2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım ben doğal yolla gebe kaldım..dediğin gibi ilk hafta çok acıdı şimdi içi su dolu balon gbiler. zaten diğer tüm belirtilerim her ak y yaşadıklarımdı. bu ay ilk kez memelerim acımadı...korkma bence.

çok saol canım içim rahatladı ister istemez korku oluyo insan kendini dinliyo :KK31::KK31:
senin de hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin canım:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Doktora gittinmi gördünmü anlatsana tatlım anlattıysanda ben görmemiş olabilirim

yok canım gidemedim cuma günü nasipse yarın gitçem tatlım..

ben de sana iğne olayını sorcaktım iğnemi kendim yapıyorum falan yazmışsın ne iğnesi?
ALLAH şifa versin şimdiden tatlım benimm :KK16:

Kızlar iyi akşamlar 8 haftanın içindeyim bugün ilk defa kahverengi lekenmem oldu progestan içtim uzanıyorum çok panik oldum bişey olcak diye. Başka önerebileceğiniz neler var. Ilk bebek olunca korku panik hepsini yaşıyorum şuan

canım ben doğal yolla gebe kaldım..dediğin gibi ilk hafta çok acıdı şimdi içi su dolu balon gbiler. zaten diğer tüm belirtilerim her ak y yaşadıklarımdı. bu ay ilk kez memelerim acımadı...korkma bence.

benim de bulantım yok. düşük yaptığımda da böyleydi . ilk çocuğumda 5 ay kusmuştum...şimdi halsizlik bile pek yok. umarım her hamilelik farklı olduğu içindir.

bu arada size bir soru: yeşillik yiyor musunuz? bir de sirke kullanmakta sakınca var mı? benim toxoplazma testim negatif bağışıklığım yok mikrop kaparım diye yemiyordum yeşillik ilk kez bugün yedim dayanamadım, bolca da sirke koydum doktora sormamıştım hangi birini sorayım o kadar soru var ki...

SOSYOLOG35 ..canim dr a gittinmi tekrar pzrtsimi gidiceksin...

SÜRMELİ.....Canim yaaa inanmiyorum ve telastayim nasil anladin dr unu aradinmi off allah yardimcin olsun kardrsim :KK43::KK5:

SOSYOLOG35 ..canim dr a gittinmi tekrar pzrtsimi gidiceksin...

SÜRMELİ.....Canim yaaa inanmiyorum ve telastayim nasil anladin dr unu aradinmi off allah yardimcin olsun kardrsim :KK43::KK5:

Yarın ilk hasta olarak randevumu aldım hayırlısı bugün içimde çok olumlu bir his var inşallah bir kez daha yıkılmam hayırlısı olsun ve evet sürmeli arkadaşımızın son durumu ne acaba kendi yorumu mu acaba bu yoksa doktor mu söylemiş çok meraktaym bende

Yarın ilk hasta olarak randevumu aldım hayırlısı bugün içimde çok olumlu bir his var inşallah bir kez daha yıkılmam hayırlısı olsun ve evet sürmeli arkadaşımızın son durumu ne acaba kendi yorumu mu acaba bu yoksa doktor mu söylemiş çok meraktaym bende

Sosyolog hangi doktora gideceksin? Ben sana onermistim iki tane ama arada kaynamış olabilir. :)))

Canimmmm gonlunu ferah tut ve allahim hayirlisi de :) hersey guzel olucakkkkk:KK52:

Sosyolog hangi doktora gideceksin? Ben sana onermistim iki tane ama arada kaynamış olabilir. :)))

Yarın dokuz eylüle gideceğim söylediğiniz doktorların bazılarını aradım kimisine ulaşamadım kimiside hemen yarına randevu vermiyor benim bekleyecek vaktim ve sabrım yok dokuz eylüle gideceğim üniversite hastanesi olduğu için ultrason makineleri iyi oluyormuş eğer bebeğim gözükürse devamlı doktorum için değerlendireceğim o tavsiyeleri teşekkür ederim

kızlar hayırlı geceler nasılsınız giremedim kaç zamandır. nasıl gidio akıntınız oluyo mu ya merak ediyorum benim bugün kasıklarımda ağrı gibi mi desem damar çekilir gibimi desem bişeler oldu korktum yattım valla sizde böle şeyler oluyo mu

Yarın dokuz eylüle gideceğim söylediğiniz doktorların bazılarını aradım kimisine ulaşamadım kimiside hemen yarına randevu vermiyor benim bekleyecek vaktim ve sabrım yok dokuz eylüle gideceğim üniversite hastanesi olduğu için ultrason makineleri iyi oluyormuş eğer bebeğim gözükürse devamlı doktorum için değerlendireceğim o tavsiyeleri teşekkür ederim
Ahh be guzelim yazmistim daha oncede gitme su hastanelere diye allahim kimseyi dusurmesin hani mecbur olan gidiyor evette insana et gibi davraniyorlar isini zamanlara yayiyorlar ultrasonun ileri teknolojisi renkli 4 boyutlu oda bicok dr da var benimk8nde bile.universiteye gidip soru sorma hakki bile verilmezken nasil 9 eylule gidersin anlamis degilim.

Selam kızlar beni de aranıza alırmısınız bende bir agustos annesi olacagım allah nasip ederse hayırlısıyla kendimi iyi hissettigim zamanlarda yazacagım buraya inşallah hepimizin hamileliği bulantısız kusmasız mide yanmasız agrısız acısız geçer ve doğumda hiç ama hiç acısız doğum yapmayı nasip eder allahım :KK49:

Ahh be guzelim yazmistim daha oncede gitme su hastanelere diye allahim kimseyi dusurmesin hani mecbur olan gidiyor evette insana et gibi davraniyorlar isini zamanlara yayiyorlar ultrasonun ileri teknolojisi renkli 4 boyutlu oda bicok dr da var benimk8nde bile.universiteye gidip soru sorma hakki bile verilmezken nasil 9 eylule gidersin anlamis degilim.

Yok hayır öyle değil ben izmirde gittiğim hastaneleri sayaym sana infertilite için gittiğim tınaztepe,buca tıp,doğa tıp, zeynep kamil ve egepol bnde normalde kadın hastalıkları doktoru fobisi vardı ve devlet hastanesi yada üniversite hastanesine gidersem bana insanmışım gibi değilde kobaymışım gibi davranırlar diye korkuyordum ve koca bir yılım boşa gitti sürekli kan verdim değerşer normal deyip yolladılar daha sınra bebek sahibi olmak isteyen bir arkadaşım dokuz eylüln infertilite tedavisiyle bebek sahibi oldu ve bana o önerdi infertilite kliniğinde 3 ayda sonuca ulaştık ve aşılama yapıldı aşılama başarılı olmadı ama olsun en azından bir işlem yapılmıştı ve kesinlikle dokuz eylülün infertilite kliniği mükemmel diğer kadın doğum kliniği hakkında yorum yapamam ama burada sana insan gibi davranıyorlar ve her muayenem yarım saat sürüyor kesinlikle çok memnunum ama normal kliniğe gitmek yerine bebeğim için özel doktor ediniyim dedim ve sonuç ortada keşke yine dokuz eylüle gitseydim infertilite bebeği görüp kalbi atana kadar beni bırakmyacağını söyledi zaten benim canım çok tatlıdır doktorlara ot yolduruyorum ama gıkları çıkmıyor bana karşı :)

X