2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benim bebiskomda 2 hagta önden gidiyodu ama 2hafta önce ishal kusma cok hastaydm 3kilo vermistim o yüzden galiba cok kilo alamamis ( 25+4 deyiz boy 36cm kilo 900gram kilosu cokmu azz

Son haftalarda bebek kilo alıyor değilmi.Hamilelikde bebeğin kilosunu arattım Google den 25 haftalık 800 gr mış:).Yani çok iyi.Tam adamın ağzına öpülmelik gelecek

Belki boyuna göre soylemislerdir :)

Son haftalarda bebek kilo alıyor değilmi.Hamilelikde bebeğin kilosunu arattım Google den 25 haftalık 800 gr mış:).Yani çok iyi.Tam adamın ağzına öpülmelik gelecek

Yerim ben onun öpülmelik yanaklarını :) sağsalim kavuşalim inşallah bebeklerimize ağustos biran önce gelsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim o soylenen kilolar da kesin degil sonucta karin bas boy olcumune gore soyluyolar e o an bebegin durusuna gore degisiyo olcum o kadarda takmayin buyuk bir eksik olmadikca

Canim o soylenen kilolar da kesin degil sonucta karin bas boy olcumune gore soyluyolar e o an bebegin durusuna gore degisiyo olcum o kadarda takmayin buyuk bir eksik olmadikca

Doğru diyorsun canım. .

Bebitoflar icin banada pamik dediler ama yaka ama o markanin yaka dikisleri kaba geliyo bana idil babyyle aziz bebeninkiler ckk güzel oluyo

ben de bir tane azizbebe bir tanede idilbebe hastane çıkışı aldım gerçekten çoraplarına kadar tüm ürünlerinde dikişlere çok özen gösterilmiş cıvıl bebe mağazasından da iç dış zıbın aldım yumuşacık diğer aldıklarım bunun yanında sert kaldı iki tane daha alayım zıbın yeter heralde dimi

Yenidoğan için bence yeterli yetmezse sonradan ilave yaparsiniz biz öyle alışveriş yapıyoruz ki sanki bir daha hiç dışarıya cikmayacakmisiz gibi :) ben mesela hastane çıkışı dışında 0-3ay tulumda almadm hepsini 3-6ay aldim ablamdan tecrübeliym hastane cikislari bile bebeklere küçük geliyor :) o yüzden yeni doğan grubunu çok stok yapmasakda olur

hayırlı kandiller arkadaşlar... benim günlerdir kafama takılan bi soru var..doğumda eşimiz yanımızda olsa mı daha iyi oluuuurrr olmasa mı ?

Benim yaramaz bazen geceleri bile uyandırıyor beni. Doğduğunda da böyle olursa yandım

Ben tek kullanımlıklardan aldım. Evet çok güzel alt açmalar var ama bunlar daha hijyenik geldi bana
Tek kullanımlıklar çok pratik kesinlikle.Kaka filan bulaşırsa ar gitsin.tek dediğine bakmayın kekesiz kalırsa aynı bez 2-3 hafta bile gidiyor.aşıda filan sedyenin üstüne örtüyosun.heryerde çok kullanışlı. en iisi canbebe.dalininki de güzel ama fazla büyük.

Son düzenleme:
günaydın hanımlar , şuan bi sıkıntım var sabah kalkıp herzamanki gib standart kahvaltımı yapıp işe geldim yarım saat olmadan yediklerimin hepsini çıakrdım midemde bişi kalmadı içim dışıma çıktı resmen .

şuanda sırtım ağrıyor napsam bilemedim bide işdeyim offf , benim gibi bişi yaşayan oldumu hiç ???

korkuyorum :18:

Güzelim,hamileliğin ileri safhalarında olsak bile bu durumların olması gayet normal.Örneğin ben de bugün sabahleyin şöyle bir istifra ettim yani :))) Tedirgin olmana gerek yok.Baharla ilgili olabilir de.

Güzelim,hamileliğin ileri safhalarında olsak bile bu durumların olması gayet normal.Örneğin ben de bugün sabahleyin şöyle bir istifra ettim yani :))) Tedirgin olmana gerek yok.Baharla ilgili olabilir de.

benim kusmam kalmadı şükür de,bel ağrım inanılmaz var.en saçma ve komiği söylemeye bile utanıyorum :18: kuyruk sokumum çok ağrıyo oturup kalkamıyorum e bide işe gelmek zorundayız tam bir işkence

saol cnm , vallahi tedirgin oldum sabah sabah bide halsizlik çöktü ki nası çalışıcam bilemiyorum. şimdi bulantılar gerimi gelecek dersin?

ilk ay olmuştu geçmişti ne güzel

benim kusmam kalmadı şükür de,bel ağrım inanılmaz var.en saçma ve komiği söylemeye bile utanıyorum :18: kuyruk sokumum çok ağrıyo oturup kalkamıyorum e bide işe gelmek zorundayız tam bir işkence
Normal canım ya,genişliyoruz :)

saol cnm , vallahi tedirgin oldum sabah sabah bide halsizlik çöktü ki nası çalışıcam bilemiyorum. şimdi bulantılar gerimi gelecek dersin?

ilk ay olmuştu geçmişti ne güzel

Gelmez geri inşallah.Ama çalışmak gerçekten zor.Şu an berbat durumdayım.
Evde vakit geçirebilen hamile arkadaşlara sesleniyorum:Biz çalışanlar için de dinlenin ve dua edin.Ha birde şükredin

canim aramizda 1 gün var seninle. Bebegin haraketleri sık sık degisiyor. Benim bebegimde bazen cok cok hareketli gece gündüz durmuyor bazende daha az tekmeliyor. Birde ben yorgun oldugum günler daha az hissediyorum tekmelerini.
arada birde hissediyorsan endiselenme :)

kızlar günaydın
lansinoh göğüs kremi hamilelikte kullanıldığında erken doğumu tetikliyor deniliyor internette.
ne düşünüyosunuz?
bir de en uygun fiyat gittigidiyorda mı,

GÜNAYDINNN HERKESE :)
benim yeğeninde boyu uzundu hiç birini giyememişti bende sevimli geldikçe miyomlarımda var bebek zayıf doğabilir diye minicik aldım herşeyi en iyisi bebeğimle tanışmadan daha fazla alışveriş yapmamak :) bu arada şeker yüklemesindeyim şu anda dua edin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…