2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
bangbang canım ben netten bir dosya buldum, hamilelik egzersizleri diye, onları yapıyorum,çok hafif hareketler,yormuyor, ilk günler 3 er tane yapıyordum şimdi 5 e çıkardım, yavaş yavaş böyle artıracağım,ama çok faydasını gördüm,normalde de sırt ağrılarım olurdu,geçti,kendimi daha dinç hissediyorum :)

canım linkini paylaşırmısın o yaptığın egzersizlerin. pazt.den itibaren bende ufak ufak başlayayım diyorum :KK8:

ezgi0909 canım duanı okudum allah kabul etsin inşallah. Hepinize hayırlı cumalar ve çokkk güzellll bir hafta sonu dilerim kızlarr he bide evy baby nin face sayfasında 15 soruluk 5 tur dönen bir yarışması var gördünüzmü bilmiyorum her hafta hediyeler veriyor kamera + bebek bezi maclaren bebek arabası + bebek bezi ve çocuk bavulu + bebek bezi sizede haber veriyim dedim ben bebişimin şansına katılıyorum sizde deneyin isterseniz.:KK16::emir_bebek:

ndd

ayy canım sendemi sınava gircen benim gibi. ya ben büyükçekmecede oturuyorum beni vermişler taaa nereye ? kv. me gidicem bugün akşam. sabah ordan daha yakın die ordan gidicem. haftasonu kayınvalideciğimle (!) beraber geçiricem yani. ayy mecbur kalmasam hiç gitmek istemiyorum evde 2 görümcekte kv.dede sigara içiyo pofur pofur. naapcam bilmiyorum. işkence beni bekliyo, eşim dedi sen otobüste yorulma akşam ben seni işe giderken bırakayım arabayla. onunla gitmedimki bu sabah akşama kadar hiç değilse o kokuları çekmiyim. otobüs yolculuğu daha cazip geldi inanın. havada berbat poffff!!! ne kötü oldu böle yaa. iyiki bebeklerimiz yaz bebesi içimiz ferah ferah olcak ne güzel hemde mübarek aylarda olucak :KK8: :16.

ndd

ayy canım sendemi sınava gircen benim gibi. ya ben büyükçekmecede oturuyorum beni vermişler taaa nereye ? kv. me gidicem bugün akşam. sabah ordan daha yakın die ordan gidicem. haftasonu kayınvalideciğimle (!) beraber geçiricem yani. ayy mecbur kalmasam hiç gitmek istemiyorum evde 2 görümcekte kv.dede sigara içiyo pofur pofur. naapcam bilmiyorum. işkence beni bekliyo, eşim dedi sen otobüste yorulma akşam ben seni işe giderken bırakayım arabayla. onunla gitmedimki bu sabah akşama kadar hiç değilse o kokuları çekmiyim. otobüs yolculuğu daha cazip geldi inanın. havada berbat poffff!!! ne kötü oldu böle yaa. iyiki bebeklerimiz yaz bebesi içimiz ferah ferah olcak ne güzel hemde mübarek aylarda olucak :KK8: :16.

bayaa zor bi hafta sonu bizi bekliyor desene.
Onlarda yanında da mı içiyor canım sigarayı :KK53:
Benim kv de içer sigara ama yanımda içmez sağolsun çok dikkatli böyle konularda.
Sigara kokusuna zehrine katlanmaktansa otobüs gerçekten daha mantıklı :KK1:

bayaa zor bi hafta sonu bizi bekliyor desene.
Onlarda yanında da mı içiyor canım sigarayı :KK53:
Benim kv de içer sigara ama yanımda içmez sağolsun çok dikkatli böyle konularda.
Sigara kokusuna zehrine katlanmaktansa otobüs gerçekten daha mantıklı :KK1:

ya ev 3 oda 1 salon, tuvalette içiyolar, mtfakta içiyolar, görümcekin odası kahvehaneden farksız zatn. yanımda içmiş kadar oluyolar evin heryeri kokuyo çünkü. nereye gidiceğimi şaşırıyorum. biliyolarda rahatsız olduğumu, napayım mecbur kalmadıkça gitmiyorum onlara bende.
ben dün banyoya bi girdim benim evde leş gibi sigara kokuyo. allahhhıııımmmm iğrençti. başka katlarda içilen sigaranın kokusu bile inanaılmaz rahatsız ediyor. tilki gibi oldu burnum her yerden alıyorum her kkokuyu, o kadar yani :KK1:

Kızlar, böyle bir konu konusuldu mu bilmiyorum ama yoksa da ben birşeyler söyliyeyim, yemek konusunda çok dikkat etmeye çalıştıımı sanıyordum,daha doğrusu abur cubur yememeye çalışıyorum (arada kaçamaklar oluyor tabi:) sonra farkettimki günlük olarak her vitaminden almıyorum,mesela bugün sebze ağırlıklı yediysem ertesi gün proten ağırlıklı et falan yiyorum,kendime 3 haftalık yemek menüsü yapmaya karar verdim, gün içinde her vitaminden almaya gayret edicem,bir de bana vitamin hapı vermedi doktorum, kan hapı vercem dedi ben de kullanmasam olur mu diyince yazmadı,sizler bu tarz yemek listesi gibi bi program hazırladınız mı kendinize?
:nazar::nazar:

ya ev 3 oda 1 salon, tuvalette içiyolar, mtfakta içiyolar, görümcekin odası kahvehaneden farksız zatn. yanımda içmiş kadar oluyolar evin heryeri kokuyo çünkü. nereye gidiceğimi şaşırıyorum. biliyolarda rahatsız olduğumu, napayım mecbur kalmadıkça gitmiyorum onlara bende.
ben dün banyoya bi girdim benim evde leş gibi sigara kokuyo. allahhhıııımmmm iğrençti. başka katlarda içilen sigaranın kokusu bile inanaılmaz rahatsız ediyor. tilki gibi oldu burnum her yerden alıyorum her kkokuyu, o kadar yani :KK1:

Benim banyoda da oluyor sigara kokusu çok kötü :KK50:
Bende kokuya çok hassas bi insanım. Çevremde yok çok şükür sigara içen.
Koku konusunda bize daha bi anlayışlı yaklaşılması lazım kesinliklee.
Benim eşimde her sabah saçın sprey sıkıyor öyle bi koku olamaz. Banyonun önünden geçemiyorum :KK1::KK1:

Benim banyoda da oluyor sigara kokusu çok kötü :KK50:
Bende kokuya çok hassas bi insanım. Çevremde yok çok şükür sigara içen.
Koku konusunda bize daha bi anlayışlı yaklaşılması lazım kesinliklee.
Benim eşimde her sabah saçın sprey sıkıyor öyle bi koku olamaz. Banyonun önünden geçemiyorum :KK1::KK1:

Aynen ben de o sprey, parfüm,deterjan kokularından çok rahatsız oluyorum, sigara desen zaten çekilmez birşey. paradokss arkadaşım,sen varken içmeseler bari kv ve görümcelerin

Kızlar, böyle bir konu konusuldu mu bilmiyorum ama yoksa da ben birşeyler söyliyeyim, yemek konusunda çok dikkat etmeye çalıştıımı sanıyordum,daha doğrusu abur cubur yememeye çalışıyorum (arada kaçamaklar oluyor tabi:) sonra farkettimki günlük olarak her vitaminden almıyorum,mesela bugün sebze ağırlıklı yediysem ertesi gün proten ağırlıklı et falan yiyorum,kendime 3 haftalık yemek menüsü yapmaya karar verdim, gün içinde her vitaminden almaya gayret edicem,bir de bana vitamin hapı vermedi doktorum, kan hapı vercem dedi ben de kullanmasam olur mu diyince yazmadı,sizler bu tarz yemek listesi gibi bi program hazırladınız mı kendinize?
Ben yemekleri hep kv de yiyorum ilk aylar mutfağa giremiyodum hiç. Şimdide devam ediyoruz orda yemeye. Oda mutlaka bi sebze bi etli yemek yapar.
Bir liste yapmadım. Kendimce dikkat etmeye çalışıyorum bend. Önüme ne gelirse onu yiyorum yani :KK1::KK1:

Güzel bilgiler yazıyor. Eve gidince detaylı inceliycem :KK16:

Bizi bizden başkası anlamaz kuzum.
Onlar işlerinin derdine düşmüş. Bizim heyecanımızı anlayamazlar. :KK16:
Evet haklisin canim.millet hevesini kirmak icin yarisiyor resmen.laf sokuyorlar.insana gormemis muamelesi yapiyorlar.:KK43:
alemsin şekerim :)) bende 20. haftama giriyorum inşallah pzrtesi ayrıntılı usg de öğreneceğim cinsiyetini.. ve hemen alışveriş yapacağım daha hiç bişey alamadım çünkü :KK43:(
Biz de buyukleri alacagiz bu hafta araba minik besik felan.kiyafet aldim zaten.son zamanlara dogru biraz daha kiyafet alirim.besigi de son ay gelecek zaten.ohh bisey kalmamis.
Benim kv degil de annemlerde cok iciliyor.wc de icenlere sinir oluyorum.gecen hafta cizgar cikarttim annemlerde bi daha icerseniz gelmiyecem diye.korkudan hepsi balkonda iciyor artik :KK9::KK9:ama tabi kv olunca boyle tepki veremiyor insan.esinin soylemesi lazim.cocuk da goturulmezki o eve.

Meraba kızlar hayırlı cumalar herkese :KK1::KK1::KK1::KK1:

Ezgi0909 ; Canım duanı okudum allah kabul etsin mübarek cuma günü hürmetine inş:KK1::KK1::KK1:

Sabah kufur ede ede geldim kizlar.5 kere kiyafet degistirdim.aglayacaktim nerdeyse.hicbirsey olmuyor ustume.hamilelikler buyuk geliyor.kendiminkiler duduk gibi oluyor.tayt giymekten nefret ediyom...yarin deli gibi alisveris yapacam vallaa...

Bir de kizlar lazere giden varmi hamile kalinca ne yaptiniz...

Günaydıınnn

Ben hala hastayım :2:
Çoook yoğun bir hafta sonu beni bekliyor sanırım. Bu hafta içi çok yoğun geçti çünkü.
Birde sınav var nasıl zor geliyor sabah erkeden kalkıp sınava gitmesi :KK53::KK52:

ne sınavı bu ki...benim de pazar günü full kursum var akşama kadar :KK43:(

ıyyyy :KK43:(

canım bravo valal bende o azim hiç yok utanmasam kuru ekmekle geçiştireceğim allahtan eşim vs sayesinde biraz dikkat etmeye çalışıyorum ama liste miste hak getire geçen gün müdürm yüzünden sabah 8,30dan 13,00a kadar hiçbirşey yemedim, tam yemek saati iş verdi falan filan dengesizim yani keşke liste yapabilsem, aslında yaptığın listeyi paylaşsan mı bizimle?

Kızlar kızlar biz geldik :KK55::KK55:bugün hayırlı bir günde çok güzel
haberler aldım.Bugün 18.haftamıza girdik ve cinsiyetimiz belli oldu
KIZÇEMiz olacakmış çok ama çok mutlu oldum:nazar::emir_bebek::KK31::KK52::KK52:
Babası şimdiden ona süreceği ojeleri ve tarayacağı saçlarını düşünüyor canım
kocam benim çok çalışması lazım çok(beni işten çıkarmasaydı)süslü,kokoş
giyimine düşkün bir kızçem olacak Allah'ın izniyle:118::118::119::119::124::124::KK12::KK12:
Suyum gayet iyiymiş kızçem de çok iyiymiş anne ile babasına benzeyecek galiba
biraz uzun gidiyor bacakları kafasındaydı,eli kafasında kaşır vaziyette çok ama çok tatlıydı.250 gr
olmuşuz bile.Kilom hep aynı hiç kilo almamışım en son aldığım 500 grla duruyorum.Boğazlarım
için de sinüzit olduğu için antibiyotik verdi doktorum 1 hafta kullanacağım haftaya cuma tekrar
randevu verdi.Bu arada kızarıkları olan kızçeler benimkiler karnımın sağ ve sol bölgesinde çiçek şeklinde
ortası soluk kenarları kırmızı şeklindeydi ve tam adı KURDEŞEN miş.GYNO ferro sanolun yan etkisinde yazıyordu
Doktor karnının genişlemesine bağlı olarakta çıkabilir dedi ama yine 1 haftalığına demir hapını kesti.Bakalım
ondan dolayı mı diye ?zaten boğazlarımdan dolayı demir hapı içsem de faydasını yitiriyormuş.Ben böyleyim işte
biri beni durdursun ne kadar da çok yazdım yahu :KK1::KK1:KIZÇEMLE hayırlı cumalar diliyorum ve sizleri seviyoruz:21::21::21:

Sabah kufur ede ede geldim kizlar.5 kere kiyafet degistirdim.aglayacaktim nerdeyse.hicbirsey olmuyor ustume.hamilelikler buyuk geliyor.kendiminkiler duduk gibi oluyor.tayt giymekten nefret ediyom...yarin deli gibi alisveris yapacam vallaa...

aynen ya hamilelikler çuval gibi kendiminkiler daracık.. şu bir ayı daha atlattık mı giyeriz herlde hamilelikleri :/

valla ben yemek listesiyle falan uğraşamam sanırım. aklıma ne gelirse canım ne çekerse yapıp yiyorum abartmadan..
:KK56:

Kızlar kızlar biz geldik :KK55::KK55:bugün hayırlı bir günde çok güzel
haberler aldım.Bugün 18.haftamıza girdik ve cinsiyetimiz belli oldu
KIZÇEMiz olacakmış çok ama çok mutlu oldum:nazar::emir_bebek::KK31::KK52::KK52:
Babası şimdiden ona süreceği ojeleri ve tarayacağı saçlarını düşünüyor canım
kocam benim çok çalışması lazım çok(beni işten çıkarmasaydı)süslü,kokoş
giyimine düşkün bir kızçem olacak Allah'ın izniyle:118::118::119::119::124::124::KK12::KK12:
Suyum gayet iyiymiş kızçem de çok iyiymiş anne ile babasına benzeyecek galiba
biraz uzun gidiyor bacakları kafasındaydı,eli kafasında kaşır vaziyette çok ama çok tatlıydı.250 gr
olmuşuz bile.Kilom hep aynı hiç kilo almamışım en son aldığım 500 grla duruyorum.Boğazlarım
için de sinüzit olduğu için antibiyotik verdi doktorum 1 hafta kullanacağım haftaya cuma tekrar
randevu verdi.Bu arada kızarıkları olan kızçeler benimkiler karnımın sağ ve sol bölgesinde çiçek şeklinde
ortası soluk kenarları kırmızı şeklindeydi ve tam adı KURDEŞEN miş.GYNO ferro sanolun yan etkisinde yazıyordu
Doktor karnının genişlemesine bağlı olarakta çıkabilir dedi ama yine 1 haftalığına demir hapını kesti.Bakalım
ondan dolayı mı diye ?zaten boğazlarımdan dolayı demir hapı içsem de faydasını yitiriyormuş.Ben böyleyim işte
biri beni durdursun ne kadar da çok yazdım yahu :KK1::KK1:KIZÇEMLE hayırlı cumalar diliyorum ve sizleri seviyoruz:21::21::21:

gözün aydın canım bi doğsalar da yalayıp yutsak şu yumurcakları :KK1: herkes öğrendi bi ben kaldım sanki ya off ayın 18ine daha çok var :KK43:

Bende aynı durumdayım canım. Hep aynı şeyleri giyiyorum. idare etmeye çalışıyorum. Çok fazla kıyafet almak istemiyorum.:44:

ne sınavı bu ki...benim de pazar günü full kursum var akşama kadar :KK43:(

ıyyyy :KK43:(

canım bravo valal bende o azim hiç yok utanmasam kuru ekmekle geçiştireceğim allahtan eşim vs sayesinde biraz dikkat etmeye çalışıyorum ama liste miste hak getire geçen gün müdürm yüzünden sabah 8,30dan 13,00a kadar hiçbirşey yemedim, tam yemek saati iş verdi falan filan dengesizim yani keşke liste yapabilsem, aslında yaptığın listeyi paylaşsan mı bizimle?

Açıköğretim sınavı canım. 4. sınıftayım. Bu yıl bitirebilseydim çok iyi olucaktı

X