2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım geçmiş olsun inş önemli bişey olmaz. kontrollerini aksatma sakın..
ALLAH şifa versin..

aynen ben de artık sinir olmaya başladım.. benimde annemler izmirde ben bursadayım bur da da kimseye gel bana yardım et diyemem
aslında bi bayan tutulabilirdi ama onu da istemedim 100 lira ona verene kadar bebeğime harcarım dedim
bi de alışmamışım birinin benim evimde iş yapmasına..
perde asmak çok uzanıldığı ve gerildiğimiz için sakıncalı camları çok fazla uzanmadan yavaş yavaş bi o tarafa bi bu tarafa geçip siliyorum
ama inş bişey olmaz..

bende temizlik konusunda stres içindeyim temizlikçi tutacak kadar durumum yok ablam gelecekti oda taşınacak,herkesin bir işi var perdeleri yıkayınca eşime veya küçük görümceme astırıyorrum,camlarım küçük olduğu için kolay siliniyor Allahtan..benim plesenta aşağıda dr ağır iş yapma dedi halılar mutfak dolaplarını kafama çok takıyorum başına geçmeyede cesaret edemiyrum .bi şekilde yapılacak mecburen

Gene kara bir güne uyandık maalesef. Allah Soma'da hayatını kaybeden insanlarımızın ailesine sabır versin. Bir daha böyle bir felaket yaşanmasın inşallah. Gece yatarken kayıp sayımız bu kadar çok değildi, şimdi ilk haberlere baktım ve şok oldum. Allah rahmet eylesin.

Somadaki maden faciasinda olenlere allah rahmet eylesin rabbim kalanlara sabir versin ihmali olanlarin cezasi en agir olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aksama dogru surekli olarak sag kasigims surekli bicak saplanir gibi agri girdi acile gittik oglusum kafasini sag kasigima dayamisti :KK70: normalde 26 hafta 2 gun olmasi gerekirken olcumleri 29 haftalik cikti 3 hafta ileri cikti gebelik sekeride cikmadi bende hatta yukleme sonrasi sekerim dusuk cikti neden acaba ileri olmasi

bundan memnun olmalısın demekki bebeğin iyi besleniyo erken doğum olursa veya sezeryan doğum düşünüyosan gelişimini tamamlamış olacak ben ilk oğlumda 2 hafta önde gidiyodu gelişimi ve iki hafta önce doğdu bu bebeğimde öyle dr. çok iyi diyip duruyo bakalım :KK70:

bundan memnun olmalısın demekki bebeğin iyi besleniyo erken doğum olursa veya sezeryan doğum düşünüyosan gelişimini tamamlamış olacak ben ilk oğlumda 2 hafta önde gidiyodu gelişimi ve iki hafta önce doğdu bu bebeğimde öyle dr. çok iyi diyip duruyo bakalım :KK70:

Himm iyi o zaman ya bende korktum gercekten bi sorun var sanmistim

kızlar alışveriş durumlarınız ne durumda
ben daha mobilya karar veremedim
daha eksiğim çokkk
iç giyim tmm ama dış giyim hiç almadım bebişee

kızlar alışveriş durumlarınız ne durumda
ben daha mobilya karar veremedim
daha eksiğim çokkk
iç giyim tmm ama dış giyim hiç almadım bebişee
Annem bebeğin tüm giysilerini aldı , hepsi hazır ama başka bişii almadık henüz canım..2 hafta sonra başlıycam ben diğer ihtiyaçları almaya..

Gene kara bir güne uyandık maalesef. Allah Soma'da hayatını kaybeden insanlarımızın ailesine sabır versin. Bir daha böyle bir felaket yaşanmasın inşallah. Gece yatarken kayıp sayımız bu kadar çok değildi, şimdi ilk haberlere baktım ve şok oldum. Allah rahmet eylesin.

Somadaki maden faciasinda olenlere allah rahmet eylesin rabbim kalanlara sabir versin ihmali olanlarin cezasi en agir olsun

ayyyy ben de simdi baktim da gece az kisiydi simdi 201 olmuss ve de daha 350 400 kisi varmış asagida ... ne acii iste ates dustugu yeri yakiyor derler ya biz uyuduk yatagimizda ordakiler ne yapti acaba !! Allah rahmet eylesin hepsine yakinlarina da allah sabbir versinn cok zor.

güle güle kullanın canım..
evet beşik eve geldimi çok heyecanlanıyor insan o yüüzden ben onu sona sakladım bakalım :))
ben sütyen alırım canım :KK49:

Tesekkur ederim😊😊 bende bi atlet olarak aldim bitanede sütyen alim bari bakim hangisi.kullanisli olcak

günaydın kızlar.Tüm türkiyenin başı sağolsun.maden ocağında hayatını kaybedenlere Allah'dan rahmet diliyorum.Ailelerine Allah sabır versin çok kötü bir gün bugün:KK43::KK43::KK43:

kızlar nasılsınız? ya benim oğlan içeriden affedersiniz vajinama öyle bir vuruyor ki ayağı çıkıp geri girecek gibi geliyor çok kokuyorum. canımın acısını geçtim kendisine bir şey olacak diye ödüm patlıyor. Böyle olan var mı aranızda?

merhaba kızlar
bugün doktora gittim
allaha şükür rahim ağzı normalmiş..alttan muayne etti
ve düşük tehlikesi yokmuş
o kasılmalar saatte 4-5 kere olmadıgı sürece tehlikeli değilmiş.
kaasılma ve sertleşme olabilirmiş

ama şimdide başka bi dert buldu bizi :KK43:
çok moralim bozuldu

bebeğin sağ böbreğinde idrar birikmesi varmış
7mm büyüme olmuş
şimdilik önemli değil dedi ama takip altında olması gerekiyormuş
:KK43:
off yaaa
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım benim oğluşumdada var bu problem bizde gecmesi ümidiyle bekliyoruz...
ilk kontrolümde biri 3 diğeri 5 mm idi 2 hafta önce biri 7 yi geçti bakalım perşembe günü tekrar ayrıntılıya giricem inşallah geçmiştir..

Son düzenleme:
kızlar nasılsınız? ya benim oğlan içeriden affedersiniz vajinama öyle bir vuruyor ki ayağı çıkıp geri girecek gibi geliyor çok kokuyorum. canımın acısını geçtim kendisine bir şey olacak diye ödüm patlıyor. Böyle olan var mı aranızda?

Canım aynısı bana da oluyor , dün doktor kontrolüm vardı, doktoruma sordum , bişii olmaz korkma önemli bişii değil dedi...

Kızlar, cumartesi günü İstanbul Beylikdüzünde hello baby'nin yeni mağazası açılacakmış. %80'e varan indirim diyor. Daha önce hiç gezmedim bu mağazaları, nedir ne değildir? Acaba uygun bebek arabası ve oto koltuğu bulabilir miyiz? :KK49:

Aklımda chicco lite way var ama illa o olacak diyede birşey yok. Hele oto koltuğu konusunda hiç fikrim yok.:KK50:

Sağlıkla alakalı şunları aldım sadece :KK25: Sudocrem'i buradaki arkadaşlar tavsiye etti diye aldım, Desitin'i ise eşim aldı, iş yerindeki arkadaşları tavsiye etmiş. Artık hangisi iyi gelirse onu kullanmaya devam ederiz. 120 ve 240'lık cam biberon, Lansinoh 40 gr krem, bir tanecik emzik (eşim emzik kullanma taraftarı değil, ablamın oğluda sadece 10 dakika kullandı emziği sonra ağzına almadı bir daha ama mutlaka bulunmalı tabi ne olacağı belli olmaz) İşte birazda pamuk mendil...

$IMG_0970.JPG

Bebek çantasını yurtdışından sipariş ettiydim, halen gelmedi. Gelsede içine birşeyler koysam. :KK52::KK52:

$Untitled.jpg

Kızlar, cumartesi günü İstanbul Beylikdüzünde hello baby'nin yeni mağazası açılacakmış. %80'e varan indirim diyor. Daha önce hiç gezmedim bu mağazaları, nedir ne değildir? Acaba uygun bebek arabası ve oto koltuğu bulabilir miyiz? :KK49:

Aklımda chicco lite way var ama illa o olacak diyede birşey yok. Hele oto koltuğu konusunda hiç fikrim yok.:KK50:

Sağlıkla alakalı şunları aldım sadece :KK25: Sudocrem'i buradaki arkadaşlar tavsiye etti diye aldım, Desitin'i ise eşim aldı, iş yerindeki arkadaşları tavsiye etmiş. Artık hangisi iyi gelirse onu kullanmaya devam ederiz. 120 ve 240'lık cam biberon, Lansinoh 40 gr krem, bir tanecik emzik (eşim emzik kullanma taraftarı değil, ablamın oğluda sadece 10 dakika kullandı emziği sonra ağzına almadı bir daha ama mutlaka bulunmalı tabi ne olacağı belli olmaz) İşte birazda pamuk mendil...

Bebek çantasını yurtdışından sipariş ettiydim, halen gelmedi. Gelsede içine birşeyler koysam. :KK52::KK52:

Güle güle kullanın hepsini canım :) Çanta çok güzelmiş ya, nereden ne kadara sipariş etmiştin? Sırt çantası galiba değil mi?

Güle güle kullanın hepsini canım :) Çanta çok güzelmiş ya, nereden ne kadara sipariş etmiştin? Sırt çantası galiba değil mi?

http://www.aliexpress.com/ sitesinden sipariş ettim, 22 dolardı. Ama gelmesi uzun sürüyor işte Nisan'ın 20'nde sipariş etmiştim. Evet canım sırt çantası, yanında biberon çantası, cüzdan gibi bir çanta ve alt değiştirme örtüsü var. Aslında sitede çok güzel şeyler var ama eşim bebek giyeceği yada oyuncak almak istemedi Çin malı diye tutturdu. Gene de çantam gelirse, birşeyler daha sipariş edeceğim.:KK51:

Gunaydin kizlar önce ölen maden iscilerimize insanlarimiza Allahtan rahmet ailelerine sabir diliyorum.

Cumartesi günü acilisi bende duydum daha benim kizimin citcitli bady den başka biseyi olmadigi için gidicem valla artik ne bulursak o kabalikta inş boşuna gitmiş olmam :)

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

X