2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
cnmm sureklı dglse bırsey olmaz ınl gusel haberlerl gel ınslll
amın cnm rabbım razı olsunınslll

oda dogru heveslılık ama ıste bızde 4 senden sonra ılk defa tattıgımız ıcın ancak bakmakla kalıyoruzz hehee ınsl saglıcakla kucaklarımıza alırız ya:KK31::KK31::KK31:

hayırdır tekme mıı yedinnn kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK55::KK55:
TEkme yiyemiyorum bı türlü 18! Haftalık olduk tık yok..ama minik kizim dışarıdaki abisinden bol bol tekme yiyo..simdiden..

kızlarrrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52:
ilk sayfadaki cinsiyetler kısmını bebıklerımızın prens ve prensesler olarak değiştridim (erkek-kız)yazıyordu ya
bide isimleri netleşenleri ekleyebilirim istersenız
şuanda merlyn ve kendımınkını ekledım
belirleyen yazabilirler,
sevgiler
:KK49:

Yavrum benim prensesimin adı:KK70:URU olacak Allah'ın izniyle :emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::KK12::KK12:

Kizlar doktorumdan izin cikti.hamama gidebilirsin dedi cok fazla sicak olmamak sarti ile.lazere git etkilemiyor bebegi dedi.koltuk alti va biyik icin gidecem de paketi son aya birakacagim.krem vermedi hicbiryerime.goguslerin acirsa zeytin yagi sur dedi.sut icmiyorum diye de uzulme en cok kalsiyum sut de var onu da ot yiyerek elde edebilirsin dedi.oyle bisey dedi iste:KK4:

maydanoz neden zararlı ki ben çok fazla tüketiyorum sabah kahvaltısında salatalarda vs.?

Ben internette okumuştum düşük tehlikesi yapıyor diye dr sordum oda yemekte falan kullanman önemli değil dedi Ben sabahları çiğ çiğ avuç avuç yediğimi söleyincede sürekli tüketmesen iyi olur dedi.

Ben internette okumuştum düşük tehlikesi yapıyor diye dr sordum oda yemekte falan kullanman önemli değil dedi Ben sabahları çiğ çiğ avuç avuç yediğimi söleyincede sürekli tüketmesen iyi olur dedi.

rahim kasılmalarını arttırıyormuş maydanoz çok fazlasına kaçmamak lazım

kızlarrrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52:
ilk sayfadaki cinsiyetler kısmını bebıklerımızın prens ve prensesler olarak değiştridim (erkek-kız)yazıyordu ya
bide isimleri netleşenleri ekleyebilirim istersenız
şuanda merlyn ve kendımınkını ekledım
belirleyen yazabilirler,
sevgiler
:KK49:

Biz oğluşumun ismine kesinnn olarak karar verdik. Bizide ekler misin Graf çım :KK16: Ali Kağan olucak oğluşumuz :KK16:

Kizlar doktorumdan izin cikti.hamama gidebilirsin dedi cok fazla sicak olmamak sarti ile.lazere git etkilemiyor bebegi dedi.koltuk alti va biyik icin gidecem de paketi son aya birakacagim.krem vermedi hicbiryerime.goguslerin acirsa zeytin yagi sur dedi.sut icmiyorum diye de uzulme en cok kalsiyum sut de var onu da ot yiyerek elde edebilirsin dedi.oyle bisey dedi iste:KK4:

ben heycandan dr a sormayı unuttumlazeri artık mart başında sorucam hatta sorucaklarımı not alıcam unutuyom çünkü :26:

Slm canım bende tüp bebek yöntemiyle hamişim smyrna art yaptırdım tüp bebeği benim gittiğim merkezin çınarlıyla anlaşması varmış ama ordada doğum üç bin civarıymış. Bana yüksek geldi açıkçası:KK43:( Bende egepol gökalp beyi çok duydum gitmek istiyordum.Birde benim eltim şu an doruk tıp gidiyor çok memnun olduğunu söylüyor. Doğum 150tl ağrısız 500tl civarıymış. Bende nereye gideceğimi çok şaşırdım açıkçası.Bornava şifada daha önce aşılamam olmuştu doktorum Rafiel leviydi ama ben memnun kalmadım. Doğum fiyatlarını bilmiyorum yanlız şifanın canım. Bende neriye gideceğimi bilmiyorum doğum için şu an merkezde oluyor kontrollerim ama doğum için bir yer şimdiden bulmam gerekiyor:)))))

Biz oğluşumun ismine kesinnn olarak karar verdik. Bizide ekler misin Graf çım :KK16: Ali Kağan olucak oğluşumuz :KK16:

bizimki hala isimsiz en son bebek olarak kalıcak ismi :KK9:
eşim kubilay dedi ben beğenmedim benim bulduklarımı o beğenmiyor bu haldeyiz :KK35:

Son düzenleme:
Kiz güldüm ne güzel sayende bebek karisma olayi hic aklima gelmemisti :-) hemen fotosunu cekin canim getirince bakarsiniz aynimi diye.anne yüregi iste insanin aklina hersey geliyor.

Hosgeldin canim. O dedigin bende de oluyor mide yanmasi ile birlikte
gögsüm tikanik gibi sanki bogazimda lokma kalmis gibi oluyor. Su iciyorum ben bol bol bide doktor ilac vermisti onu iciyorum..

Livanur78 canim bebisin iyidir merak etme sen güzel haberlerini bekliyoruz..

Safagim 4 :-) az kaldi bebisimi görmeme ve insallah cinsiyet ögrenmeme
Hepinize mutlu umutlu bir gün diliyorum öpüyoruz sizi

Sana hangi ilaci vermistu canm doktor? Ben de dayanamadim aradim doktorumu, bi kbby muayne ol dedi. Bakalim yarin gidicem o doktor ne diycek, yarin yazarim burdan. Bu arada tesekkur ederim cevabin icin de:)

herkese merhaba :) ben de şu son 2 haftadır mide bulantılarımdan kurtulup buraları okur oldum. hepimize sağlıklı bir hamilelik diliyorum. ben de henüz cinsiyetini öğrenemedim, inşallah önümüzdeki pazartesi saklamazsa öğreniriz :KK70:

Slm kızlar duaları okudum Allah kabul etsin inş.:KK16:

Kızlar sanki ben bi kaç gündür hareketlerini hissetmiyorum bebişimin, 3gün önce hissediyordum ne güzel:KK31:

Bişi sorucam bide size..
Ben özele gidiyorum dr olarak ve doğumu da özelde yapıcam Allah izin verirse. Ama şimdi burdaki doğum evine yada ünv. hastanesine de gidim diyorum ek olarak. Yani burdan da kontrol edilim, yapılacak testleri de burdan yaptırım diğer dr a da kont. gidicem yine doğuma kadar. şimdi bebeğin cinsiyetini tam görememiştik özeldeki dr da 1 aya randevu verdi. 1 ay bekleyemem cinsiyet için. Hem kayıt olurum hem cinsiyeti öğrenirim diyorum:26: Böyle yapan varmı aranızda bilmek istedim.

merak etme ben de bazen birkaç gün hissetmiyorum ama sonra hissediyorum.henüz çok küçük oldukları için her hareketlerini hissedemiyoruz,sadece güçlü hareketlerini hissediyoruz.yani kötü bişey mi oldu diye düşünme.ama son aylarda hergün hissetmemiz gerekiyormuş.
bu arada ben de hem özele hem de üni. hastanesine gidiyorum.inan daha iyi oluyor.15 günde 1 bebişlerimi görüyorum:)

merak etme ben de bazen birkaç gün hissetmiyorum ama sonra hissediyorum.henüz çok küçük oldukları için her hareketlerini hissedemiyoruz,sadece güçlü hareketlerini hissediyoruz.yani kötü bişey mi oldu diye düşünme.ama son aylarda hergün hissetmemiz gerekiyormuş.
bu arada ben de hem özele hem de üni. hastanesine gidiyorum.inan daha iyi oluyor.15 günde 1 bebişlerimi görüyorum:)
Az önce hissettim hemde şimdiye kadarki hissettiklerimin arasında en güçlü tekmeydi sanırım:KK9: Beni duydu bebişim:KK16:
Haftasonu hareket halindeyim diye hissedemedim sanırım.
Ve benim gibi düşünen bi kişiyi bulmama sevindim :) Hem. ünv. hastanesine hemde özele gitmk isteyen. Eğer olursa çarşamba gidicem sanırım ünv. hast.ne.

benimde boy 170 65 ile kaldım şuan 68 oldum. belki normal ama etrafımdaki herkes psikolojimi bozuyor diyolar ki sen zaten ilk 3 ay hiç almadın son ayda aldığın 3 kg çok fazla bu gidişle acayip olursun bu iştahla diyolar ondan moralim bozuluyor :KK43: son zamanlarda iştahım çok açıldı birde ilk aylar hep bulantı ile geçince yiyemedim hiç şimdi şimdi yiyorum eşim çok dalga geçiyor sanırım ondan :KK43:

gayet iyi 3kilo ki kilon da hala normal.ben takmıyorum.bebeklerim sağlıklı olsunlar da ben veririm kiloları:) sen de öyle düşün.etrafı takıyorsan onlara kilon hakkında çok fazla bilgi verme.bana kimse bişey diyemiyor çünkü tüp bebekle hamile kaldım,bir sürü hormon aldım.ayrıca ilk aylarım riskliydi ve sürekli yatmak zorunda kaldım.hala da hareketlerim kısıtlı çünkü ikiz olduğu için erken doğum riski var.inan her şeyin başı sağlık,gerisi boş..

X