2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Tansiyonu çıkan var mı? Dün akşam yemeğinden sonra başım bi garip oldu , tansiyonumu ölçtü eşim , 14/9 çıktı , sabah yine ölçtük 13/9 çıktı...yüksek dimi?

Kasimamaya calisiyorum ama cok feci kasiniyor gögüslerim evet. Gidip direk yag sürüyorum rahatlatiyor biraz ama catlamasak iyi olacak. :)

Kaşısanda kaşımasanda çatlar heralde çatlayacagi varsa. .ay ben geçen doktora gittiğimde nts ye bağlı kadınlar vardı göbekleri kedi tirmalamis gibiydi benim yüzde bir milyon çatlar kaşınma yok ama çatlar..
Doktora gidiyorum aman cikmadan ic çamaşırlarıni ütüleyim dedim catladim bir saat sonra doktorda olurum akintim oluyor fitilden sonra hiç geçmedi cagoldi korkuyorum bebeğin suyundan birseyse diye neyse inşallah sağlık versin Rabbim.
Hamilelik zormuşta kapalı olarak daha zormuş yahu yanıyorum bugün

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tansiyonu çıkan var mı? Dün akşam yemeğinden sonra başım bi garip oldu , tansiyonumu ölçtü eşim , 14/9 çıktı , sabah yine ölçtük 13/9 çıktı...yüksek dimi?

Canim dikkat et..yani nasıl edeceksin tuzlu yeme bol iç valla limon suyu iyi gelir, nar ekşiside ama işte sabah akşam ölç 1hafta eğer yüksek olursa doktora mutlaka söyle tansiyon önemli. .14 9 da büyük yüksek küçükte öyle ama çok aşırı değil tuzlu mu yedin ama sen bir sabah akşam ölç ve yaz doktoruna yüksekse söyle

Canim dikkat et..yani nasıl edeceksin tuzlu yeme bol iç valla limon suyu iyi gelir, nar ekşiside ama işte sabah akşam ölç 1hafta eğer yüksek olursa doktora mutlaka söyle tansiyon önemli. .14 9 da büyük yüksek küçükte öyle ama çok aşırı değil tuzlu mu yedin ama sen bir sabah akşam ölç ve yaz doktoruna yüksekse söyle

Sıkıntıdan oluyo , yatıyorum ya çok bunaldım , ölçücem akşam inşallah düzelir canım...

Sıkıntıdan oluyo , yatıyorum ya çok bunaldım , ölçücem akşam inşallah düzelir canım...

Birşey olmaz inşallah benim annem tansiyon hastası hatta erkek kardeşim 14 yaşında tansiyon hastası oldu. .anneminki hamileyken çıkmış ama zaten ailede var..benim ki genelde çok düşük olur önceden bazen böyle çıkıyordu bir hafta boyunca şükür geçti senede bir illa olurdu çok kötü birşey. .hele düşük olupta yuksekince sarsıyor..sıkıntı etme canım ne kaldı şurda ..sağlıkla zamanında doğusunda. .

canım tansiyonun yüksek dikkat etmelisin benimde yüksek çıkıyor dün doktor 15/8 ölçtü böyle olunca beni tasiyon kontrolüne aldılar ,günde iki defa ölç 14/9 çıkarsa gel dediler .ben limonlu soda içiyorum yüksek çıkınc dengeliyor.

doktorunuz size iğne verdimi ben erken doğum önleyici iğne kullanıyorum , bide ev işi , yürümeyi yasakladı, yürüsem bile çok yavaş yürüyorum...

son doktora gittiğimde böyle bi sorunum yoktu zaten bu problemim çıkıncada henüz gitmedim doğum iznine ayrılcam onu bekliyorum doktora gitmek için size iğnemi verdi

ben hepsi burada.comda pier cardin in var çok satılan bi ürünü onu almayı düşünüyorumda önce çevremede bakıcam.senin dediğin markahiç gözüme çarpmadı.

e-bebek satıyor
mayıs sonuna kadar kampanyalı
gittim birebir inceledima çok begendim ama yinede yorumlara bakmak istedim.

canım tansiyonun yüksek dikkat etmelisin benimde yüksek çıkıyor dün doktor 15/8 ölçtü böyle olunca beni tasiyon kontrolüne aldılar ,günde iki defa ölç 14/9 çıkarsa gel dediler .ben limonlu soda içiyorum yüksek çıkınc dengeliyor.

15/10 falan çıkarsa gidicem doktora , zaten 1 hafta sonra kontrolüm var , şimdilik 14/9 un üstüne çıkmadı çok şükür , limonlu sodayı aç mı tok mu içiyorsun canım?

Bende terleme yok ama iki gecedir hiç uyuyamiyorum..ayaklarımin altı yanıyor ve ağrıyor üstümde açık yatıyorum Üşüyorum örtüyorum bu seferde ter yok ama sıkıntı bu ayak yanması çıktı bide

bir tek bende böyle bir sorun var sanıryordum.. menapozlu gibiyim, özellikle akşamları işten çıktıktan sonra çok yorgun oluyorum ve elim ayağım yanıyor, soğuk bişeyler arıyorum ayaklarımı koyayım diye.. hafifte şişti zaten...

Birşey olmaz inşallah benim annem tansiyon hastası hatta erkek kardeşim 14 yaşında tansiyon hastası oldu. .anneminki hamileyken çıkmış ama zaten ailede var..benim ki genelde çok düşük olur önceden bazen böyle çıkıyordu bir hafta boyunca şükür geçti senede bir illa olurdu çok kötü birşey. .hele düşük olupta yuksekince sarsıyor..sıkıntı etme canım ne kaldı şurda ..sağlıkla zamanında doğusunda. .

Ben de düşük tansiyonluyumdur normalde canım , hep 10/8 çıkardı, o yüzden 13 veya 14 olunca hemen hissediyorum , başımı yastıktan kaldıramaz oluyorum

Kaşısanda kaşımasanda çatlar heralde çatlayacagi varsa. .ay ben geçen doktora gittiğimde nts ye bağlı kadınlar vardı göbekleri kedi tirmalamis gibiydi benim yüzde bir milyon çatlar kaşınma yok ama çatlar..
Doktora gidiyorum aman cikmadan ic çamaşırlarıni ütüleyim dedim catladim bir saat sonra doktorda olurum akintim oluyor fitilden sonra hiç geçmedi cagoldi korkuyorum bebeğin suyundan birseyse diye neyse inşallah sağlık versin Rabbim.

Ben de acayip çatladım çatlamaya da devam ediyorum maalesef

Ay evet ya kedi tirmalamis gibi bir görüntü birakiyor, kirmizi ya bir de. :KK70: Dogru diyosun catlayacagi varsa catlayacak, ben yine rahatlamak icin yagimi sürüyorum, gerisi benim yetkim disinda :KK70:

Valla ben bu halimle dayanamiyorum, fenalik basiyo, seni düsünemiyorum o zaman. Allah yardimcimiz olsun, valla iyice sicak olacak havalar napcaz... :KK43:

Bebegin suyundan degildir yaa, telas yapma, bak bakalim doktor ne diyecek, benim de akintim var ama su gibi de degil. Ama cok var, bazen günde iki kere ic camasiri degistiriyorum.

X