olunur:KK53:
fasulye yemişte gaz yapmış gibi:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
hamile gadın dediğin bereket tanrıçası kibele gibin olacak :KK53:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
:KK52:

dün akşam yediklerim
bol tuzlu salatalık
sonra hemen peşinden çikolata
sonra canım tost istedi kızarmış
sonra karpuz yedim
sonra ballı fıstık vardı yeni çoıkmış ondan yedim
artık nefes alamaz vaziyete geldim
eşim yeter dedi
sonra karnım gerildi gittim krem sürdüm:KK53:

benim her aksam böyle
cips ,dondurma,salatalık,tost
böyle saçma sapan şeyler canım istiyor
hem tatlı hem tuzlu
neye sarcamı bilemedim
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
wuhuu afiyet olsuunn:)) soora nie çok kilo aldık ..acaba niye..seni çılgın :KK9: hem kilo hem ödemdir sendekiler.

kızlarrr lohusa geceliği almam lazım 1 gecelik,1 pijama almak gerekiyormuş sanırım.Bir türlü bulup alamadım sinir oldum ya.Alan arkadaşlar nereden ve nasıl aldılar?
ben kızımın doğumuna giydiğim pijamayı giycem..annem dikmişti doğumdan sonra hemen yıkıyıp kaldırmıştım bohçaya:) gecelik te çamaşır mağazalarını gez istersen ozaman ordan almıştım..
spinal yaptıranlar çok memnun
ama bebek çıktıktan sonra dikme işlemini beklemek biraz sıkıcıymış
çok başağrısı yapıyomuş ya..kafama takıldı benim çok

Merhaba cnm bende cok araştırma yaptiktan sonra aldim anakucagi hem sallanıyor hemde tasima kapasitesi yuksek sandalye olarakta kullanılıyor muzikli titresimli falan diger bu ozelliklere sahip olanlarin fiyati genelde yuksek fiyatida 159.90 ekliyorum resmini karar senin :)
ben de bundan almayı düşünüyorum..büyüklüğü nasıl..rahat yatamı içinde 6 aya kadar

Eki Görüntüle 1153081 malz geldı basladım yapmya nasıl olmuslar
ayy süper..ben de sipariş werdim de kocam henüz eft işini halletmediği için beklemede:))şimdide bi haftalığına ailemin yanına gidicem..ne güzel ewde beni bekliycekti malzemerim yaaa...eline sağlık çok tatlı olmuşlarr

Kizlar gunaydin bebefixten .internet uzerinden besik alan varmi acaba?fiyatlar cok uygun geldi ama malzeme nasildir acaba

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 6 aydır sizleri takip ediyorum.Artık bende size katılmak istiyorum.Ağustos son haftası kısmetse doğum olacak inşallah.Beni de alın aranıza:KK66:

Hosgeldin canim, bende eylul annelerinden transferim, dogum 26 agustosta.. ve bende ankaradayim.. hacettepeye gidiyorum. Magazalara hakimim demissin nereleri gezdin, neler aldin bakalim..

Öncelikle yeni öğreniyorum forumu kullanmayı,hatam olursa affedin.Ben ankaradayım,başkent üni. Takip yapılıyor,27+5 günlüğüm.alıntı yapmayı öğrenince daha da mutlu olacağım:)ilk bebeğim,bir oğluşum olacakmış

Merhaba canim ben de baskenr hastanesineyakin turgut ozalda ttakipliyim.senden tam bi hafta ondeyim:KK66: hosgeldiiiinnnnn.benim de ilk bebegim ve oglusum olacak benimde:KK66::KK53::KK9:

X