2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
merhaba arkadaşlar bende sizler gibi 2013 1 temmuz annesi olacaktım fakat rabbim nasip etmedi ilk başlardaki arkadaşlar belki beni hatırlarlar 9. haftada bebeğimi kaybettim ve kürtaj oldum :KK43: bebeğimin genetik araştırmaları sonucu cıktı cok şükür temiz çıktı aynı zamanda cinsiyetinide öğrendim kızım olacaktı :KK43: kendimi toparlamıştım fakat evladımın cinsiyetini öğrenmek beni bir kez daha yıktı ama bunada şükür ediyorum herşeyde vardır bir hayır sizleri takip ediyorum kendinize ve bebeklerinize cok iyi bakın hepinizi seviyorum Allaha emanet olun.....:KK16:

Kizlar cumartesi arabayi ve sallanan besigi aldim.cok guzel hemen kurdum baktim.aranbayi 800 e sallanan besigi de 450 ye aldim.kraft twist rlx ve kraft dondy extra.bir de bornoz takimi aldim minik kizim a.terlikleri havlusu bornozu cok tatli yaa onu da 25 tl ye aldik.bir an once dogsun istiyorum melegimm..

biz pek de iyi bi hafta sonu geçirmedik sanırım... çok gezdik çünkü ay sonu yeni evimize taınıyoruz kısmet olursa... oranın bikaç eksiği vardı onları halletmeye çalıştık elimizden geldiğince... nasıl becerdim bilmiyorum ama o sırada iyi üşüttüm galiba... eve geldik 8de... bugün de ustalar tadilata başlıycaktı onlara bişiler hazırlayalım derken saat olmuş 12... bütün gece hapşırdım... undandır dedim (toza alerjim var çünkü) ama malesef değilmiş... bide başladı burnum akmaya... sabah uyandığımda da yüzüm gözüm şiş... hapşırık ve burun akıntısı şiddetle devam etmekte... çok halsizim... hemen ocağa ıhlamur koydum sıcak evimde iyileşmem lazım biran önce... bugün de tetanoz aşımız vardı ordan da halamıza gidicektik battaniye için ip falan almaya o da yalan oldu bu hastalıkta...

ayrıca size sormam gereken bi soru var kızlar...
çok özür diliyorum çok afedersiniz ama ben hapşırırken falan küçük küçük altıma kaçırıyo gibi oluyorum...:KK17: bunu doktoruma sorduğumda normal, olucak bunlar dedi ama ben endişelendim dün akşam çok sık yaşadığım için...:KK17: belki de çok hapşırdım...:KK14: acaba benimle aynı durumda olan varmı diye de merak ettim...:KK17:

bide bu sabah itibariyle sağ bacağımın kasıkla birleştiği yerde (iç kasıkta yani) ciddi bi ağrı hissediyorum.. sanki kasılma gibi ama değil... yürürken canımı yakıcak düzeyde bişey... bu ne ola ki?

sabahları uyandığımda çok sıkışmış oluyorum wc zor yetişiyorum hatta bi kere bende kaçırdım :KK17:

merhaba arkadaşlar bende sizler gibi 2013 1 temmuz annesi olacaktım fakat rabbim nasip etmedi ilk başlardaki arkadaşlar belki beni hatırlarlar 9. haftada bebeğimi kaybettim ve kürtaj oldum :KK43: bebeğimin genetik araştırmaları sonucu cıktı cok şükür temiz çıktı aynı zamanda cinsiyetinide öğrendim kızım olacaktı :KK43: kendimi toparlamıştım fakat evladımın cinsiyetini öğrenmek beni bir kez daha yıktı ama bunada şükür ediyorum herşeyde vardır bir hayır sizleri takip ediyorum kendinize ve bebeklerinize cok iyi bakın hepinizi seviyorum Allaha emanet olun.....:KK16:

Canim cok uzuldum.rabbim oyle buyurmussa vardir bi hayir.yuce mevlam sana en kisa zamanda tekrar nasip etsin evlat insallaahh.butun kalbimle dua ediyorum.neyse ki genetik testler iyi cikmis.rabbim bi dahs yasatmasin ayni aciyi nr sana ne de baskasina.allah a emanet ol.tez zamanda aliriz hayirli haberini insallaaaahhhhh

cnm çok üzüldüm toparlaman çok iyi her şer sandığımız olayda muhakak bir hayr vardır rabbim bir daha aynı acıyı yaşatmasın sonuçların temiz çıkmış maşallah sende allaha emanet ol :KK54:

kızlar aranızda alışveriş yapan varmı bebek arabası hakkında araştırma yaptım ama travel sistemmi alsam nasıl alsam karar vermiyorum alan varmı

Kizlar cumartesi arabayi ve sallanan besigi aldim.cok guzel hemen kurdum baktim.aranbayi 800 e sallanan besigi de 450 ye aldim.kraft twist rlx ve kraft dondy extra.bir de bornoz takimi aldim minik kizim a.terlikleri havlusu bornozu cok tatli yaa onu da 25 tl ye aldik.bir an once dogsun istiyorum melegimm..

bu mama sandalyesini çok beğeniyorum bende ya bundan ya da bundan alıcam $aqua fisher baby.jpg
ben başta park yatak alıcam dar uzun olanlardan odamız küçük üzeri oval şekilde sineklik ile kapananlardan o da piere cardin modellerinde var
$3993_buyuk.jpg

kapalı ve salanan salıncak istememin sebebi kediler olması bayılırlar öyle şeylerin içine girip yatmaya çocuğumu taciz etmesinler :KK33:

Merhaba iyi günler hamissss arkadaslar...Oğlanı uyuttum azcik okiyim şurayı dedim..Kızlar erkekler basbasa gidiyor..masallahhhhh..Ağrı kasilma batmaları doktorunuza söyleyin basit bı ilaçla geçiyor hemen..Detaylı ultrasona daha once giren var mı..Nail oluyo..bn ilk yavrumda girmedim..Nlere bakılıp ne diyo

Son düzenleme:
kızlarrrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52:
ilk sayfadaki cinsiyetler kısmını bebıklerımızın prens ve prensesler olarak değiştridim (erkek-kız)yazıyordu ya
bide isimleri netleşenleri ekleyebilirim istersenız
şuanda merlyn ve kendımınkını ekledım
belirleyen yazabilirler,
sevgiler
:KK49:

kuzum bizim isimde belli .Azra Gülistan:KK16: eklersen sevinirim

Bütün bebekler ikea nin o basit mma sandalyesinibegniyo..cunku yanında oturan anne babasına en benzer o sandalye ve onda yüksekte kalıp icine gömülmüyor..o yüzden cok pahalı seyler almayın derim..alan arkadaslar cocuklari oturmayincaaa gelip te bizim evde erdm in kine oturunca ve inmek istemeyince gidip te bı de ikeadn aldılar malesef..tecrubeyle ssabittirrrrrrr :KK6:

kızlar aranızda alışveriş yapan varmı bebek arabası hakkında araştırma yaptım ama travel sistemmi alsam nasıl alsam karar vermiyorum alan varmı

eğer arabanız yoksa açılması kapanması kapalı iken yanınızda dikey olarak sürebiliyorsunuz hafif tam arkaya yatıyor ilk zamanlar için bayağı bir kilo çekiyor hatta reklamında baba oturmuştu arabaya :KK55: fiyatıda makul ben bundan alıcam
hantal olmayışı çok iyi ama bastonlu gibi de değil
$3100_buyuk.jpg $3100_buyuk_1.jpg
tek tuşla bu hale geliyor çift yönlü kullanııda önemli benim için

Çift yönlü olarak kullanabilme
Pozisyonu ayarlanabilir itme kolu
Çıkarıp temizlenebilen minder
Çıkarılabilen bardaklık bölümlü ön bar
3 pozisyonda (tam Yatabilen)ayarlanabilen sırt dayanağı
Tek elle pratik katlama
Kullanışlı alt sepet
Kumaş kısımlar makinada yıkanabilir
Alüminyum hafif metal kasa
360 derece dönebilen ve sabitlenebilen yeni dizayn ön tekerler
Tam kapanabilen tente
Ayak örtüsü
Net ağırlık: 11 kg

tabi ben mavi puantiyelisini alıcam :)

Son düzenleme:
Bütün bebekler ikea nin o basit mma sandalyesinibegniyo..cunku yanında oturan anne babasına en benzer o sandalye ve onda yüksekte kalıp icine gömülmüyor..o yüzden cok pahalı seyler almayın derim..alan arkadaslar cocuklari oturmayincaaa gelip te bizim evde erdem in kine oturunca ve inmek istemeyince gidip te bı de ikeadn aldılar malesef..tecrubeyle ssabittirrrrrrr :KK6:

Bebek arabası chicco lite way
dogumdan itibaren kullanılıyor.tamamen uyku pozisyonu aliyo
ucakta kabın bagajı oluo
tek elle kapanıp aciliyo
polar sayesinde hic usumuyo
Yagmurlugu cok kullanisli
cok hafif baston
erdem icinde hepppppp ve halaaaaaa misil misil uyuyo...
asla incem rahatsız oldum demiyooooo

Ben aldim canim.kraft twist rlx.eger oto koltugu da alacaksan travel sistem al.cunku minikler icin oto koltiklari biraz pahali.guvenli bisey istiyorsan 300 tl felan sadece koltuk.300 felan d araba olsa.travel al daha iyi en azindan montaj pratik cocugu surekli yer degistirmeden tasirsin.koltuktan cikart soguk arabasina koy yazik kiizzz annesii.bi de uyuyorsa nasil kiyacan.eger durumun el verirse travel derim.ben kanz 715 travel istiyordum ayhan cocuk ta 350 tl ama esim tutturdu kraft istiyom diye.sanki o binecek:KK1:

Arabanın bagajında en az yer kaplayan bebek arabası bı de onu söylemeyi unuttum

merhaba bende temmuz annesiyim. Ctesi günü gittik doktorumuza bebeğimin pipisini gördük :) ilk bebeğim . İzmir'deyim. sat :18 ekim 2012 .Öncelikle aklıma takılan bazı sorular vardı onları sordum doktoruma .Belki sizlere de faydası olur . Ben geceleri uykumda çok fazla geriniyorum bacaklarımı uzatma ,germe ihtiyacı hissediyorum .Bunu sordum doktoruma hiç bir zararı olmadığını söyledi. Ayrıca bu aylarda göbeğimin üstüne yatmanın hiçbir sakıncası olmadığını söyledi. İleri ki aylarda zaten istesen de yatamazsın tadını çıkar dedi :) Böyle işte :)Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

merhaba bende temmuz annesiyim. Ctesi günü gittik doktorumuza bebeğimin pipisini gördük :) ilk bebeğim . İzmir'deyim. sat :18 ekim 2012 .Öncelikle aklıma takılan bazı sorular vardı onları sordum doktoruma .Belki sizlere de faydası olur . Ben geceleri uykumda çok fazla geriniyorum bacaklarımı uzatma ,germe ihtiyacı hissediyorum .Bunu sordum doktoruma hiç bir zararı olmadığını söyledi. Ayrıca bu aylarda göbeğimin üstüne yatmanın hiçbir sakıncası olmadığını söyledi. İleri ki aylarda zaten istesen de yatamazsın tadını çıkar dedi :) Böyle işte :)Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

Canim sen gerilebiliyormusun.ben uykumda bazen geriliyorjm da buyuk aci ile uyaniyorum hemen.sanki sezeryan olmusum da dikislerim yirtiliyormus gibi acihor karnim.cok aci cekiyorum 5 dk felankarnimin ustune de yatamiyorum artik ciktigi icin:):)kizimin yerini daraltmiyim diye.ultrason da cok cirpiniyordu yeri dar diye garibim uzuldum kiizzz:KK43:

X