2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bu erkekler gerçekten odun olabiliyor kendileri rahat ediyor mu şöyle gelince sarilmadan opmeden filan tamam annesine git dememeli ama ev konusunda telkin etmeli.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

maşallah doktorda normal dediyse normaldir zaten Allah sağlıkla kucaklamanı nasip etsin :)

Neden birlikte oturuyorsunuz?boşver ya kendini üzüp uykusuz kalma aman ne saçma sapan şeyler bu işler altın ödünç filan kabul etmeseydin geri oğlundan alacaksan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

deme ya, önceden alinabilecek bir önlemi var midir acaba? ben cok sac dökülmesi sorunu yasadim, cok azaldi saclarim, hamile kalmadan önce
cok feciydi, hamile kaldim durdu, ama sonra dökülüyormus diye duymustum, sen de onaylamis oldun.

Ne yapsam? Bir önerisi olan var midir?

anaaaammm çok fena Allah korusun yaaa :)) hergün yağlanayım ben en iyisi :))) ama zaten olacağı varsada olur :S

kuzu valla dönüşüm yaşıyoruz sonumuz hayır olsun :)))

walla bilmiyorum ki herkeste aynı mı oluyor bu iş.
ben de çok döküldü belki sen de dökülmez
ama beim baya açılmıştı yanlarım
ha bi de bir dişimden olmuştum

anaaaammm çok fena Allah korusun yaaa :)) hergün yağlanayım ben en iyisi :))) ama zaten olacağı varsada olur :S

evet doğru bu iş olacaksa oluyor.
ben hiç bişey sürmedim ilkinde 25 kilo aldım hiç bişey olmadı
arkadaş çokk ünlü pahalı kremler aldı çatır çatır çatladı
bakalım buu sefer ne olacak
ırsi heralde bu olay

uğraşmak istemeyecektir diye düşünüyorum ama canım şansımı denicem yinede

arkadaşlar, doğum çantasına kendiniz için kaç pijama- gecelik koymayı düşünüyorsunuz... malum yaz ortasında doğacak bebişler çok üst değiştirilir mi acaba... belki daha önce doğum yapmış olanlar tecrübesine dayalı fikir yürütebilir...

Günaydın...
Aranızda Plasenta Previa Marjinalis teşhisi konulan var mıdır? Önceki gün gittiğim detaylı ultrasonda plasenta rahime yakın ama ilerleyen haftalarda yukarı çıkabilir ama doktorunuz bazı kısıtlamalar getirebilir dendi.24. haftadan önce olabiliyormuş böyle.Kendi doktorum da çıkar o yukarı dedi ve yaptığım sporlara bile sınırlama getirmedi...Aynı durumda olanlar varsa deneyimlerini öğrenmek isterim...

Kayınvalideleriyle sorunlar yaşayanlara da allahtan sabır diliyorum.Ben birkaç ayda bir görmek zorunda kalmama ve özünde iyi insan olmasına rağmen kendisi beni hemen her seferinde mutlaka sinir etmeyi başaran nadide bir insandır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…