2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar face'den bahsediyorsunuz. bu yasak. daha önce bu yüzden burası kapatıldı. face den bahsedenler engellendi. üstelik özel msjlaşmalardan da biliniyor.

Bilmiyorum ki artik çıkar demişlerdi kiz banada yaptırmislar az az sardim duruo koca bidonda adanada evde patlama filan yapar mi..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım bazen suyunu dışarı kaçırabiliyor. tuzlu su olduğu için aktığı yeri mahvediyor. altına bişey koyduysan aksın bişey olmaz.

hastane çıkışı yeterli bence canım. fazla takım almana gerek yok. ikili takımlar gerekiyor zaten.
araba içinde mantıklı düşünmüşsün. kışın çıkılmıyor zaten. baharda alırsın mis gibi..

Kızlar sağ göz kapağım şişti ve acıyor , ne yapılır buna?

geçmiş olsun canım. benim olmuştu. böyle mercimek gibi bi şişlik oluşuyo, sert gibi demi? göz doktoruna gittiğimde bi süre makyaj yapmamamı ve 2-3 çay kaşığı suya bir damla dalin bebek şampuanı karıştırıp kulak çubuğuyla temizlememi söyledi.

geçmiş olsun canım. kuzucun sağlıklıymış ya çok şükür, geri kalanını sen halledersin. güçlü anneleriz biz

canım geçmiş olsun, çok şükür önemli bir şeyin yok yine de. Bol bol dinlen, Allah size sağlık versin

Merhaba kızlarr uzun zamandır uğrayamadım,özledim sizleride :)
Bizde ayrıntıloya girdik herşey çok güzeldi çok şükür,550 gramm tosunumm...
Hareketlerimiz baya çoğaldı,tepikleyip duruyo canım oğlumm benim..
Ben 7 8 kiloya yakın almışım,doktorum kendini düşünmüyosan beni düşün dedi,çocugu ben çekip çıkarıcam dedi :)
Sezeryanıda okeyledik,ağustosun başı doğum Allah izin verirse...
Bizde haberler böylee.

Kiz bi tane yemedim ama ucundan yedim. .psikolojik baski var üstümde

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
tahmin edebiliyorum o baskıyı ama ben olsam ucundan koparınca devamı gelirdi ve 1 tanenin tamamını yerdim

maşallah maşallah her şeyin yolunda olmasına sevindim canım.
sezeryan senin tercihin mi peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…