2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlı akşamlar kızlar,bende dün dr gittim kan değerim epey yükselmiş çok şükür,kese de göründü 7mm olduğunu söyledi dr,dua edin sadece kalp atışı kaldı onu da duyalım rahatlayacağım

ne güzel canım çok sevindim inşallah bizde en kısa zamanda görürüz :21:

Arkadaşlar teşekkür ederim eğer bebeğime dair bir parça bile umudum olursa tabiki sonuna kadar giderim ama o bir parçacık umuda ihtyacım var şuan pazartesiyi bekliycem ve görcem umut var mı yok mu dualarınızı bekliyoruz iyi akşamlar güzel anneler :)

hayırlı akşamlar kızlar,bende dün dr gittim kan değerim epey yükselmiş çok şükür,kese de göründü 7mm olduğunu söyledi dr,dua edin sadece kalp atışı kaldı onu da duyalım rahatlayacağım

kızlar size iyi haberler veremeyeceğim üzgünüm başıma gelenleri özetle anlatıcam sat 9 kasım ama eşim görevdeydi ve 20 sinde geldi 23 kasımda yumurtladım yani en erken olsa olsa 20 kasıımda döllenmiş olabilir yumurta neyse doktor karnımdan baktı küçücük bir kese gördü kan pıhtısıda olabilir dedi değerlerine bakalım dedi 11 aralıkta 50.07 15 aralıkta 460 20 aralıkta yani bugün 4160 çktı progesteronum 18 çıktı kesenin boyutu 0,68 çıktı ykseliş çok güzel bu değerlerde normalde karından ancak görülebilirmiş kese ama doktor bana 1 parça bile umut vermedi büyük ihtimalle düşük yapacaksın dedi kanaman başlayınca gel dedi dış gebelikte olabiliir dedi o zaman transvajinal bakın dedim duymazdan geldi ve bu izmirde iyi bir özel hastende oldu hüngür hüngür gözyaşlarıyla bütün aileme haber verdim pazartesi günü 9 eylüle gidicem eğer oradada kese görünmezse iğne yapmalarını ve bir an önce düşmesini isteyeceğim yapacak bir şey yok benim yaşadıkarım böyle inşallah hepinizin her şey çok güzel gider

canım gerçekten çok üzüldüm ama bende arkadaşlara katılıyorum başka doktorlara da mutlaka git.umut vermemesinin tam nedenini anlamadım herşey normalse niçin düşük olabilir demiş?

Arkadaşlar teşekkür ederim eğer bebeğime dair bir parça bile umudum olursa tabiki sonuna kadar giderim ama o bir parçacık umuda ihtyacım var şuan pazartesiyi bekliycem ve görcem umut var mı yok mu dualarınızı bekliyoruz iyi akşamlar güzel anneler :)

her gece dualar okuyarak yatarım..özellikle bu gece senin için dua edicem canım..rabbim bebeğini sana bağışlasın..

kızlar merhabalarr ne güzel muhabbetler etmişsiniz maşallah size..
inş en yakın zmanda kendime gelip aranıza balıklama dalmak istiyorum..

Ecmel1987:KızAtazan:Kız
İlkem5534:Erkek
hazan86: Erkek
la_nina:Erkek
sosyolog_35:Erkek
Ozgok85:Erkek
sercem89:Kız
ece90ya:Kız

canım benim kız görünüyor ( inanmaam ben böle şeylere gerçi ama bakalım bakalım:) )

kızlar hayırlı akşamlar nasılsınız geçmişin tamamına okuyamadım ama aşk ermeden bahsetmişsiniz ay benim canım acayip patates cipsi istiyor acaba bu aşk ermeni ayrıca cep hiç yemediğim bişeydir... her yerimden cehalet akıyor sanki ne kadar cahil mişim gebeliğe dair neredeyse hiç bilgim yok muş

ben oğluma hamileyken çok istiyordum ama şimdi istemeyi bırak göümle görmek istemiyorum..
eğer çok istiyorsan azcık ye canım çok yeme ama zararlı sonuçta..

hahahahahah:KK53::KK53::KK53:kız ben çoğunun adını bile ilk kez duydum yaavv :KK56::KK56:

dozunu ayarlicaz kı kaçmasınlar 2 naz 2 cilve 2 sırnaş sonra papaya taaamdır:KK1::KK1:

kızlar adamlardan papyaları isticez.. neyse zor mor bulup getircekler sonra ıyy bune ben bunu yiyemem diye bi kaççak ağzımıdan amma olur hee :KK1::KK1::KK1::KK1:

Kızlar başım çok fena 2 gundur..:KK14:

canım yaa kıyamam nasıl oldun sen??

Ben herşeye ağlar oldum gözümde hep yaş vardı bugün:KK43:( ama hala inanamıyorum hamile olduğuma

duygusallıktan mı ağlıyorsun canını sıkan birşeyler mi var canım?
her ne sebepten olursa olsun ağlamamaya çalış çünkü çok ağlayan bir bebeğin olur sonra :))
hep güll:KK49::KK49::KK49::KK49:

duygusallıktan mı ağlıyorsun canını sıkan birşeyler mi var canım?
her ne sebepten olursa olsun ağlamamaya çalış çünkü çok ağlayan bir bebeğin olur sonra :))
hep güll:KK49::KK49::KK49::KK49:

Birşey izliyorum ağlıyorum,birşey okuyorum ağlıyorum, eşime de kızdım bugün ona da ağladım elimde değil ki başım ağrıdı ya

kızlar bu cevabı sosyolog arkadaşın dediğine cevaben yazıyorum yazdığı notu aradım sayfalarda ama bulamadım.Anlattıklarını okudukça o doktora olan öfkem arttı ve yaşadıklarım aklıma geldi.Çalıştığım üniversite hastanesinde Dış gebelik kesin tanısı kondu ve üç gün orada süründüm resmen .Neredeyse ameliyat edeceklerdi.Kendi hemşireleriyim diye acımışlar :KK43:Şimdi çokkkkkk pişmanım.Üç günün sonunda başka bir doktora gittim ve sağlıklı keseyi gördü.O üç gün bana üzüntüden başka bi işe yaramadı Maalesef.Sen hiç uğraşıcam diye üzme kendini.Başka bir doktora görün .Takdir allahtan ama kendini koyverme.Bol bol dua et ben senin için ediyorum.Sağlıkla inş...

cnm yazıyı uzun uzun okudum ama anlamadım .Keseyi görmüşse rahim içerisinde (ki boyutunu yazdığına göre gördü) nasıl dış gebelik dedi?

cnm yazıyı uzun uzun okudum ama anlamadım .Keseyi görmüşse rahim içerisinde (ki boyutunu yazdığına göre gördü) nasıl dış gebelik dedi?

Bende anlamdım dış gebelik olabilir dedi o zaman kese görünmüyormuş ama kese gördünüz dedim kan pıhtısıda olablir o çok küçük dedi şuan o kadar kızıyorum ki kendme keşke transvajinal ultrason istiyorum riski neyse alırım bu şüpheyle yaşamak isteöiyorum deseydim ama ben oraya heyecandan elim ayağım titreyerek gittim heyecandan yolda eşimle konuştuk güzel miyim bebişimizle tanışcaz acaba kalbi atıyor mudur derken doktorun her kelimesi beni biraz daha dumur etti hatta ultrason odasındanıktığımda oturmadım bike biran önce çıkıp ağlamak istiyordum doktr dan dan söyledi elimde bende odadan çıktık ağladık eşim beni teselli etmek için güçlü göründü ama oda yıkıldı biz bu bebeği 15 aydır isitiyorduk aşılama bile oldu tutmadı bu bebeği doğumgünümde öğrenmiştim çok umutluydum ama yapacak bir şey yok Allahıma hayırlıysa olsun dedim demek ki hayırlısı böyleymiş demekten başks ne yapabilirim ki

Birşey izliyorum ağlıyorum,birşey okuyorum ağlıyorum, eşime de kızdım bugün ona da ağladım elimde değil ki başım ağrıdı ya

seni çok iyi anlıyorum canım ben de ilk hamileliğimde öyleydim..
ağlamaktan içim çıkardı resmen..
bebem bi doğdu 1 sene durmadan ağladı :KK53:
bu sefer de ağlamıyorum bakalım bu nasıl olcak :KK34:

ne sert konustum nede kavga ettım guselım bana ev aradıgını soledı bende bosa bakıyorsun su sartlarda ızmırde yasama tutunmamız ımkansız dedım vay senmısın bunu dıyen hamıle halımle demedıgı laf kalmadı babamda telı elımden alıp kapadı derdı ne ıse bızle konussun dedı ve tel babamda verecegını sanmıyorum yettı be dedı bu kadar senı uzmeye hakkı yok yumusak davrandıkca tepemıze ettı herıf cıksın gelsın once bı konusalım hayal alemınde yasamasın dedı:KK47:

Baban artık bu olaya el atmalı bence. Esın gelmeli benced
Artık bi karara varılmalı. Gencecik eşini nasıl bırakır insan

Salı günü bebeği göreceğiz inşaallah kalbini de duyarız da içim rahatlar... Hep aklımda acaba kalbi atıyormu diye ?

Salı günü bebeği göreceğiz inşaallah kalbini de duyarız da içim rahatlar... Hep aklımda acaba kalbi atıyormu diye ?

aynı durum bendede var.hep aklımda inşallah iyidir cümlesi..
bende salı günü gidicem kontrole.inşallah duyabiliriz kalp atışlarını miniklerimizin:KK16:

selam kızlar ben de tup bebekle hamile kaldım Allahın izniyle, dün öğrendik sonucu..geçen hafta birkaç gün göğüslerime dokunamıyodum acıdan bi de şiştiler ama 1 haftadır o acı kalmadı normale döndüler sizin deböle mi olmuştu acaba diyorum hcg ilk salgılanırken mı oluyo :44::44::44: yarın yine kan testi yap dedi dr korkuom bhcg degerim düştümü diye ???

selam kızlar ben de tup bebekle hamile kaldım Allahın izniyle, dün öğrendik sonucu..geçen hafta birkaç gün göğüslerime dokunamıyodum acıdan bi de şiştiler ama 1 haftadır o acı kalmadı normale döndüler sizin deböle mi olmuştu acaba diyorum hcg ilk salgılanırken mı oluyo :44::44::44: yarın yine kan testi yap dedi dr korkuom bhcg degerim düştümü diye ???

canım ben doğal yolla gebe kaldım..dediğin gibi ilk hafta çok acıdı şimdi içi su dolu balon gbiler. zaten diğer tüm belirtilerim her ak y yaşadıklarımdı. bu ay ilk kez memelerim acımadı...korkma bence.

X