2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hmm o zaman senin kaçıncı haftaya denk gelıyo dogumun??

bende sezeryan olucam ama tarihle ilgili bişey demedi benımde 10 ağustos bdt ne zaman olur ki?,
sancılara gore karar vermezlermı acaba 37 den sonra ne zaman doguma alınacagı ?

canım bildiğim kadarıyla sezeryan olunca 1-2 hafta erken alınıyor.. bebek doğum kanalına girmemiş olsun diye

kızlar benim ofisteki oda arkadaşımda hamile bugün gelmedi işe aradık dün miğdesi çok ağrımış ve bulanmış acile gitmiş meğer enfeksiyon varmış yatırmışlar hemen çok üzüldüm yaa

etmem mi canım benim.
üç aylara girdik. şimdi sana burdaki hamiş arkadaşlarımızla da birer tane ayetel kürsi okuruz inşallah

ALLAH hepinizden razı olsun RABBİM bi avazda yawrularını<zı kucagınıza almayı nasip eder inşşşşşşşşşşşşş

ay geçmiş olsun canım kaç haftalık hamılelıği midede mi enfeksiyon varmış

RABBİM benide kat burdaki hamile bacılarımın kervanınaaaaaaa kurban olayım RABBİMMMMMMMMMMMMMMMM

bacılar evlatlarınızı sagsalim hayrlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin RABBİM aminnnnnnnnnnnn

ay geçmiş olsun canım kaç haftalık hamılelıği midede mi enfeksiyon varmış

aminn canım geçer inşallah biran önce iyileşir ya.Evet mide enfeksiyonuymuş.Ama ben ona dedim bukadar abur cubur yeme cips ve mayonezi çok tüketiyodu özellikle

aminn canım geçer inşallah biran önce iyileşir ya.Evet mide enfeksiyonuymuş.Ama ben ona dedim bukadar abur cubur yeme cips ve mayonezi çok tüketiyodu özellikle

mayonez pek iyi olmuyormuş bende duymustum,
bazen bende cips çok ıstıyorum da frenliyorum kendımı ,

kızlar gün geçtikçe zorlaşıyor galiba gün günü tutmuyor bugün baygınlık geçirme derecesindeyim ilçedeyiz dr bile yok malesefsıcak basmalarım çok fazla ömrümde hiç böyle terlediğimi hatırlamıyorum,anne olmak zormuş Allah hepimize kolaylık versin inşallah bu mucize için insan herşeye katlanır:)))

Aynen.. doktoru, tahlili bilmem nesi de ayrı bir dert. hele çalışınca.. sıcaktan değil ama yorgunluktan ve gün geçtikçe artan ağrılardan muzdaripim ben

Aynen.. doktoru, tahlili bilmem nesi de ayrı bir dert. hele çalışınca.. sıcaktan değil ama yorgunluktan ve gün geçtikçe artan ağrılardan muzdaripim ben

konyalıyım eşimin işinden dolayı ilçedeyiz iki buçuk saat yol çekiyorum birde hastane dediğiniz gibi baş agrısı.diş agrısı ,bel ağrısı ama bunları yaşamak yine de güzel bebişlerimizi kucağımıza alınca herşey unutulur

Bende çok korkuyorum doğumdan, ama sezaryenden daha çok.. çok acele karar vermişsin hem kendin hem de bebeğin için...

Ben doğumdan ziyade kesiliyo falan alt taraf canlı canlı ,yani ben jamile kalmadanda hep sezeryan diyodum.Bide kan pıhtılaşmam var üstüne fazla kilomda var yani zor normal ama hakkımda hayırlısı tabi.Beni faZlasıyla korkuttular galiba normal doğumdan o cesareti kendimde bulamıyorum acıkcası

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…