2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Uykudan uyanmış
Gülermiş bakarmış
Annesi onu çok öpermiş severmiş
Okula gidermiş yazarmış çizermiş
Babası onu çok öpermiş severmiş
Annesi onu çok
Babası onu çok
Herkesler onu çok severmiş severmiş
Annesinin yavrusu
Kuzusu pamuğu
Annesi ninni söyler
Cankuşu dinlermiş
cnm biz de bülbül gibi degiliz oldugu kadar :))

canım bunu Kayahan ve eşi söylüyolar ben oğlumda cep tlfonuma indirmiştim hep beraber söylüyoduk :) :KK1:[/QUOTE]

çok güzel bir ninni dinledim ağladım :KK5::KK5::KK5::KK50::KK50:

Doktor bulamadım gazideko prof.lar 23 ten sonra kabul etmedi yüzyüze konuşup bakacam olmazsa kayseriye gidecem ama tanıdıklarda oda sezaryan yaparsa Doç. Prof. Olmazsa dikisi iyi olmazsa perişan olursun diyor ..canim skiliyor ben dedm almazlar diye herkes panik halime verdi dinlemedi ..canim sıkılıyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Doktor bulamadım gazideko prof.lar 23 ten sonra kabul etmedi yüzyüze konuşup bakacam olmazsa kayseriye gidecem ama tanıdıklarda oda sezaryan yaparsa Doç. Prof. Olmazsa dikisi iyi olmazsa perişan olursun diyor ..canim skiliyor ben dedm almazlar diye herkes panik halime verdi dinlemedi ..canim sıkılıyor

Önceden yazmisindir ama neyi neden kabul etmiyorlar ?merak ettim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bugun kont um vardi 1 er saat arayla 3 kez kan alindi cok sukur seker cikmadi ama bu ay 2.5 kilo almisim cok dedi dr :KK43: toplamda 7 kilo aldim aslinda ama cok dedi bebisimde 30 cm 650 gr olmus her kont de 2 katina cikiyo cok sukur de bnde almasam iyi re ne kadar dikkat ediyorum olmuyo aliyorum yaaa cok gicik bi durum

Slm kızlar ayın 25 de şeker taraması yaptırmıştım bu gün sonucu alırım dedim hastanede kanımı kaybetmişler ama idrarıma bakılmış ne sinir oldum yaa o şekerli suyu icmek cok igrencdi yeniden yapalım diyorlar bide ayyy bi sinir oldumki nasıl kaybolur yaa ne bu ilgisizlik yarın 1 mayıs sonra yolcuyum dedim artık balıkesirde belki yaptırım ailede şeker yok tekrardan yapılsamki bilemiyorum 2 doz aşımıda vuruldum bundan sonraki aşım ekim ayında artık allah kısmet ederse

Bnm parmaktan baktilar hemen sonucu verdiler cok rahat oldu

Bu arada kizlar hanzadem nickinde boyle patikler sapkalar falan yapan biri topik acmis bi kaç sipariş verdim tabi benimki hep kiza gore ama ogluslar içinde güzel şeyler var ben burayada resimlerini koyayim belki incelemek isterseniz

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
ben anlayamadım ki :KK43: nerden sipariş vericem çok güzel bunlar

Önceden yazmisindir ama neyi neden kabul etmiyorlar ?merak ettim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ay canım ya ben şimdi yazamadim ondan anlamadın.biz şimdi ankaraya geldik eşim kurum değişikliği yapti 5ay eğitimi var gazi hastanesine gidecektim şimdi Prof.lar 122 tl muayene ücreti karşılığında hasta Kabul ediyorlardi şuanda 23 haftalik hamile olduğumdan dolayi kabul etmiyorlar riski alamazlarmis cuma günü gidecem eğer bulursam doktor konuşacam.yoksa kayseriye gideceğim ..diger türlü özel muayene ücretleri 200-300 o cok ya

İyi aksamlar kızlar bugün iş çıkışı arkadaşımla alisverise gittik bir sürü şey aldım bebeğe. 3 takım alt üst ve sapkali dış zıbın takımı bir tane alt üst takım havlu ve kese bir tane çok kalın olmayan battaniye bebek bakım cantasi küçük biberon emzik tirnak makasi gogus pedi üç çorap eldiven yelek aklıma gelenler bunlar.allah gule gule kullanmayı nasip eder inşallah

Paylassaniz bizde gorsekk :))

Ay canım ya ben şimdi yazamadim ondan anlamadın.biz şimdi ankaraya geldik eşim kurum değişikliği yapti 5ay eğitimi var gazi hastanesine gidecektim şimdi Prof.lar 122 tl muayene ücreti karşılığında hasta Kabul ediyorlardi şuanda 23 haftalik hamile olduğumdan dolayi kabul etmiyorlar riski alamazlarmis cuma günü gidecem eğer bulursam doktor konuşacam.yoksa kayseriye gideceğim ..diger türlü özel muayene ücretleri 200-300 o cok ya

Ooo hakikaten pahaliymis sen halledersin merak etme biraz duygu somurusu yap dayanamazlar belki

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Merhaba kızlar ben eylül annesiyim muhtemel dogm tarigm 4 eylul ama sezeryan dusundugum icin kendimi agustos annesi olarak görüyorum benide araniza alirsiniz değil mi :):KK66:

ben anlayamadım ki :KK43: nerden sipariş vericem çok güzel bunlar

Simdi forum sayfalarına girdiğinde orda kadin anne çocuk cikiyorya oradan devam et gebelik geliyor sonra doğuma hazirlik topigi var orda hanzadem nickinde biri oraya tikla bunlar neki dunya kadar model var sectiklerin olursa eğer ozelden msjlasarak sipariş veriyosun umarim anlatabilmisimdir yada başka bir sayfadan msji buraya alinti yapabiliyozmu acaba dur bi deneyim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Merhaba kızlar ben eylül annesiyim muhtemel dogm tarigm 4 eylul ama sezeryan dusundugum icin kendimi agustos annesi olarak görüyorum benide araniza alirsiniz değil mi :):KK66:

Hoşgeldin tatlim :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bir bas agrisi sendromu ile yine karsinizdayim.denemedigim nane yagini da denedim o da fis cikti simdi bisiler yiyip hap ictim insallah sabaha gecmis olarak uyanirim :KK43:

Benim gece gece sinir nobetim geldi resmen uykularim kacti rahatlayamiyorum aglamiyorumda kavga etmek istiyorum iyice psikopata bagladim gece gece Esimde uyuyor ona sarayim ne yapcam ben simdi nasil sakinlescem

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Yazilar okuyorum simdi okuyunca iyiyim ama birakinca kafamda düşünceler donup duruyor ve ben git gite sinir oluyorum su an boyle olduğum için bile kendinde sinir oluyorummmmmmmmmmmmm

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=33919050 yaptim sanirim burdan bi bak bakalim modellere istediğini sor şapkalar 10 TL pratikler ve eldivenler 5 TL hirkalar 25 TL bende kadinin reklamini baya iyi yaptim heeee :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bende böyle örgü şeyler arıyordum canım sağol ya... bir tane battaniye ördüm kendim ama bunları yapabilecek kadar örgü bilmiyorum maalesef :KK50: bende baktım çok güzeller...:KK1:

X