2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

böyl bir yazıdan benim ahberim yok ama bizim okul yazıları bize ulaştırmak konusunda çok başarılı değil zaten... artık millet ne kadar sormuşsa bak 2 kere yazı yollamışlar:)

aynen öyle o ara bende onun araştırmasını yapıyordum, müdürüm yazıyı direk elime verdi :)

tamamdır listeyi tuttum :)

tamam canım sağol cevap için bende almaya karar verdim gözüm korktu :)

Bugün itibariyle 26+2yim ve son bi kaç gündür bebeğimin hareketlerinde bi değişiklik seziyorum , önceden şiddetli tekmeler yağdıran bebeğim şimdilerde uzun uzun sessiz kalıyor yada ara sıra minik minik tekmecikler atıyor yada ittirme hareketleri yapıyor, merak içindeyim bu haftalarda yani 27 haftalarda sizinkiler nasıldı?bi acayiplik mi var yoksa kuruntu mu yapıyorum?

ah canım yaa.... ne zormuş demek.. maşallah özverili davranıp kesmemişsin memeden ama bak arkadaşların da dediği lansinoh kullanan 3 kişi biliyorum 3 ü de emzirdikten sonra başaldılar kullanmaya ve hiçbirinde yara olmadı çok memnunlar.. ayrıca saf zeytinyağı da iyiymiş diyorlar bilginize..

amin inşallah.

amin hepimiz inşallah.

evet inşallah :)

beklıyorum sonuclarını ne dicek acaba.

Benim bebiskomda 2 hagta önden gidiyodu ama 2hafta önce ishal kusma cok hastaydm 3kilo vermistim o yüzden galiba cok kilo alamamis ( 25+4 deyiz boy 36cm kilo 900gram kilosu cokmu azz

iyi akşamlar.bende 28.haftanın içideyim ve benımde oğlusum bazen cok sessiz bazende resmen aşağılara baskı ve itme hareketleri yapıyor.hatta bazen boş bulunup küçük çığlıklar atıyorum evde
randevum da 10 haziranda ve bende merak ediyorum acaba bunlar normal mi diye?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bebeğin artık yeri yavaş yavaş daralıyo o yüzden hareketlerinde kısıtlanmalar olması çok normal. Bizde 29+3 'teyiz. Alışmamız gerekiyor paniğe gerek yok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm arkadaşlar sabahları bebişinin tekmeleriyle uyanan varmı ....

çok güzel bi duygu, en güzel çalar saattt

Benim yaramaz bazen geceleri bile uyandırıyor beni. Doğduğunda da böyle olursa yandım

Kızlar ya,ben misafirlikler için filan bu tek kullanımlık alt açma bezlerinden kullanmayı düşünüyorum.Siz ne dersiniz?

Ben tek kullanımlıklardan aldım. Evet çok güzel alt açmalar var ama bunlar daha hijyenik geldi bana

ben de 26+ 4 üm.iki gündür pek sesi çıkmıyordu çok korktum.ama bugün sabah 5 de başladı akşama kadar hiç durmadı :) yani günleri günlerini tutmuyor.arada hareket ediyorsa korkmana gerek yok..

Hastane çıkışı için bebitof ya da gaye nasıl ki polatlida birkaç yerde bunları gördüm organik yüzde yüz pamuk diyor ama kandırma filan olabilir mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ay aman Allahım bu ne sıcak böyle resmen pişiyorum ya , vantilatörün karşısındayım hala sıcak , ay ben yazın ne yapıcam, hiç böyle piştiğimi hatırlamıyorum ya, hayır yani ne giyeceğimi şaşırdım , şöyle evde giymelik incecik askılı maskılı hafif bişiiler lazım ama nerden bulcam ki offfffffffffff yanıyorummmmmmm

Bebitoflar icin banada pamik dediler ama yaka ama o markanin yaka dikisleri kaba geliyo bana idil babyyle aziz bebeninkiler ckk güzel oluyo

Canım bizim hastane çıkışları idil baby ve baby center..ikisi de çok güzel, görürsen tavsiye ederim yumuşacıklar...

Canım bizim hastane çıkışları idil baby ve baby center..ikisi de çok güzel, görürsen tavsiye ederim yumuşacıklar...

Tamam canım bakarım minikdamlalar mi ne gördüm ama oda kiz içindi erkek yoktu. .Ankaraya bakacam o zaman baby center ilk defa duydum. .in

Ileriden gitmesine alışkınjm diye az geldi galiba haftasndan geri olmasnda bunada ckm şükür :)

Ya bende 25+2 de gitmiştim 900 gr demişti ama beş gün ilerde dediker ee bu kiloyla alakali değil sanırım değil mi ? Ama 25.haftamda baska doktorda 809 çıktı oda bes gün ilerde demişti ben bu işten anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…