2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın güzel anneler... artık 30. haftamız ve fazlası olduğumuza göre gündemimize hastane çantası hazırlıklarını da eklemek gerekiyor diye düşünüyorum... 30. hafta çok uzak gelirdi ama baktim ki gelmiş bile... çevremde 31-32 de erken doğum yapmış bi çok örnek görüyorum. Allah bebişlerimizi vaktinde sağlikli şekilde dünyaya getirmeyi nasip etsin. sizde hazırlıklar ne alemde...

Bu arada gunaydinnnnn guzel annelerrrrr sabaha yine bacak krampiyla uyandimhersey agir gelmeye basladi kalkamiyorum yataktan ard arda uc kere kramp girdi bacagima ve su an bastikca uzerine agriyo.

off bende ciglik ata ata esimi uyandirdim rahatlatti bacagimi hala aciyo ama yururken

oyyyy kıyamam evet yaa süper bir duygu bende çok ama çok duygulanıyorum.Dün yine rüyamda bebeğimi emziriyodum süt gelmiyodu göğsümden oğluşum tek kaşını kaldırıp bana ters ters bakıyodu uyanınca hem üzüldüm sütüm gelmedi diye hemde oğlumun o tipi gözümün önüne geldi güldüm

Kizlar bende simdi bisey danisicam, cevaplayanlara simdiden tesekkurler. Biz onumuzdeki hafta tatile cikmayi planliyorduk. Kusadasina, yazliga. Ama esimin isi nedeniyle iptal etmek zorunda kaldik. Bu durumda temmuz 15ten once gidemeyiz. Yani ben 32 haftalik hamile olucam. Doktorum gitmeden oncede bakariz sorun olacagini sanmiyorum dedi. Ama riske atmak istemiyorum. Cok uzun bi yol. Haftaya esim olmadan oglumla bir haftaligina gidip gelsem olurmu, esim bozulurmu. Siz olsaniz ne yapardiniz. Bu arada cok sikildim, gitmek ve kafa dinlemek istiyorum gercektennn...

tamam canım mutlaka bakacağım bayılıyorum zaten bebek mağazalarını gezmeye

canım kuşadasının neresinde yazlığınız var?Benim kayınvalidemlerin de var orada yazlığı geçen yaz oraya gitmiştik.Bende çok istiyorum tatile gitmeyi çokda ihtiyacım var ama eşimde bende cesaret edemiyoruz.Allah korusun yolda bişey falan olursa hastane nereden bulucaz bilmediğimiz yerlerde bide benim ayaklarım çok şişiyor biraz fazla oturunca 15 20 dk bir kalkıp yürümem lazım.Arabayı durdurup ikidebir yürüyecek halim yok.Ve fazla oturunca kemiklerim batıyor nefes alamıyorum falan filan saymakla bitmez şikayetlerim.Oyüzden bize bu sene tatil yok seneye 3 kişi gideceğiz inşallahama benim ablalarım hamileyken gittiler hiçbir sorun olmadı.Ayrıca yüzmek (havuz değil deniz de) çok faydalıymış hamilelere

evet bana herkes epidural olmamı söylüyor ben ondanda korkuyorum ama şu an en cazip o geliyor bana:18::18:

herkes oluyor canım ya bişey olmuyor bende böyle düşünerek kendimi alıştryorum,bide anestezi yapan doktor inşaallah iyi denk gelir rahatlatır bizi ,bazı okudugum dogum hıkayelerınde yazmışlar hemsire sureklı elımı tuttu az kaldı bitti gibi kelimelerle rahatlatmış anneyi ,inşaallah bizede öyle denk gelir...

Kusadasi sahil siteleri diye geciyo, kusadasiyla, davutlarin tam ortasi. Uydukent, kipa falan var.. ya ben haftaya 28 haftalik olcam ve oyle cok buyuk sikayetlerim yok simdilik, ama 32. Haftadan sonra bende oyle olurum heralde. O yuzden bu hafta hemen gitmek istiyorum, isten falanda cok sikildim, izin slmak istiyorum.. Ama esim olmadan tadi cikmaz tabii.. bide o beni birakip tatile gitse cok bozulurum. Ama gitmezsemde, bi daha gidemicez, obur yaza kadar beklemek cok zorrrr...

beni tutup sakinleştirmeye çalışan hemşireyi sakinleştirmek için bir hemşire daha lazımBen onun kolunu flan koparırım elini ısırırım

hmmm şimdi anladım ben sen eşin olmadan gideceksin?canım bence eşin yanında olsa daha iyi olur ya Allah korusun oralar çok sıcak bişey olsa falan eşin müdahale eder sana yardımcı olur ama sen bilirsin tabi.Bu arada o söylediğin yerler tanıdık geliyor bana kayınvalidemlerin yazlığı Davutlarda kipaya gitmiştik alışverişe.Bence sen bu konuyu iyice bi düşün yalnız gitmeye eminmisin ona karar ver

Canim Sağol yerler için Eskişehir yolu üzerinde tam Nerede kine güzel yerler söyledin çok sevindim.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Orda yalniz olmicam canim, annemin yazligi zaten annem ve kizkardesim yanimda olacaklar.. ben esimden ayri tatil yapmak konusunda tereddudluyum sadece...

Orda yalniz olmicam canim, annemin yazligi zaten annem ve kizkardesim yanimda olacaklar.. ben esimden ayri tatil yapmak konusunda tereddudluyum sadece...

Anladım canım.Eşinle konuşup onun nabzını yokla ozaman ne diyecek bak bakalım

günaydın cnm.bence gitmelisin!eşin neden bozulsun senin buna ihtiyacın var.anlıcanı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…