2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Aslında bu bebek arabası maa sandalyesi onda bunda en önemlisi ne biliyo musunuz arkadaslar..
bebegin rahat olup olmadıgı..
kimi insanlar acayip paralar verip ultra konforlu seyler aliyo ama sürüsü konforlu..bebek icinde iki buklum olmuş..sıkış pekiş...bizim bı arkadas maxi cossi nin travel sistemini aldı..cocuk icinde bogulduğu icin hep ağlıyordu..ama anne tek parmak sürüyorum diye övünüyordu.
Cocuk zaten yürümeye baslar başlamaz bı daha hic oturmadı çığlık çığlığa avm de dolaşıyorlardı..kadin da benim kizim yürümeye meraklı diyodu ..yazık..cocuk rahat degil ki..bnim oğlanda 11. Ay yürüdü ama lite way de o kadar rahat ki hic incem diye aglamiyor..salıncak oyun parkı görürse incem diyo yani..

canım çok fazla zorlamıyorum ama bacaklarımı germedende rahatlayamıyorum. Tedirgin oluyordum ama çok doktor bişey olmaz deyince rahatladım açıkçası . Birde ben yüzüstü değilde sağa sola yatarken sopa yutmuş gibi yatamıyorum. İllaki karnım yatağa değiyor. Ben onu söyleyince doktor yüzüstü de yatabilirsin bebeklerin içinde bulunduğu sızı onları bütün basınçlardan baskılardan korur dedi. Değilse bütün bebekler telef olurdu dedi Allah korusun :)

Ayni şey mama sandalyesi icin de geçerli..
1 milyara alınmış..ama oyle devasa ki cocukmicinde görünmüyor..etrafı göremiyor...kaybolmuş gitmiş..anne bebek niye buna koyunca hep ağlıyor diye soruyo..)))
aman dikkat edelim...

Merhaba arkadaşlar,nasılsınız, hafta sonu nete giremedim, ne çok şeyler yazılmış,okuyamadım hepsini, inşaallah herkesin hayırlı haberleri vardır. Biz de bu gün 3 boyutlu ultrosona girdik, oğlumun keyfi yerindeydi. tombik yüzlü olucak sanırım,ağırlığı da 280 gr olmuş, Allah herkesin bebeğine sağlık versin inşaallaaah

selam kızlar nasılsınız? ya ben bir kaç gündür felaket roka tüketiyorum yaaa zararlımı nette bişey bulamadım süt artırıcı etkisini biliyorum ama maydanoz gibi hamilelik döneminde zararlı olma ihtimali varmı?

ay sorma ben hapşurmadan da tutamıyorum çok fena çok o yüzden sıkışmadan wc ye gitmeye çalışıyorum

off ben de şimdiden 10 kl aldım

Merak ediyorum kızlarr...yarın hastaneye gidicem tam 4 aylık cinsiyet için sizce başka bi test istermi aşı falan oluyosunuz sanırım siz bi kaç zaman sonramı oluyo kan testi falann oluyımu

bana sadece ultrasondan bakarak söylediler

canım çok güzel bilgiler olmuş ama bu obstetrikle normal usg nin ne farkı var ki acaba, tipi de görüntüsü de aynı,

slm canım hoşgeldinn

bana da aman dikkat diyen var ye ye diyen var valla elimden geldikçe dikkat etmeye çalışıyorum ama ne yapayım

benim devlet hastanesinde çalışan arkadaşım özel hastaneye gitmemi saçma buldu aynı şeyleri biz devlette daha ucuza hatta bedavaya yapıyoruz ne gerek var dedi ama ben de özele gidenlerdenim

yooo türkiyedeyim... istanbul anadolu yakasındayım...
hmm yanlıs hatırladım pardon o zmn cnm
esıne bakma ıcındeee bebek var senn sen degıl oyıyorr ıcıyorr hehehe
mrba lar cnmm rabbım hayırlısnı saglılısını nasıp etsın ınsl saglıklı hayırlı evlatlar versın bol sabırla ınslll saglıcakla kalll

ben daha bırsey almadım 7.aydan sonra baslıcazz olece bakıyorum dusunuyorumm sunu alırım sunu almam dıyee ama cesaretım yok henuz almayaa onun yerıne parasını koy kenaraa zamanı gelınce alırız dıye dusunuyoruzz kocısle cnm

Cok yaralı bence...deste deste yiyorum ben de ohhhhh missss kızımın ismini roka mı koysam

bende temmuz annesi olacagım bı aksilik olmazsa.normal doğum ıstıyorum.bu hafta bende detaylı ultrasona gırıcem inş bebeğim sağlıklıdır.

arkadaşlarım canlarım
yarın bebegımın kontrolu var forumda olamayacağım
sizden ricam dualarınızın benımle olması biliyorsunuz pazar sabah kucuk bı kanama gıbı bısı oldu o yuzden endıseliyim
nolur dua edın bana yarın ıcın
bıde sevgılı kayınvalidecğim yarın sana kıyafetler alalım dedı
cok sevındırık oldum

Arkadaşım, kanama sürekli değilse bir problem olduğunu sanmam,yani benim dr. öyle demişti, sürekli olunca sıkıntı olabilir ama ara ara kanama olması doğaldır demişti. Sıkıntı yapma, yarın inşaallah hayırlı haberler alırsın
Bu arada kayınvalidenin düşünceli olması da pek güzel, maaşallah :)

Canım kafana takacak bir problemin olduğunu sanmıyorum çok yerde o tarz lekelenme tarzı kanamaları okudum tehlikeli kanama çok kızmızı ve fazla olandır. Allahın izniyle hiç problemin olmuycak inşallah içini ferah tut yarın bebişini izlemenin keyfini çıkar.

Cok yaralı bence...deste deste yiyorum ben de ohhhhh missss kızımın ismini roka mı koysam

ayyyy iyi valla çok sevindim bende özroka koyayım bari heheheehe

canım çok geçmiş olsun herşeyde bir hayır vardır demeli belki, eminim çok güzel çok sağlıklı bir bebişin olacak tez zamanda

bende cnm çamlıcadayım hatta camlıca erdem hast de adalet hanıma başladım memnun kaldım ben sormadan o herşeyi anlattı

çamlıca erdem çok yakın bizeee

tek sidikli benim saniyordum.ben de gece kacirmistim.sabah ta damlata damlata yetisiyom wc ye

ay yok ya ben de geceleri uyanıyorum şükür de gün içinde aynen zor yetişiyorum, yaaa 9. ayda daha beter olursak;?

kızlar aranızda alışveriş yapan varmı bebek arabası hakkında araştırma yaptım ama travel sistemmi alsam nasıl alsam karar vermiyorum alan varmı

ya ben henüz bebek arabası almadım da karar da veremedim ne alsam, ne zor işmiş

canım mama sandalyesi çok güzel de çok yer kaplamaz mı

canım bildiğin ultrason aynısı doktor midesine burnuna kalp damar atışına falan bakıyor açıkçası usg ucu bile aynı farkı ne ben de bilmiyorum

ya ben de aksine hiç canım yeşillik istemiyor

oo kv ye bak, allah bozmasın, bizimkine bebişimize gelen hediyeleri gösteriyorum diyor ki ee daha erken o yüzden ben birşey almıyorum, oysa geçen seneden beri mendil dikiyor minnoşa, tek o yani, diyemiyor para harcamaya kıyamıyorum diye,

neyse canım sana bol bol şans, allah yardımcın olsun bebişin de sen de güzel haberlerle gelin inşaallah,
öpüyorumm çookk

Hiiiiccc kotu bı şey olmicak insalah..sadececdoktor kendini yorma dicek o kadarrrrrrr..k
Kaynanana kocaman bı

suzan6638 canımcım okudum dualarını allah sana ve hepimize ve bebişlerimize sağlık mutuluk versin

bu arada bana müsade bugünlük arkadaşlar, öptüm hepinizi

Son düzenleme:

camlıca erdem bizede çok yakın cnm ondan gidiyorum o yol üzerindeki sokaklardan biri
sen hangi dr a gidiyorsun evde geniş alanlar var sorun olucağını pek sanmıyorum ama tamda karar vermiş değilim :44:

Son düzenleme:
Ayy ne guzel.benim belim bacaklarim tutulmus hep.bi kütlese rahatlayacak ama cok aciyorrrr:26:

Ben de oyle istiyordum da esim cok heycanli.7 ayda hersey bitmis olur diyordaha erken diyorum kiziyor bu seferde.yazik ay hevesini kirmak istemiyorum.senin yaptigin dogru.bir gunde hepsi alinir.

Hormonlarım top yaptı..oyle mutluyum ki bayılacam mutluluktan..Allah korusun hepimizi de üzülmeyelim..

cnmm sureklı dglse bırsey olmaz ınl gusel haberlerl gel ınslll
suzan6638 canımcım okudum dualarını allah sana ve hepimize ve bebişlerimize sağlık mutuluk versin

bu arada bana müsade bugünlük arkadaşlar, öptüm hepinizi
amın cnm rabbım razı olsunınslll

oda dogru heveslılık ama ıste bızde 4 senden sonra ılk defa tattıgımız ıcın ancak bakmakla kalıyoruzz hehee ınsl saglıcakla kucaklarımıza alırız ya
Hormonlarım top yaptı..oyle mutluyum ki bayılacam mutluluktan..Allah korusun hepimizi de üzülmeyelim..
hayırdır tekme mıı yedinnn kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

maydanoz neden zararlı ki ben çok fazla tüketiyorum sabah kahvaltısında salatalarda vs.?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…