2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çok zor bi durumda bu bebek haberını aldım hastanede cok dusundım ama allaha ınancım o kadar cokkı ıkı dk dusundum sadece rabbım bunca sey yasandı oldu bıttı...Bu durumdayken bu evladı nasıp ettın benı korumak ıcın buna ınanıyorum gercekten bosa vermedı rabbım esımın yaptıgı planları duzenlerı hepsını altust etmek ıcın yaptı sız bu kıza bunları yasattınız al sana bı bebek aklın basına gelsın nereye goturuyosun bakım don gel evıne ama ıste aklı mantıgı olan ınsan ders cıkartır bu durumdan benım herıf ıcın gecerlı bı durum degıl

evlatladına cok duskundur kocam tapar resmen ve oglumda benden cok onunla zaman gecırmeyı sever son zamanlar ıssızken bırlıkte cok zaman gecırdıler her aksam aglatıyo sıpam benı dıs kapının onune oturuyo kapıya vuruyo ba-ba gokk :KK14:
donup gelırse evladının hasretıne dayanamayıp doner ancak

Ay ağlattın benı kıss gelır gelır merak etme ıns ış ışten gecmeden pısman olur gelır bazlı seyleri yıpratmadan gelır zaten sen eşini sevmesen bu bebegı ıstemezdın allah kımsenın yuvasını yıkmasın evlılık dedıgın tek kalemde sılınecek bısey degıl bızde zor seyler atlattık halada evlılık oturmadı zaman zaman tartışıyoruz ediyoruz ama yıne bırbırımıze donüyoruz özlüyoruz bıraz sen bıraz o alttan alıcaksın ıste bızım oğluşta akşamları zıl çaldığında babaaa dıye çığlık atıyor babasının geldıgını anlıyor suan seninkide baba özlemı cekıyor babasıda özlemıstır kız özlemez olur mu inadını kıramıyordur hanı su erkeklerde benım dedıgın olcak huy varya öyleler sankı yaptıgı güzel bıseymış gıbı ıns pısman olur da gelır tel felan acar yakında eğer acarsa sende güzel konuşursun bak askım burda olmamız daha ıyı vss gıbı oda dönüp gelır merak etme kendınıde üzmeyelim bı kadınlar kendımızı uzmemızle kalıyoruz erkekler o kadar takmıyor ıclı yaratıklarız hehe valla CNm kendını üzme suan mınıgını düşün olumsuZda düşünme eşin dönücek merak etme kım yuvasından cocuğundan ayrı olmak ıster kı.yakın zamanda herseyı duzeltırsın ınş bunlara da güler geçersınız karı koca beraber

detaylarını pek bilmiyorum ama sanırım eşinin bir süre işsizlik sorunu olmuş bak ablan olarak bişeyler söylemek isterim ..
ev geçindirmek fatura günleri strese girmek kiraları düşünmek çok zor ben bir süre yanlız yaşadım çocuklarımla ve bu işler bana kaldığı zaman öğrendim erkek psikolojisini.
bir erkeğin evine yetememesi eksik kalması hayallerine uzak olması çok kötü bir duygu
bu tip erkekler içlerine kapanır düşünür yada sevdiklerinden çıkarır acısını
kimse evladından evinden uzak kalmak istemez oda bir çıkar yol arıyordur herkes fatura günü sorunsuz yatırmak ister kiraydı borçtu düşünmeden geçinmek ister güzelim.
birazda onun psikolojisini düşün derim ve eğer evim yuvam başka şehirde daha iyi geçinicekse karnım doyucaksa kocamın işi kilometrelerce uzakta yoluna giricekse onun peşini bırakmazdım en büyük destekçisi olurdum .
bu mücadeleye değiceğine inanmak için onunla eğrisini doğrusunu konuşman lazım canım ...
ablacım sen benım actıgım konulara bır bak bu adamın arkasından gıdermısın gıtmezmısın sonra konusalım
ınanılmaz stresteyım su anda ...

ablacım sen benım actıgım konulara bır bak bu adamın arkasından gıdermısın gıtmezmısın sonra konusalım
ınanılmaz stresteyım su anda ...

canım ben okadarını bilemem açıkcası okuyamamda şuan ben gördüğüm bir kelimeden yola çıkarak yazdım aklımın yettiğince.ben eşinin yaptıklarını okur ve seni haklı bulursam işte orda iş değişir hedefim sen olursun sorarım ozaman sana neden hala bu adam dediğin kişiyle evlisin diye.o yüzden canını sıkma ve bence olması gereken şartlara ayak uydurmaya bak.benimki sadece seni yumuşatmaktı.

canım ben okadarını bilemem açıkcası okuyamamda şuan ben gördüğüm bir kelimeden yola çıkarak yazdım aklımın yettiğince.ben eşinin yaptıklarını okur ve seni haklı bulursam işte orda iş değişir hedefim sen olursun sorarım ozaman sana neden hala bu adam dediğin kişiyle evlisin diye.o yüzden canını sıkma ve bence olması gereken şartlara ayak uydurmaya bak.benimki sadece seni yumuşatmaktı.
bu adam dedıgım kısının benı sevdıgını dusunuyorum bunun ıcın evlıyım beklıyorum ben dogurana kadar gelecekmı bılemıyorum....
ama ben o sehıre gıtmıycem ablacım cunku tek kısının maasıyla gecınemeyıcegımız dımdızlak ortada beklemekten baska carem yok...

topigimizi ziyaret edeyim dedim senin yazilari gordum neler yasadigini anlamak icin acdigin konulari okuyorum deminden inan başıma agrılar girdi bunu başkası yaşamış bile olsa insan o an için kendini onun yerine koyuyo... bazı yorumlar çok ama çok yersiz ve kaba....sana söyleyeceyim şey senin adına dogru kararı dogru yorumu inanki burdakı yorum yapan bin kişinin toplusu sen ve senin annen baban kadar düşünüp söyleyemez o hayatı sen yaşadın evliliginin 4 5yılının her dakikasını sen yaşadın bizim şahit oldugumuz şey sadece en kötü bir kaç olay bu olaylar bizim senin kv hakkında şizofren eşin hakkında psikolojik sorunu var demeye yetki vermiyor.elbetteki onu sen tanıyorsun her haraketine kendince anlam vere biliyorsun bunlar hakkında lütfen ailenden başka kimseden yorum alma biz hiçbirimiz tanıyamayız sizin aileyi bu yorumlar seni ancak incite bilir.. senin oglunu dogacak bebegini senin kadar kimse düşünemez belliki kocandan ayrılmak da istemiyorsun her şeyi bırakıp yanına gitmeye de cesaret edemiyorsun eşin de inada bindirmiş kendince dogru yolda.çok arada kalmışsın.şu anki durumunda sadece tek çare zaman kimseden yorum almadan sadece zamana bırak herşeyi.tek ilaçınmız qaliba zaman şimdi yapıcagın her 2ihtimalin sonu belli degil Allahtan hayırlı son isteyip zaman bırak canım.ve lütfen ama lütfen kimseden yorum almadan hamileliyin tadını çıkar.

topigimizi ziyaret edeyim dedim senin yazilari gordum neler yasadigini anlamak icin acdigin konulari okuyorum deminden inan başıma agrılar girdi bunu başkası yaşamış bile olsa insan o an için kendini onun yerine koyuyo... bazı yorumlar çok ama çok yersiz ve kaba....sana söyleyeceyim şey senin adına dogru kararı dogru yorumu inanki burdakı yorum yapan bin kişinin toplusu sen ve senin annen baban kadar düşünüp söyleyemez o hayatı sen yaşadın evliliginin 4 5yılının her dakikasını sen yaşadın bizim şahit oldugumuz şey sadece en kötü bir kaç olay bu olaylar bizim senin kv hakkında şizofren eşin hakkında psikolojik sorunu var demeye yetki vermiyor.elbetteki onu sen tanıyorsun her haraketine kendince anlam vere biliyorsun bunlar hakkında lütfen ailenden başka kimseden yorum alma biz hiçbirimiz tanıyamayız sizin aileyi bu yorumlar seni ancak incite bilir.. senin oglunu dogacak bebegini senin kadar kimse düşünemez belliki kocandan ayrılmak da istemiyorsun her şeyi bırakıp yanına gitmeye de cesaret edemiyorsun eşin de inada bindirmiş kendince dogru yolda.çok arada kalmışsın.şu anki durumunda sadece tek çare zaman kimseden yorum almadan sadece zamana bırak herşeyi.tek ilaçınmız qaliba zaman şimdi yapıcagın her 2ihtimalin sonu belli degil Allahtan hayırlı son isteyip zaman bırak canım.ve lütfen ama lütfen kimseden yorum almadan hamileliyin tadını çıkar.
:KK14::KK14::KK14: sen ne kadar datlu bıseysın yahuu ne sevımlısın agzından bal mı akıyo canını sıkıp uzdugum ıcın ozur dılerım arkadasım ama yasadıklarım cok anormal cok can yakıcı seylerdı hala evlılıgımı surduruyosam gecmısın hatrınadır..
Karnımdakı mınık ve tosturuk oglumdan baska hersey yalan benım ıcın akısına bıraktım kapadım telefonlarımıda ohhh beee yuregı varsa benım gıbı evlatları ıcın kendını parçalamaya cıksın karsıma haa ılla ızmırde yasıycaksa artık tutmam onu baksın karıyerıne ....dıyebılecek bısı bırakmıyo cnm ama karnım cok kasılıyo uzuldum aksamdan berı aklımdan cıkmıyo ne apsam tınlamamazlıga vuramıyorum dualarınızı eksık etmeyın canlar:KK54:

arkadaşlar biraz önce elimde paketlerle çizmemim bantının kaldırımın dibine kadar girmiş arabanın plakasına takılması neticesinde düştüm :KK43: dizimin üstüne vermişiş ağırlığımı dizim sıyrıldı bir şey olur mu acaba ? geçen sefer de sandalyeden düşmüştüm bu kez aksilik çıkmasın istedim ama oluyor yine. çok moralim bozuldu.

ALINTILAMAYIN FISTIKLAR SILEYIM KUZUMUN FOTOSU ABI OLCAK SUNCAGIZIM

işte benım paşalar paşas yakışıklı oglum eymen paşam

Son düzenleme:
arkadaşlar biraz önce elimde paketlerle çizmemim bantının kaldırımın dibine kadar girmiş arabanın plakasına takılması neticesinde düştüm :KK43: dizimin üstüne vermişiş ağırlığımı dizim sıyrıldı bir şey olur mu acaba ? geçen sefer de sandalyeden düşmüştüm bu kez aksilik çıkmasın istedim ama oluyor yine. çok moralim bozuldu.
Allahın ıznıyle bısı olmaz canım ters bı hareket yapmamıssın gozukuyor ama yıne ıcını rahatlatmak ıstıyosan acıle gt baktır bı ultrasonla bı sıkıntı varmı ılk gebelıgımde 11 haftalıkken banyoda kayıp yuz ustu sert bır sekılde dusmustum kapı kıtlıydı ne yerımden kalkabıldım 15-20 dk ole kaldım esım bagrısıma banyo kapısını kırmıstı....cok sukur bısı olmadı ama o gun bugun banyo kapısını kıtlemem ınsanın basına hersey gelebılır..gecmıs olsun cnm

Allahın ıznıyle bısı olmaz canım ters bı hareket yapmamıssın gozukuyor ama yıne ıcını rahatlatmak ıstıyosan acıle gt baktır bı ultrasonla bı sıkıntı varmı ılk gebelıgımde 11 haftalıkken banyoda kayıp yuz ustu sert bır sekılde dusmustum kapı kıtlıydı ne yerımden kalkabıldım 15-20 dk ole kaldım esım bagrısıma banyo kapısını kırmıstı....cok sukur bısı olmadı ama o gun bugun banyo kapısını kıtlemem ınsanın basına hersey gelebılır..gecmıs olsun cnm

çok teşekkürler. 3 senelik çaba , 39 yaş ve düşük ardından insanın psikolojisi kötü etkileniyor her şeyden. inşallah aksilik olmaz. pazartesi doktorumu arayayım en iyisi.

:KK14::KK14::KK14: sen ne kadar datlu bıseysın yahuu ne sevımlısın agzından bal mı akıyo canını sıkıp uzdugum ıcın ozur dılerım arkadasım ama yasadıklarım cok anormal cok can yakıcı seylerdı hala evlılıgımı surduruyosam gecmısın hatrınadır..
Karnımdakı mınık ve tosturuk oglumdan baska hersey yalan benım ıcın akısına bıraktım kapadım telefonlarımıda ohhh beee yuregı varsa benım gıbı evlatları ıcın kendını parçalamaya cıksın karsıma haa ılla ızmırde yasıycaksa artık tutmam onu baksın karıyerıne ....dıyebılecek bısı bırakmıyo cnm ama karnım cok kasılıyo uzuldum aksamdan berı aklımdan cıkmıyo ne apsam tınlamamazlıga vuramıyorum dualarınızı eksık etmeyın canlar:KK54:
elbetteki canım dualarımız hep hayırlısı için... Allah büyük vardır bunda bir hikmet bu bebiş belki bir yol açıcaktır. ogluşun da maşallah çok tatlı:KK16: Allah en güzel günleri yaşatsın onlara da biz de bebişlerimizin mutluluguyla yaşlanalım varmı bundan öte:KK16:
bu tatlılıga dayanamaz özler gelir kocişin içini ferah tut her şey güzel olucak İnşallah kendini üzüp bebişi etkileme canım.:KK16::KK16::KK16:

geçmiş olsun kuzum. agrın sızın yoksa bence bişey yoktur canım endişe etme ben öyle şey oluca hemen gidip uzanıp ayagımı dikiyorum duvara bişey olmaz ama sen yinede dinlen bikaç saat insan endişe ediyo işte bişey olurmu diye

Son düzenleme:
kızlar size iyi haberler veremeyeceğim üzgünüm başıma gelenleri özetle anlatıcam sat 9 kasım ama eşim görevdeydi ve 20 sinde geldi 23 kasımda yumurtladım yani en erken olsa olsa 20 kasıımda döllenmiş olabilir yumurta neyse doktor karnımdan baktı küçücük bir kese gördü kan pıhtısıda olabilir dedi değerlerine bakalım dedi 11 aralıkta 50.07 15 aralıkta 460 20 aralıkta yani bugün 4160 çktı progesteronum 18 çıktı kesenin boyutu 0,68 çıktı ykseliş çok güzel bu değerlerde normalde karından ancak görülebilirmiş kese ama doktor bana 1 parça bile umut vermedi büyük ihtimalle düşük yapacaksın dedi kanaman başlayınca gel dedi dış gebelikte olabiliir dedi o zaman transvajinal bakın dedim duymazdan geldi ve bu izmirde iyi bir özel hastende oldu hüngür hüngür gözyaşlarıyla bütün aileme haber verdim pazartesi günü 9 eylüle gidicem eğer oradada kese görünmezse iğne yapmalarını ve bir an önce düşmesini isteyeceğim yapacak bir şey yok benim yaşadıkarım böyle inşallah hepinizin her şey çok güzel gider

Bende izmirde yaşıyorum. Kent hastanesi çok fazla para tuzağında ve giden hiçbir arkadaşım memnun değil. Ben sana doktor önerebilirim. Birincisi Hakan KANIT çok başarılı bir doktordur. Eminim sana çok daha iyi bir açıklama yapar. Diğeri kendi doktorum Nedim KARADADAŞ ben çok memnunum çokta tatlı bir insandır kendisi bence bunlardan birine bir git. Sadece tavsiyem

Şimdi acilden geldim psikoljik olarak kasılşarıma karnıma ağrışar girdi koştuö gittim acilde de kadın doğum uzmanı yokmuş koskoca üniverste hastnesnde aslnda ağrmda yokmuş geldim oazartesi eğer olumlu bir gelişme olursa yani sağlıklı bir bebek veya kese görünürse başhekimine çıkıcam gerekrse mahkeme açıcam ben böyle saçma bir şey ne gördüm ne duydum sen dış gebelikten şüphelenip nasıl vajinal bakmzsn 1 gün bile çok önmli dış gebelikte hatta 1 saat bile iç kanama oluyor tüpler alınıyor insanlar ölümlerden dönüyor neden ısrar etmdm diye kendme kızıorm şuan

canım inş doktorun dedikleri olmaz.
bazı doktorlara inanamıyorum nasıl böyle rahat tanı koyuyorlar.
mutlaka başka doktorlar görüş..
allah bebeğini ve seni korusun.

Bende açtığın konuyu okudum,can sıkıcı çok şey yaşamıssın,kolay deil evet ama herkesin kendine göre bi sıkıntısı var emin ol,hepimiz farklı noktalardan sınanıyoruz,bende çok sıkıntı yaşadım yaşıyorumda halen,ama vardır Rabbimin bir bildiği diyorum,seni eşinle sınıyor ailenle mükafatlandırıyor mesela,çok anlayışlı bir baban ve annen var Allah onları başından eksik etmesin,ayrıca aslan gibi bir oğlun var,şuanda hamilesin hayırlısıyla onuda kucağına alacaksın inşaAllah,insanlar ne sıkıntılar çekiyor Allah dermansız dert vermesin,ece ye katılıyorum kimsenin tavsiyesine uyma kendi aklınla hareket et çünkü sonucunu sadece sen çekeceksin biz yanında olmayacaz,uzaktan konuşmak boşan demek çok kolay ya ötesi,ötesi seni ilgilendirecek işte..... O da pişman olacak illaki,çokmu zaman alacak onu bilemem,ama bu olmasa başka bir sıkıntın olacak,en azından alıştığın bir durum bu,şimdi ne olursa olsun karnındakini düşün onun için hiçbişeyi dert etme kendine yeni bir canlı oluşuyor ve senin bütün metabolizman etkiliyor onu,sağlıklı mutlu bir birey olması için dikkat etmelisin kendine...

X