2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

ayy yerım onun ben minnak ellerını
allah tamamına erdırsın canım cok sevındım kızçene ama senın ben bıraz tahmın etmıstım kız gıbıme geliyodu
süslersin püslersin onukilosuda gayet ıyı meleğin
şimdi isim arama olaylar başlasın

Canımm hayırlı olsun. Çok şükür güzel haberler getirmişsin
Babası şimdiden başlasın kızçenin ojelerini tokalarını almaya.
Çok güzel kız bebek giysileri var. Şimdiden keyifli alışverişler sana çok eğlenceli olucak alışverişleriniz

az önce tartıldım bu hafta 1 kilo almışım şoktayım normalde 300gr falan alıyordum yemem falan hepsi aynı niye böyle oldu ki böyle devam edersem nolurum

az önce tartıldım bu hafta 1 kilo almışım şoktayım normalde 300gr falan alıyordum yemem falan hepsi aynı niye böyle oldu ki böyle devam edersem nolurum

Bebişin tontiş çok sevimli olur merak etme.
Veririz kiloları dert etme. Bende artık takmamaya çalışıyorum. Herkes nasıl veriyorsa bizde veririz. Bebişlerimizin güzel anneleri oluruz

Teşekkür ederim canım benim
Hamile olduğumu öğrendiğim andan beri kız olursa DURU
dedik erkeğe gelince düşünürüz dedik.Daha o zamanlar içimize
doğmuş değişmez herhalde.Babasının dediği gibi annesi gibi DURU
güzelliği olsun

Bebişin tontiş çok sevimli olur merak etme.
Veririz kiloları dert etme. Bende artık takmamaya çalışıyorum. Herkes nasıl veriyorsa bizde veririz. Bebişlerimizin güzel anneleri oluruz
inşallah veririz canım ya :18:

Aynen ben de o sprey, parfüm,deterjan kokularından çok rahatsız oluyorum, sigara desen zaten çekilmez birşey. paradokss arkadaşım,sen varken içmeseler bari kv ve görümcelerin

ya valla hiç umursadıklarını düşünmüyorum ben 3 aydır böyleyim kokulara hassasım. eşim 5 aydır parfüm kullanmıyor ki çok çok süslüdür beni bile sollar bakım konusunda, geçen gitmiş kendine garnier bb krem almış ben bile bilmiyorum daha ne olduğunu düşünün artık
amaaaaa bu sefer kv. me dicem açık açık çocuğa ben bakarım, sen çalışırsın çalışmak istersen fln demişti çok önce. valla sen böle sigara içmeye devam edersen kusura bakma anne dicem ben çalışmam oturur evde bakarım çocuğuma ona bu kokuyu solutmam. görümcemin çocuğunada o baktı hemşireydi çapada o zaman. bi elinde mama kaşığı bi elinde sigarayla büyüttü zavallı çocuğu, mecbur olduğu içinde birşey diyemedi anasına kız. sorduğum zaman 'amaan bişey olmaz ben emzirirken bile içtim' diyor. e bak bütün çocuklarında sigara tiryakisi, kendinden bilmiyor hiçbişeyi

Ben lazere gîdiyordum canım ama benim birtek koltuk altı kalmıştı tek tük yani 1-2 seansım kalmıştı alexandrite a gittim ben. Hamile oolduğumu öğrendiğimden beri gitmiyorum.
8. Ayın sonu gibi gitsemde hem doğum da hem sonrasında rahat ederim diye düşünüyordum daha araştırmadım ama eşim kesin hayır der

Son düzenleme:

kızlar hepinizin hamişlikleri hayırlı uğurlu olsun.ben ikiz anne adayıyım.ikiz anneleri topiğindeydim,aynı ay doğum yapacak bu kadar kişiyi görünce dayanamadım.bebeklerin ve annelerin gelişimlerini merak ediyorum.beni de alın:)

Aldık gitti canımm

Hoşgeldin aramıza.
Hiç ikiz annemiz yoktu iyiki geldinn :))
Nasıl bebişlerin cinsiyetleri belli mi?

kızlar ben çıkıyorum biras uzanıcam sabahtan beri başım zonkluyor. derste çalışamıyorum. bana dua edin haftasonu finallerim için. hepinizi çok çok çok öpüyorum kendinize cici bakın, güzel haftasonları olsuuunnn tüm tatlı annişleree

yesinler minnoşunu<u ve süsünüzü allah bozmasın :))

bitirirsin inş. canım ya benim görümcem 8 senede bitirdi ama o çalışıyordu aynı zamanda

bence de söylemen iyi oluryazık daha onların ciğerleri ne kadar hassas

benim bildiğim lazer epilasyonu hamilelere uygulamıyorlar

kolay gelsin canımbol şans

selam güzel anne adayları....bende cinsiyetini öğrendim erkekmiş..benide dua listesine eklerseniz sevinirim sat 18 ekim 2012 tahmini doğum tarihi 24 temmuz istanbulda yaşıyorum 3 buçuk yaşında kızım var ....şimdiden teşekkür ederim darısı isteyen herkesin başına...ALLAH herkesin gönlüne göre versin ...sağlıklı hamilelikler ve hayırlı doğumlar....

Hadi gözün aydın canım sağlıklı kucağınada alırsın inş kızını

benim kızım olursa rüya oğlum olursa demir :)) ama esila ismi ok hoşuma gidiyo yada petek..
Canım esila benim de hoşuma gidiyor da anlamı ne ki bilmiyorum?
Tuğsem çok hoşuma gidiyor. Sonra Aysima.

Sirkette bi hamile daha var.bir ay fark var aramizda o 6 aya girdi.bir iki haftada karni iki katina cikti.biz de bir aya giyeriz heralde.isyan ediyorum artikk
Aynen yaa alakasiz seyler giyiyom artik.yaz gelse de pufur pufur elbise giysek...
Ayy bende oyle yapsam ne guzel oluurrr.doktorumdan izin alirsam esim izin verir.iki ay rahat olurum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…