2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Beniımde annemler geldi haftasonu, sağolsunlar herşeyi yaptılar ama ben onlar var diye ısrar etmelerine rağmen yatıp uyumadım, oturdum, girdim çıktım, bugün benim de belimde ağrı var biraz. Bence hemen etkiliyor ilk zamanlarda.

ben girip çıkmayla kalsam keşke canım, valla poşette taşıdım, halı örtülerini de çırpttım, dolaplara hep uzanırken içim sızladı ama yaptım.
eşime yap desem bu durumu kullanıyorum sanacak
gece de ağrıyınca ne istiyosan ben yapayım diyo korkudan
sende dikkat et canım ilk zamanlar kaybetme korkusunu anlayamadık heralde ama tehlikeli yani

arkadaşlar merhaba , cumartesi günü bebişimin ilk defa kalp atışını gördük,çok heyecan verici.çok duygulandım . içimizde minnacık bi kalp , bi beden taşıyoruzz. mutluluğu tarif edilmez.Rabbim isteyen herkese yaşatsın..:KK49:

Nasılsınız kızlarrr? haftasonu giremedim hiç :KK43: oturup tek tek okucam yazdıklarınızı biraz baktım güzel haberler var hadi bakalım..
bende cuma işten izin alıp doktora gidicem sonundaa bakalımmm.. heyecanlı bekleyiş resmennn.. zaten sürekli wcde kontroldeimm yani :KK43:

ben bugün dr. a gittim..
çok şükür bebişimi gördüm kalp atışlarını minicik yavrum benimm :KK69:
ara sıra hafif hafif kahverengi kanamalarım oluyordu
dr. onlar için progestan verdi.. ama vajinaya yerleştir dedi..
eczanecide üzerine fitil yazmış
fakat içindeki prospektüste ağız yoluyla alınır yazıyor kafam karıştı yaa
tekrar bi eczacıyamı sorsam acaba??

benim çok fazla sancım oluyor, özellikle ayakta kalınca..
Oturup bacaklarıma bişi örtüorum 5 dk içinde kayboluyor sancı, çarşamba randevum var ama acile gitmek istemiyorum, aciller tam bi çile :KK43: kanamam yok çok şükür ama renksiz şeffaf bişiler gelio ilk günden beri :KK54:

tatlım ben bugün dr.a gittim fazla ayakta kalma, yorulma ağır kaldırma dedi o yüzden oluyor ağrılar işte
dikkat et kendine.. renksi akıntı normal korkma ağrılardan da kanama yoksa korkmana gerek yok düşük için ama
dr. una söyle başka şeylerin belirtisi olabilir ALLAH korusun enfeksiyon falan..

Dün gece 1de kassıklarıma sancı girdi.. aldırmadım pek yattım uyudum, sabah kalktım bir baktım heryerim o bicim.. hemen kızımı kvye bıraktık acile gittik.. alttan baktı hicbirsey yok dedi dr bebek falan gozukmuyor dedi.. kan ver bakalım dedi.. kanı 10da verdim. Sonucu 4 te aldım.. sonuca gore beta hcg 7.68 düşmüş.. muhtemelen düşük yapıyorsun dedi.. lekelenme devam ediyor arada bi sancı oluyor.. kıvrandıracak kadar degil ama.. işte bende boyle durumlar..

Zaten kan degerimin artmamasında vardı birşeyler..

tatlım benim üzülme hayırlısı böyleymiş Rabbim bundan sonra sağlıklı gebelik versin inş..

Selam kızlar beni de aranıza alırmısınız bende bir agustos annesi olacagım allah nasip ederse hayırlısıyla kendimi iyi hissettigim zamanlarda yazacagım buraya inşallah hepimizin hamileliği bulantısız kusmasız mide yanmasız agrısız acısız geçer ve doğumda hiç ama hiç acısız doğum yapmayı nasip eder allahım :KK49:

canım listedeki bilgileri yaz listeye ekliyim seni??

ben bugün dr. a gittim..

bilmiyorum canım ama bence tekrar bi eczacıya sor... o fitil derken vajinayı kastetmiştir bence... ama neden ilacın üzerinde ağız yoluyla alınır yazıoo? :S bence sor hatalı bir şey yapma..

ben bugün dr. a gittim..

canım ben de fitil olarak kullanıyorum. hem ağızdan hem fitil olarak kullanılabiliyormuş ama ağızdan alınca tansiyon düşüklüğü yapabiliyormuş. alttan uygulayıp biraz yatman gerekiyor çünkü geri çıkabiliyor ilaç ayağa kalkınca..

bilmiyorum canım ama bence tekrar bi eczacıya sor... o fitil derken vajinayı kastetmiştir bence... ama neden ilacın üzerinde ağız yoluyla alınır yazıoo? :S bence sor hatalı bir şey yapma..

canım ben de fitil olarak kullanıyorum. hem ağızdan hem fitil olarak kullanılabiliyormuş ama ağızdan alınca tansiyon düşüklüğü yapabiliyormuş. alttan uygulayıp biraz yatman gerekiyor çünkü geri çıkabiliyor ilaç ayağa kalkınca..

bende okudum azcık öle yazıyor baş dönmesi diye
ben demiştim dr. a sersem gibiyim zaten diye o yüzden
sanırım alttan kullan dedi bana.. sağolun kızlar..

Gözün aydın bende keseyi görebilirim inşallah senin gibi cuma günü doktora gittim. sat 10 kasım kesenin görünmesi gerekiyor dedi. Tekrar kan tahlili yapıldı. Çarşamba 195 çıkmıştı cuma 315 çıktı.Doktor yavaş büyüyor dedi 5 gün sonra kesin görünmesi gerekiyor dedi.Çarşambaya kadar nasıl geçicek zaman bilmiyorum.çok korkuyorum bir aksilik çıkar dış gebelik olur diye.

Canım bence dış gebelik değildir kötü düşünme hayırlısıyla sende görürsn inşallah bebeğini sende iyi haberlerini bekliyoruz benim transvajinal muayenede göründü canm karından görünmedi yani

tatlım düşünüyorummm ama henüz oturup şöyle bir bakmadımm :KK70: erkek olursa sarp olabilir ama kız için bade, idil güzelll başkaa da henüz bilmiyorum... tam araştırmadımmm.. senn düşündün mü?

Ben kız olursa iclal yada nisa. Erkek olursa huzeyfe yada mete diye düşünüyorum:) tam da karar vermedik açıkçası:)

X