2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
paradokss,bangbang,yarim,rm07,ezgi0909 canlar dualarınızı okudum.Allahım bu mübarek cüma gününde dularımızı kabul etsin inşallah bebeklerimizi sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin.

paradokss,bangbang,yarim,rm07,ezgi0909 canlar dualarınızı okudum.Allahım bu mübarek cüma gününde dularımızı kabul etsin inşallah bebeklerimizi sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin.

arkadaşlar bu dua olayı nasıl işliyor, ben aranızda yeni olduğum için anlamadım pek, ben de katılayım :44:

Hmm, tamam canım, şimdi anladım :) bugün de ezgi0909' a okuyoruz o zaman peki bu listeye ben de eklermisiniz :44:

Canım Graf ekliyor o listeye.
Son adat tarihi,
tahmini doğum tarihi,
Yaşadığın ili
Kaçıncı bebeğin olduğunu
Ve öğrenebildiysen bebişin cinsiyetini yaz graf gördüğü zaman ekler

Son düzenleme:

hemen hemen aynıyısz ben de diyetle 74ten 68e düştüm şimdi de 75e çıktım

Spor diyince aklıma ne geldi, sizler şuanda egzersiz yapıyormusunuz, ben çok kilo aldığımı farkettiğimden beri yaklaşık 1 haftadır yani,başladım egzersizlere,bakalım faydasını görecekmiyim

nasıl egzersizler yapılır ki

ya ben de öyleyim full yatıyorum eve gidince abaha kadar işin kötüsü bizde yemeğe çağıracak kv de yok eskaza onlara gdiyorsak eşim dışarıda yaptırıp getiriyor

aa gerçekten demirden olabilir mi

canım korkma hemen doktor birşey dediyse çaresini de söylemiştir önlem alırsın hemen bence de öyle bir iki ünden birşey olmaz

günaydınlar bayanlar :)

kasvetli soğuk uyku havası istanbul sabahından
çok uykum var çok
:44::44:

hele bir de işe gelmek ( pöfff

günaydıın günaydııın

canım allah razı olsun gönlüne sağlık, amin

Yok canım kızmıyoruz yani ben kızmıyorum öyleyim çünkü
Az kalmış bebişi görmeye inşallah yarın gösterir cinsiyetini.
Sende gidip mağazalarda gururla söylersin

Ayy evet cok heycaniyimmm.bi de sorduklarinda daha belli degil diyince HMMM diyorlar gozlerini devirip.NIYE GELDINIZ O ZAMAN der gibisacindan tutup surikleyesim geliyor

Kızlar geçenlerde Face te görmüştüm bunu
Bugün de 2012 temmuz annelerinde gördüm bende paylaşmak istedim.
Tüm erkek annelerine sevgilerr

Erkek annesi olmak ne demektir…?

Bir kere en başta çocuğunun fiziken sana benzemeyeceği gerçeğini kabullenebilmek demektir. Hayatta bilmediğin bazı şeyleri ona öğretmek, çocukluğunda hiç oynamadığın oyun ve oyuncakları ona öğretmek; birlikte araba sürmek, otoparklar inşa etmek, hatta araba marka ve modellerini onunla öğrenmek demektir.

Oğlunun hayatındaki ilk kadınken, büyüdükçe başkalarının da olacağını bilip o günlerin hayallerini kurmak, seni çok sevip örnek alırken ona bazı şeyleri neden senin gibi yapamayacağını anlatabilmektir. Oğlunla yapışık ikiz gibi dolaşmaktır.

Eşin için, hayatında bu kadar çok sevebileceğin başka bir erkek yok diye düşünürken, sana aksini ispatlarcasına çıkıp gelen bu küçük prense deliler gibi aşık olmak, sevgini içinde taşıyamayıp durmadan hüngür şakır ağlamak, koklamaya öpmeye doyamamak, dokunmaya kıyamamak demektir.

Erkek annesi olmak… İçindeki erkeği keşfetmektir onunla. Bunca yıldır ‘kadın’ken ve daha yeni ‘anne’ olmaya alışırken, bir de ‘erkek’ olmak… ona en iyi dost, en iyi öğretmen, en delikanlı arkadaş, en sert koruma olmak…

Erkek annesi olmak… Onunla büyümek onunla güzelleşmektir..Fakat olgunluk, ergenlik, ‘erkeklik’ evresinde sarılıp öpememek, uzaktan sevmektir Erkek annesi olmak ..

Alıntıdır..

günaydınnnn :))) hayırlı cuma'lar olsun güzel annişler :)) ezgi0909 duanı okudum kuşum Allah kabul etsin..
İstanbul karanlık ve yağmurlu ne yapalım ozaman ışık gönlümüze dolsun inşallah :))
sevgiler..

kızlar size de geliyor mu mail bilmiyorum ama bence güzel bilgiler oluyor burada

Hoş olmayan belirtiler için harika öneriler

Güzel bilgiler yazıyor. Eve gidince detaylı inceliycem

Ayy evet cok heycaniyimmm.bi de sorduklarinda daha belli degil diyince HMMM diyorlar gozlerini devirip.NIYE GELDINIZ O ZAMAN der gibisacindan tutup surikleyesim geliyor

Bizi bizden başkası anlamaz kuzum.
Onlar işlerinin derdine düşmüş. Bizim heyecanımızı anlayamazlar.

kizmiyonuz dimi boyle dedim diyeyarin buyuk gun minnosumun cinsiyetini ogrenecezz.bi magazaya girdigimizde magaza elemani gelip kiz mi erkekmi hangi urunler lazim diyince bogazina sarklasim geliyor dabi an once ogreek istiyorummmm.

alemsin şekerim :)) bende 20. haftama giriyorum inşallah pzrtesi ayrıntılı usg de öğreneceğim cinsiyetini.. ve hemen alışveriş yapacağım daha hiç bişey alamadım çünkü (

bangbang canım ben netten bir dosya buldum, hamilelik egzersizleri diye, onları yapıyorum,çok hafif hareketler,yormuyor, ilk günler 3 er tane yapıyordum şimdi 5 e çıkardım, yavaş yavaş böyle artıracağım,ama çok faydasını gördüm,normalde de sırt ağrılarım olurdu,geçti,kendimi daha dinç hissediyorum :)

çok beğendimm çokkk

kızlar daha önce yazmış mıydım bilmiyorum ama bu anne-oğul sevgisi babaları kızdırıp aileden uzaaklaştırabiliyormuş aman dikakt dengeleri bozmamaya çalışalım :)))

aa ben de popomu kaldırsam bir iki birşey yapsam iyi olacak aslında

canım duanı okudum mubarek cuma gununde allah kabul etsın ınsallah

günaydın herkese,

nasılsınız kızlar?
hayırlı cumalar.
ooh ne güzel hafta bitti nihayet.
umarım herkesin haftasonu çok güzel geçer.

Canım bol bol su iç bu dönemlerde vücuttaki su kaybından olabiliyormuş banada arkadaşım demişti onunda dr sölemiş

günaydın herkese,

nasılsınız kızlar?
hayırlı cumalar.
ooh ne güzel hafta bitti nihayet.
umarım herkesin haftasonu çok güzel geçer.

Günaydıınnn

Ben hala hastayım :2:
Çoook yoğun bir hafta sonu beni bekliyor sanırım. Bu hafta içi çok yoğun geçti çünkü.
Birde sınav var nasıl zor geliyor sabah erkeden kalkıp sınava gitmesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…