2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Dün gece 1de kassıklarıma sancı girdi.. aldırmadım pek yattım uyudum, sabah kalktım bir baktım heryerim o bicim.. hemen kızımı kvye bıraktık acile gittik.. alttan baktı hicbirsey yok dedi dr bebek falan gozukmuyor dedi.. kan ver bakalım dedi.. kanı 10da verdim. Sonucu 4 te aldım.. sonuca gore beta hcg 7.68 düşmüş.. muhtemelen düşük yapıyorsun dedi.. lekelenme devam ediyor arada bi sancı oluyor.. kıvrandıracak kadar degil ama.. işte bende boyle durumlar..

Zaten kan degerimin artmamasında vardı birşeyler..

Dün gece 1de kassıklarıma sancı girdi.. aldırmadım pek yattım uyudum, sabah kalktım bir baktım heryerim o bicim.. hemen kızımı kvye bıraktık acile gittik.. alttan baktı hicbirsey yok dedi dr bebek falan gozukmuyor dedi.. kan ver bakalım dedi.. kanı 10da verdim. Sonucu 4 te aldım.. sonuca gore beta hcg 7.68 düşmüş.. muhtemelen düşük yapıyorsun dedi.. lekelenme devam ediyor arada bi sancı oluyor.. kıvrandıracak kadar degil ama.. işte bende boyle durumlar..

Allahım yar ve uardımcın olsun arkadaşım sayfanda diğer yazdıklarını gördüm allahım bu beneği sana bağışlasaydı keşke inan bunu kendimden çok diledim şuan allahtan ama her işte bir hayır vardır demek ki hakkımızdan hayırlısı böyleymiş insan bazen söyleyecek söz bulamaz ya işte öyle bir an şimdi dua edicem hepimiz için allahım kabuş eder inşallah

Uzuluyormuyum hayır.. ben ne imtihanlar ne acılar yaşamış biriyimm. Bunlar bana vız gelir.. yavrum yigitimin acısına dayandımda buna mı dayanamıycam..
Sizlere saglıklı gebelikler diliyorum..

Allahım yar ve uardımcın olsun arkadaşım sayfanda diğer yazdıklarını gördüm allahım bu beneği sana bağışlasaydı keşke inan bunu kendimden çok diledim şuan allahtan ama her işte bir hayır vardır demek ki hakkımızdan hayırlısı böyleymiş insan bazen söyleyecek söz bulamaz ya işte öyle bir an şimdi dua edicem hepimiz için allahım kabuş eder inşallah
Amin.. rabbim sizlere saglıklı bebekler versin arkadaşım..

ayy hadi bakalım cnm bnm dönüşte mutlaka yazz bize h.sonu pek giremeyebilirim ama mutlaka geçmişe bakarımmm :KK70:
güzel heyecanlarrr bunlarrr şu ilk 3 ayı atlatsak sağlıklaa güzelceee sorada daha güzell rahat :KK49::KK49::KK49:
canımmm gittim doktoruma keseeyi göremedi haliyle.. dha cok küçük dedi haftaya bdha gdicem kan verdim işte 4 güne cıkar ama biz hepsne toplu olark 4 gün sonra bakarız dedi. öle işte. başkada bsey dmedi. diğer haftada kalp atışı dinlenecekkk ayy cok heycanlı :KK31:

Sosyolog ne yaptın canım. haftasonu giremedim nete. Kanaman olmadı inşallah

kızlar hayırlı geceler nasılsınız giremedim kaç zamandır. nasıl gidio akıntınız oluyo mu ya merak ediyorum benim bugün kasıklarımda ağrı gibi mi desem damar çekilir gibimi desem bişeler oldu korktum yattım valla sizde böle şeyler oluyo mu

Benim akıntım için progestan verdi dr. İlacı içtiğim günden beri akıntım olmuyor canım. Benimde dün akşamdan beri sağ kasığımda aynı damar çekilir gibi bi ağrı var ya. Hayır olur inşallah.

Canım çok üzüldüm :KK43: böyle bir durumda pek söylenecek birşey yok ki inşallah herşey senin için iyi olur.

Allahım sana şükürler olsun varmış bebeğim gördüm 1.6 cm yolk sacıda oluşmuş 1 hafta 10 gün sonra kalp atımı duyulur dedi kesemiz düzgün Allahım sen çok büyüksün yarabbim :)

Kızlar ben düşük yapıyorum........
rabbım yardımcın olsun arkadasım :18:
nasıp boyleymıs demekten baska bısey dıyemıyo ınsan ınanılmaz uzuldum

allahım yanında olsun o kuzuyu verende allah alanda rabbım hayırlı zamanda nası etsın hepımıze ınsallah
çok geçmiş olsun arkadasım uzme kendını
Allahım sana şükürler olsun varmış bebeğim gördüm 1.6 cm yolk sacıda oluşmuş 1 hafta 10 gün sonra kalp atımı duyulur dedi kesemiz düzgün Allahım sen çok büyüksün yarabbim :)
çok şükür gozun aydın cnm ıyıkı baska bır yerede gıttın

Yok hayır öyle değil ben izmirde gittiğim hastaneleri sayaym sana infertilite için gittiğim tınaztepe,buca tıp,doğa tıp, zeynep kamil ve egepol bnde normalde kadın hastalıkları doktoru fobisi vardı ve devlet hastanesi yada üniversite hastanesine gidersem bana insanmışım gibi değilde kobaymışım gibi davranırlar diye korkuyordum ve koca bir yılım boşa gitti sürekli kan verdim değerşer normal deyip yolladılar daha sınra bebek sahibi olmak isteyen bir arkadaşım dokuz eylüln infertilite tedavisiyle bebek sahibi oldu ve bana o önerdi infertilite kliniğinde 3 ayda sonuca ulaştık ve aşılama yapıldı aşılama başarılı olmadı ama olsun en azından bir işlem yapılmıştı ve kesinlikle dokuz eylülün infertilite kliniği mükemmel diğer kadın doğum kliniği hakkında yorum yapamam ama burada sana insan gibi davranıyorlar ve her muayenem yarım saat sürüyor kesinlikle çok memnunum ama normal kliniğe gitmek yerine bebeğim için özel doktor ediniyim dedim ve sonuç ortada keşke yine dokuz eylüle gitseydim infertilite bebeği görüp kalbi atana kadar beni bırakmyacağını söyledi zaten benim canım çok tatlıdır doktorlara ot yolduruyorum ama gıkları çıkmıyor bana karşı :)

Canim cokk uzuldum allah yardimcin olsun hayirlisini versin koku sende hesabi umudunu yiturmek yokkk degilmiki o allah bebegi koymus icine ozaman cokkk umutvar daha :)

Bu yazindan sonra digerine bisey yazmadimm ..
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: yaa yaa gordunmuuu :) bebisin seninle sukurler olsun canimm gozun aydin :)

canım benim çok sevindim demekki hemen doktora inanıp karartmamak gerekiyormuş, neler duyuyoruz neler ....

Arkadaşlar çok teşekkür ederim darısı hepimizin başına kalp atışlarınıda duyarız sağlıkla kucağımıza alırız inşallah Allahım o günleride nasip etsin hepimize

benim çok fazla sancım oluyor, özellikle ayakta kalınca..
Oturup bacaklarıma bişi örtüorum 5 dk içinde kayboluyor sancı, çarşamba randevum var ama acile gitmek istemiyorum, aciller tam bi çile :KK43: kanamam yok çok şükür ama renksiz şeffaf bişiler gelio ilk günden beri :KK54:

benim çok fazla sancım oluyor, özellikle ayakta kalınca..
Oturup bacaklarıma bişi örtüorum 5 dk içinde kayboluyor sancı, çarşamba randevum var ama acile gitmek istemiyorum, aciller tam bi çile :KK43: kanamam yok çok şükür ama renksiz şeffaf bişiler gelio ilk günden beri :KK54:
o bendede var guselım ayaklarını usutme dun bıraz evı kaldırdım sanırım ondanda oldu bıldıgın adet oldum sandım wc ye kosturdum sefaf akıntı bugun kasıklarım ınanılmaz agrıo:26:

o bendede var guselım ayaklarını usutme dun bıraz evı kaldırdım sanırım ondanda oldu bıldıgın adet oldum sandım wc ye kosturdum sefaf akıntı bugun kasıklarım ınanılmaz agrıo:26:

Çok teşekkürler içimi ferahlattın :emir_bebek: ya bide sürekli uyuyorum haftasonu 48 saatse abartısız 32 saatini uyuyarak geçirdim allahtan çalışıyorumda hafta içi 9 gibi yatıp 7 de kalkıyorum :KK1: birde mide bulantısı var tabi :KK52:

hamilelik hallerini eksiksiz yaşıyorum maşallah :KK37:

daha evel düşüğüm olduğu için tedirginim ama ben sancıyada, mide bulantısanada razıyım yeterki sağlıklı bi şekilde kucağıma almak nasip olsun :emir_bebek:

X