2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde ayakta oluyor pazar acile gittim nts ye bağladılar ama kasılma filan çıkmadı zaten ayağa kalkınca oluyor geçiyor anlamadim...sende gidince söylersen yapar

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Aynı sorun bende de oldu hemen doktorumun yanına gittim. Meğer çocuk oraya toplanmış uyuyor.:KK52: Artık yeri eskisi gibi rahat değil dedi. Rahat olmadığı için hareket alanları azaldı ve hareketleri de kısıtlandı bunun için bir yerlere toplanıyor dedi doktorum. İçin rahat olsun arkadaşım artık bunlar normal:KK49:
Cok tesekkur ederim kizlar icimi rahatlattiniz, iyi ki var yaa bu forumm :-)

Ah canım benim hassaslaşma dur. Böyle de dişin acıyor onu da hissediyor bebek.
Eğer seni rahatsız etmiyorsa ok ama acı çekmenin manası yok doktor da onayladıktan sonra demek istedim :KK49:

sen haklısın canım benim ilgin içinde ayrıca çok teşekkür ederim :KK43: acısı çok değil de acaba iltihaplanma falan olursa bebeğe bi zararı olur mu? doktora sormak varken neden burdan araştırıyorum onu da bilmiyorum ama..ne bileyim işte :KK43:

herkese merhabaaa.
ya ben hızla kilo alıyorum drum bile güldü bana.
şu an 13kg dayım çok mu yiyorum bilmiyorum ama geç doyuyorum.
2.hamileliğim vücudum iyice bozuluyoooo:KK53::18:

herkese merhabaaa.
ya ben hızla kilo alıyorum drum bile güldü bana.
şu an 13kg dayım çok mu yiyorum bilmiyorum ama geç doyuyorum.
2.hamileliğim vücudum iyice bozuluyoooo:KK53::18:

Vallaha canım bende yaklaşık 20 kilo kadar aldım.65 le başladım şimdi 85 dememe ramak kaldı.
Fazla yediğim için mi yoksa yapımmı buna müsait bir anlamadım.Allahtan boy 171 de biraz idare ediyoruz.:KK49:

kızlar bebiş odanız için avize alan mı?
erkek için avize arıyorum

selam ben uyku seti ve avize takım olarak aldım.funn $images.jpg $Funnababy-Uyku-Seti-80x140-Cm-6379.jpg a baby nin arabalı modeli

Merhaba kizlar, ya aklima bisey takildi son zamanlarda benim hep karnimin bi tarafi sertlesiyo otururken de yururken de ayakta dururken de sertlestigini hissediyorum ve elimi oraya koyuyorum gercekten tas gibi olmus oluyo ama agrim sizim yok. Bu kasilma midir sizce? Bu cumartesi randevum var 31+4 olcam dr nts ye baglar mi artik bu haftadan sonra?

ben aynı sorunla doktora gittim 30 haftalıktı benımde ve nst ye bağlamadı.bunlar normal dedi gebelikte sen sadece bebeğin hareketlerini takip et dedi.geçmiş olsun....

ben aynı sorunla doktora gittim 30 haftalıktı benımde ve nst ye bağlamadı.bunlar normal dedi gebelikte sen sadece bebeğin hareketlerini takip et dedi.geçmiş olsun....

Canim hareket derken nasıl yani. .ben27+4 te gittim nts ye kasılma çıkmadı ama ne bu anlamdim. Yalnız bu ara aşırı hareketli karnım hep hareket halinde. .neyi takip etmeliymisiz

Canim hareket derken nasıl yani. .ben27+4 te gittim nts ye kasılma çıkmadı ama ne bu anlamdim. Yalnız bu ara aşırı hareketli karnım hep hareket halinde. .neyi takip etmeliymisiz

Yani allah korusun eğer hiç hareket etmezse eğer ozaman bir terslik vardır dedi doktorum. Ne güzel hareketlerini hissediyorsun işte dedi.bende dedimki tekme felan değil bu resmen durtuyo geriniyo dedim.ne yapsın daracık yer sığmak için mücadele veriyor dedi.
Hemşire de acaba fazlami yuruyorsun kendini dedi.bende Evdeyim dinlen aslında pek yoruluyorum dedim...dinlenmek iyidir dedi :))

Vallaha canım bende yaklaşık 20 kilo kadar aldım.65 le başladım şimdi 85 dememe ramak kaldı.
Fazla yediğim için mi yoksa yapımmı buna müsait bir anlamadım.Allahtan boy 171 de biraz idare ediyoruz.:KK49:

canım benim de boy 171,ama kötü gidiyor.sen bana moral oldun biraz ben ilk hamileliğim de 25 kg almıştım o yüzden korkuyorum:KK30:
senin ilk mi?
bu arada ben de 65.5 dim :):KK52:

Dün işyerinde insanın 1 kere yediği beğenmeyip iğrenç bulduğu şey "sushi"canı çekermi ya :KK43: 🙊🙊🙊

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Öyle canım istediki anlatamam 😔😔😔 onu bugün yemem lazım

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Hay Allah :KK43: onun yerine geçecek bir şey de yok seni kandırsın. Ama çiğ ete dokunman bile yasak demişti doktorum :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar ya diş ya da diş eti iltihaplanması olursa bebeğe bişey olur mu :KK43: dişçiye gitmekten çok kokruyorum...20lik dişim çekilcekti hamilelikten önce hamile kalınca iptal oldu şimdi bi kaç gündür dişim felaket ağrı yapıyor birde ağzım fena kokuyor...doktor çektirebilirsin dişini dedi ama bebeğime bişey olursa diye korkuyorum of yaaaa:KK43:

Canim oncelikle cok gecmis olsun 😌 ben dis hekimi asistaniyim biz genelde hamile annelere pek dokunmayi tercih etmiyoruz cok ciddi bir sorun olmadikca 20'lik dis gomulu ise zaten cekilmez aslinda hamilelik bittiginde yapiliyor islemler sonucta cekim icin anestezi yapiliyo e bu da kan yoluyla bebege gidiyor dusun yani kanal tedavisini bile yapmiyoruz boyle durumlarda ama tabi ki bi doktora gorunmen lazim simdilik bi ilac yada baska bir mudahale yapabilir hatta agrilari azaltabilecek jeller var dis etlerine surmen icin doktorundan isteyebilirsin ama tercihim anestezi alma biraz daha disini sik ve mutlaka dislerine iyi bakmaya calis , bende 28 haftalik hamileyim cok sukur dis problemim olmadi hic insallah sende cabuk atlatirsin

Sent from my iPhone 5 S

Canim oncelikle cok gecmis olsun 😌 ben dis hekimi asistaniyim biz genelde hamile annelere pek dokunmayi tercih etmiyoruz cok ciddi bir sorun olmadikca 20'lik dis gomulu ise zaten cekilmez aslinda hamilelik bittiginde yapiliyor islemler sonucta cekim icin anestezi yapiliyo e bu da kan yoluyla bebege gidiyor dusun yani kanal tedavisini bile yapmiyoruz boyle durumlarda ama tabi ki bi doktora gorunmen lazim simdilik bi ilac yada baska bir mudahale yapabilir hatta agrilari azaltabilecek jeller var dis etlerine surmen icin doktorundan isteyebilirsin ama tercihim anestezi alma biraz daha disini sik ve mutlaka dislerine iyi bakmaya calis , bende 28 haftalik hamileyim cok sukur dis problemim olmadi hic insallah sende cabuk atlatirsin

Sent from my iPhone 5 S

çok teşekkür ederim canım... açıklaman çok güzeldi teşekkür ederim..20lik diş gömülü acısına dayanırım zaten geceleri oluyor arada bir..ben iltihaplanma falan olursa bebeğe zararı olur mu acaba diye endişe etmiştim.. yarın bi doktora görünüp danışsam iyi olcak sanırım... ağrı kesici kullanabileceğimi söylemişti onuda içmek istemiyorum...hayırlısıyla bi dünyaya getirebilsek yavrularımızı... Rabbim sana da kimseye de diş acısını ağrısını yaşatmasın inşallah canım.. tuzlu su gargarası yapsam işe yarar belki şimdi geldi aklıma..tekrar çok teşekkür ederim canım benim..

çok teşekkür ederim canım... açıklaman çok güzeldi teşekkür ederim..20lik diş gömülü acısına dayanırım zaten geceleri oluyor arada bir..ben iltihaplanma falan olursa bebeğe zararı olur mu acaba diye endişe etmiştim.. yarın bi doktora görünüp danışsam iyi olcak sanırım... ağrı kesici kullanabileceğimi söylemişti onuda içmek istemiyorum...hayırlısıyla bi dünyaya getirebilsek yavrularımızı... Rabbim sana da kimseye de diş acısını ağrısını yaşatmasın inşallah canım.. tuzlu su gargarası yapsam işe yarar belki şimdi geldi aklıma..tekrar çok teşekkür ederim canım benim..

Rica ederim canim ne demek , gomulu disler zaman zaman agri yapar iltihap olup olmadigi rontgen de anlasilir bi cektir istersen iltihabin elbette zarari var once kendine sonra bebege o yuzden cok dikkat etmek gerekiyor tuzlu su gargarasi da ise yarar bir de o bolgeyi daha fazla temizlemen gerekicek gomulu dis cekilmez hamileyken dikkat etmek gerekiyor iste allah yardimcin olsun insallah cabuk toparlarsin canim agri kesici hamileler icin olani var ondan icebilirsin bende kullaniyorum ama arada cok basim agridiginda
Insallah dedigin gibi hayirlisiyla yavrularimizi kucagimiza alalim da gerisi onemli degil az kaldi zaten ☺️

Sent from my iPhone 5 S

Rica ederim canim ne demek , gomulu disler zaman zaman agri yapar iltihap olup olmadigi rontgen de anlasilir bi cektir istersen iltihabin elbette zarari var once kendine sonra bebege o yuzden cok dikkat etmek gerekiyor tuzlu su gargarasi da ise yarar bir de o bolgeyi daha fazla temizlemen gerekicek gomulu dis cekilmez hamileyken dikkat etmek gerekiyor iste allah yardimcin olsun insallah cabuk toparlarsin canim agri kesici hamileler icin olani var ondan icebilirsin bende kullaniyorum ama arada cok basim agridiginda
Insallah dedigin gibi hayirlisiyla yavrularimizi kucagimiza alalim da gerisi onemli degil az kaldi zaten ☺️

Sent from my iPhone 5 S

amin canım aynen az kaldı inşallah... ben biraz daha dikkat edeyim o zaman dedğin gibi bu ara çok çikolata tükettim belki ondan ağrı yapmış olabilir... inşallah zararsız bi şekilde atlatırım..Allah kimin ne derdi varsa herkese şifasını versin...

X