2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar aranızda alışveriş yapan varmı bebek arabası hakkında araştırma yaptım ama travel sistemmi alsam nasıl alsam karar vermiyorum alan varmı

canim ben nerdeyse 2 aydir araba arastiriyordum 2 arabayi cok begenmistim jane rider ve concord neo. fakat ikisi de cok pahali geldi bana. biraz daha arastirinca ayni ozelliklerde baska bir araba buldum bebeconfort loola up. sadece jokerde satiliyomus bu marka ve megerse de indirimi varmis bayadir o yuzden pek bi rengi kalmamisti hicbi yerrde. ben internetten mor bi araba siparis ettim fiyati 1000 tl. bu arada bu 1000 tl ye ana kucagi da dahil. okudugum kadariyla kullananlar genelde memnun bu arabadan bakalim insallah ben de memnun kalirim:)

dualarınızı okudum kıslar ılk 7.kişiyi rabbım kolay agrısız dogum nasıp ede ınsallah hayırlı aksamlar bız gider baş başşşşşşşşşşşşş

graf cim bu arada beni de ekler misin listeye yeni geldim:) sat:16 ekim kizim olacak insallah, ilk bebegimiz bursa da yasiyorum

graf cim bu arada beni de ekler misin listeye yeni geldim:) sat:16 ekim kizim olacak insallah, ilk bebegimiz bursa da yasiyorum

Hoşgeldin aramıza.
Çok sevindim seni gördüğüme.
Bende Tek Bursalı temmuz annesi benim diye üzülüyordum. Artık yalnız değilim yuppiiii

Hoşgeldin aramıza.
Bende Tek Bursalı temmuz annesi benim diye üzülüyordum. Artık yalnız değilim yuppiiii

bi de elif diye bi arkadaşımız vardı... ayrıca bende yarı bursalı sayılırım lütfen ama

Hoşgeldin aramıza.

bende bursalı temmuz annesiyim cnm yanlız değilsin zaten :)
bursa nilüferde oturuyorum sizler ne taraftasınız?

kızlar bu arada dün akşamdan beri müzminleşen bir baş ağrım var.bu öğlen dayanamadım bir tane parol içtim hafifledi ama şimdi yine arttı şiddeti.neden böyle oldu 4,5 aydır ilk defa bu kadar uzun sürdü ağrım.sizlerede oluyormu böyle?acaba bir parol daha mı alsam?

bi de elif diye bi arkadaşımız vardı... ayrıca bende yarı bursalı sayılırım lütfen ama

İlk sayfada hiç bursalı göremeyince bende tekim sanıyordum Meğersem hiiçç yalnız değilmişim.

bende bursalı temmuz annesiyim cnm yanlız değilsin zaten :)
bursa nilüferde oturuyorum sizler ne taraftasınız?

Bende osmangazideyim canım hatta fomarada

arkadaşım taktığın şeye bak.ben bu güne bugün 11 kilo almış bulunmaktayım

canım dikkat et önemli olAn bebişlerin kilo alması senin değil ikizdi sanırım bebişlerin, son aylarda zorluk çekme

ben bu zamana kadar egepol,kordon, medicalparka gittim kızlar, ayrıntılı için prof. yakup erataya gidicem.

senden en kısa sürede müjde bekliyoruz canım

kızlar aranızda alışveriş yapan varmı bebek arabası hakkında araştırma yaptım ama travel sistemmi alsam nasıl alsam karar vermiyorum alan varmı

Arabanın bagajında en az yer kaplayan bebek arabası bı de onu söylemeyi unuttum

macleran mı stokke mi bebeconfort mu derken
kızımıza bebeconfort mila aldık çünkü;

1) baston olması (*özellikle kapanıp baston olmuş halinin dik durabiliyor olması, bir tek bunda var)
2) 6-7 kilo çok hafif ve bagajda yer kaplamayacak
3) kumaşlarının antibakteriyel leke tutmaz ve tamamının yıkanabilir olması
4) travel sistemler gibi pusetle kullanılması (travellar çok ağır ve çok yer kaplıyor)
5) maxi cosi markası olması sağlam ve güvenlik vb. ödüllerinin olması.
6) 15-16 kiloya kadar kullanılabilmesi
7) pusete geçirilen kışın kullanılabilecek parçasının olması
8) ön tekerleklerinin çiftli değil tekli olması (kolay manevra için)
9) tamamen yatıp uyku pozisyonu alabilmesı.

ben çalışmıyorum çok geziyorum araba kullanıyorum en çok ben kullanıcam bebek arabasını kızımı da alıp rahatça gezmek bagajdan kolayca alıp açabilmek için bunu istedim fakat bagajımız geniş olsaydı iri güçlü biri olsaydım Stokke alırdım çok sağlam aynı zamanda mama sandalyesi özellikle iri kocacım çok sevmişti yükselip alçalabiliyor diye keşke ikisini de alabilsek haftaiçi milayı kullanırdım haftasonu kocamla stokkeyi kullanırdık ama çok para

Son düzenleme:
iyi akşamlar hanımlar... bir kaç gündür giremiyorum hatta perşembeden beri ogün kontrolüm vardı ve pek iyi gecmemişti allahım daha kötüsünden saklasın.. ama ertesi günü yine doktordaydım kasıklarım ağrım oldu ve bütün karnıma dağılıyodu gece hiç uyutmadı doktorumuz hemen iğne yaptırdı herhangi birşeye karsı bebeğim iyiydi çok şükür kalp atışı normaldi ama çok korkuttu rahimde kasılmalarım var hemen hemen hamileliğimin başından beri ara ara oluyo :18: bnde annemlerdeydim bugün geldim evime yarın kontrolümüz var inşallah güzel haberler alırız hatta bebişim bize kıymetlisini gösterirde mutlu eder inş. cinsiyetinde felan değilim sadece merak ve bir tek sağlıklı olmasını istiyorum

pek geçmişi okuyamadım anca bir kaç sayfa cinsiyetini öğrenen arkadaslar hayırlı olsun ilgilenen arkadaslarım için de çok teşekkür ederim..

Canım geçmiş olsun.
İnşallah yarın daha güzel haberlerle dönersin. Aman dikkat et kendine üşütme. O da yapar belki ağrı
Yarın senin bebişe söyle bizimkileri örnek alsın göstersin annesine cinsiyetini de annesi ona ciciler alsın

ewettt bende artık birşeyler almak istiyorumm annem bnden hevesli bi öğrensekte alışverişe çıksak diye..

ewettt bende artık birşeyler almak istiyorumm annem bnden hevesli bi öğrensekte alışverişe çıksak diye..

Ne güzel iştee birlikte yaparsınız alışverişi. Benim annede kvde çalışıyor. Kız kardeşimde okuyor. Bende hafta içi izin kullanabildiğim için hep kendi kendime yapıyorum alışverişi. İnsan birini istiyor yanında Bende bakarken minnacık kıyafetlere kendi kendime gülüyorum saf saf

Son düzenleme:
dualarimiz seninle tatlim merak etme sende bebiste iyisinizdir hersey yolundadir..kv de helal olsun bravo :)

Sana hangi ilaci vermistu canm doktor? Ben de dayanamadim aradim doktorumu, bi kbby muayne ol dedi. Bakalim yarin gidicem o doktor ne diycek, yarin yazarim burdan. Bu arada tesekkur ederim cevabin icin de:)

canim bana alucol gel diye bi ilac verdi surup gibi sütrenginde meyve veya nane tadinda oluyor ama tadi nasil desem camurumsu gibi :)
rica ederim ne demek..yarinda güzel haberler alirsin insallah..

kizlar kacirma konusuna gelince bende üsüttügümde öksürürken yada hapsururken arada bi damla kactigi oluyordu cok komik bisey ama ya bu yasta altina kacirmak :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…