2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
aynen ya hamilelikler çuval gibi kendiminkiler daracık.. şu bir ayı daha atlattık mı giyeriz herlde hamilelikleri :/

valla ben yemek listesiyle falan uğraşamam sanırım. aklıma ne gelirse canım ne çekerse yapıp yiyorum abartmadan..
:KK56:
Sirkette bi hamile daha var.bir ay fark var aramizda o 6 aya girdi.bir iki haftada karni iki katina cikti.biz de bir aya giyeriz heralde.isyan ediyorum artikk
Bende aynı durumdayım canım. Hep aynı şeyleri giyiyorum. idare etmeye çalışıyorum. Çok fazla kıyafet almak istemiyorum.:44:

Açıköğretim sınavı canım. 4. sınıftayım. Bu yıl bitirebilseydim çok iyi olucaktı
Aynen yaa alakasiz seyler giyiyom artik.yaz gelse de pufur pufur elbise giysek...
Ben lazere gîdiyordum canım ama benim birtek koltuk altı kalmıştı tek tük yani 1-2 seansım kalmıştı :KK16:alexandrite a gittim ben. Hamile oolduğumu öğrendiğimden beri gitmiyorum.
8. Ayın sonu gibi gitsemde hem doğum da hem sonrasında rahat ederim diye düşünüyordum daha araştırmadım ama eşim kesin hayır der:KK50:
Ayy bende oyle yapsam ne guzel oluurrr.doktorumdan izin alirsam esim izin verir.iki ay rahat olurum...canim paket yaptirdin mi peki lazerde.ben cikanlari ne yapsam bilemedim.agda mi jilet mi yapsam.arkadasim var ohic ellememis zaten incecik tuy gibi.bende ellemiyim.son ay yapayim ne yapacaksam bari.ne dersin.

Kızlar kızlar biz geldik :KK55::KK55:bugün hayırlı bir günde çok güzel
haberler aldım.Bugün 18.haftamıza girdik ve cinsiyetimiz belli oldu
KIZÇEMiz olacakmış çok ama çok mutlu oldum:nazar::emir_bebek::KK31::KK52::KK52:
Babası şimdiden ona süreceği ojeleri ve tarayacağı saçlarını düşünüyor canım
kocam benim çok çalışması lazım çok(beni işten çıkarmasaydı)süslü,kokoş
giyimine düşkün bir kızçem olacak Allah'ın izniyle:118::118::119::119::124::124::KK12::KK12:
Suyum gayet iyiymiş kızçem de çok iyiymiş anne ile babasına benzeyecek galiba
biraz uzun gidiyor bacakları kafasındaydı,eli kafasında kaşır vaziyette çok ama çok tatlıydı.250 gr
olmuşuz bile.Kilom hep aynı hiç kilo almamışım en son aldığım 500 grla duruyorum.Boğazlarım
için de sinüzit olduğu için antibiyotik verdi doktorum 1 hafta kullanacağım haftaya cuma tekrar
randevu verdi.Bu arada kızarıkları olan kızçeler benimkiler karnımın sağ ve sol bölgesinde çiçek şeklinde
ortası soluk kenarları kırmızı şeklindeydi ve tam adı KURDEŞEN miş.GYNO ferro sanolun yan etkisinde yazıyordu
Doktor karnının genişlemesine bağlı olarakta çıkabilir dedi ama yine 1 haftalığına demir hapını kesti.Bakalım
ondan dolayı mı diye ?zaten boğazlarımdan dolayı demir hapı içsem de faydasını yitiriyormuş.Ben böyleyim işte
biri beni durdursun ne kadar da çok yazdım yahu :KK1::KK1:KIZÇEMLE hayırlı cumalar diliyorum ve sizleri seviyoruz:21::21::21:
Gozunaydin canim.bende yarin ogrsnecem insallah.bakalim bizimki ne olacakk.

cancağazlarım size iyi haftasonları, bebişlerinzie de kendinize de iyi bakın, öptük

hi hi kızları avatarıma bakın ne hareketli oğlum araba kullanıyor :KK49::KK52::KK76::emir_bebek::emir_bebek:

Canım esila benim de hoşuma gidiyor da anlamı ne ki bilmiyorum?
Tuğsem çok hoşuma gidiyor. Sonra Aysima.
Ben de oğlumu 2 dk da giydiriyordum şimdi ben süslüyüm kızımı da süsleyeceğim 2 saat önceden hazırlanmak gerekecek galiba :) babamıza Allah tan sabır diliyorum :))

Oyy baba oğlu pek bekliycek annesiyle fıstığını :KK1::KK1:

Gozunaydin canim.bende yarin ogrsnecem insallah.bakalim bizimki ne olacakk.

Herkes cinsiyetleri öğreniyor artık. Pek bilmeyen kalmadı gibi bişey. Bakalım sizinki ne olucak. Yarın merakla bekliycez seni :KK16:

hi hi kızları avatarıma bakın ne hareketli oğlum araba kullanıyor :KK49::KK52::KK76::emir_bebek::emir_bebek:

heheheh çok sevimliii :KK16:
erkek çocuk işte annesinin karnında öğreniyor böyle şeyleri :KK1::KK1:

herkese hayırlı cumalar baska topıkte dogum yapıp gelenler war bırbırlerıne hıkayelerını anlatıyorlar..bizde o günleri görelimmmmmm ((:-)

herkese hayırlı cumalar baska topıkte dogum yapıp gelenler war bırbırlerıne hıkayelerını anlatıyorlar..bizde o günleri görelimmmmmm ((:-)

Bende o doğum hikayelerini okuyup okuyup ağlıyorum :KK1:
Çok duygulanıyorum.
Çok muhteşem bir duygu inşallah bizlerede nasip olur o anları yaşamak :KK16:

merhaba kızlar bende temmuz annesı olucam inş.4 temmuz gb kızımız gelicek...size bi sorum olucak ıkı gundur vajınama agrı gırıyo 1 saat surup gecıyor sizdede oluyormu korktum bebegımr bısı olur dıye..

paradokss,bangbang,yarim,rm07,ezgi0909 canlar dualarınızı okudum.Allahım bu mübarek cüma gününde dularımızı kabul etsin inşallah bebeklerimizi sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin.

Allah razı olsun Allah kabul etsin canım Rabbbim hepimize sağlıklı sıhatli bebekler dünyaya getirmeyi, tez zamanda da fazla kiloları vermeyi nasib etsin

Merhaba hanımlar, sızd bişey sorcam benim geçen hafta iliskiden sonra kanamam olmuştu, aramızda bu durumu yaşayanlar oldumu? Bu arada doktor vajınal fitil yazdı onu kullanıyordumda cok yakıyor içimi ı yüzden bıraktım

merhaba kızlar bende temmuz annesı olucam inş.4 temmuz gb kızımız gelicek...size bi sorum olucak ıkı gundur vajınama agrı gırıyo 1 saat surup gecıyor sizdede oluyormu korktum bebegımr bısı olur dıye..

rahim genişlediği için öyle ağrılar olması normal imiş
dün lcw ve bir mağzadan 2 pantolon 2 tunik bir gömlek aldım akşam beyime gösterdim tuniklerden birini çok beğendi aynaya bi baktım yavru bir fil duruyor karşımda kendime uyuz oldum hamile kıyafeti yapanlara uyuz oldum nie bu kadar çirkin şeyler yaparlar öfff ben hamileliğim başından beri 800 gr almışım ama 250 gr bebenin kalanı göğüslerim sanırım :KK19:

kızlar okumamız gereken belli bir dua varmı?

Son düzenleme:
Merhabalaaar dün dra gittim vee bebeğimn cinsiyetini öğrendimm oğlum oluyomuşşş,toprak bey geliyor graf canım lütfen tabloya ekleyiverelim:KK66:)4'lü test sonuçları da salı günü cıkcak inşallah yaptıran var mı bu testii??

rahim genişlediği için öyle ağrılar olması normal imiş
dün lcw ve bir mağzadan 2 pantolon 2 tunik bir gömlek aldım akşam beyime gösterdim tuniklerden birini çok beğendi aynaya bi baktım yavru bir fil duruyor karşımda kendime uyuz oldum hamile kıyafeti yapanlara uyuz oldum nie bu kadar çirkin şeyler yaparlar öfff ben hamileliğim başından beri 800 gr almışım ama 250 gr bebenin kalanı göğüslerim sanırım :KK19:

kızlar okumamız gereken belli bir dua varmı?

Canım bende aynı sıkıntıdayım kıyafet bulmakta zorlanıyorum. hamile kıyafetleride hiç hoşuma gitmiyor. Bende tane gömlek aldım beden büyük. hamile kıyafetlerinden daha iyi duruyor :KK1:
İlk sayfada okunan dualar yazıyor canım

iyi akşamlar kızlar! Bugün giremedim nete. Eşimin tatiliydi bugün bir de sağlık ocağından aradılar aşınız var diye gittik. ilk aşımızı olduk biraz sızlıyor. Dualarınız için teşekkür ederim tekrardan. Ben de okuyorum her gün ama buraya yazmayı unutuyorum. ezgi0909 duanı okudum canım.

Merhabalaaar dün dra gittim vee bebeğimn cinsiyetini öğrendimm oğlum oluyomuşşş,toprak bey geliyor graf canım lütfen tabloya ekleyiverelim:KK66:)4'lü test sonuçları da salı günü cıkcak inşallah yaptıran var mı bu testii??
Ben yaptırdım. Sonuçlarımıda aldım.
Herhangi bir risk görmedi doktorumuz. Sağlığı yerindeydi bebişimizin :KK16:

iyi akşamlar kızlar! Bugün giremedim nete. Eşimin tatiliydi bugün bir de sağlık ocağından aradılar aşınız var diye gittik. ilk aşımızı olduk biraz sızlıyor. Dualarınız için teşekkür ederim tekrardan. Ben de okuyorum her gün ama buraya yazmayı unutuyorum. ezgi0909 duanı okudum canım.

iyi akşamlar sanadaa :KK16:
Bende bugün sağlık ocağına gittim. Aşıyı sordum. Önce doktorunla konuş ondan sonra aşıyı yaparız dedi bana. 20. haftadan sonra yaparız dedi. Benim kontrolümde zaten 20.haftaya denk geliyor. Çok korkuyorum ben bu aşıdann:KK25:

iyi akşamlar sanadaa :KK16:
Bende bugün sağlık ocağına gittim. Aşıyı sordum. Önce doktorunla konuş ondan sonra aşıyı yaparız dedi bana. 20. haftadan sonra yaparız dedi. Benim kontrolümde zaten 20.haftaya denk geliyor. Çok korkuyorum ben bu aşıdann:KK25:

Korkulacak birşey yok canım. :) biraz sızlıyor çok şiddetli bir ağrı falan olmuyor yani. Dayanılmayacak bir sızı değil yani :)

X