2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Sirkette bi hamile daha var.bir ay fark var aramizda o 6 aya girdi.bir iki haftada karni iki katina cikti.biz de bir aya giyeriz heralde.isyan ediyorum artikk
Aynen yaa alakasiz seyler giyiyom artik.yaz gelse de pufur pufur elbise giysek...
Ayy bende oyle yapsam ne guzel oluurrr.doktorumdan izin alirsam esim izin verir.iki ay rahat olurum...canim paket yaptirdin mi peki lazerde.ben cikanlari ne yapsam bilemedim.agda mi jilet mi yapsam.arkadasim var ohic ellememis zaten incecik tuy gibi.bende ellemiyim.son ay yapayim ne yapacaksam bari.ne dersin.

Gozunaydin canim.bende yarin ogrsnecem insallah.bakalim bizimki ne olacakk.

cancağazlarım size iyi haftasonları, bebişlerinzie de kendinize de iyi bakın, öptük

hi hi kızları avatarıma bakın ne hareketli oğlum araba kullanıyor

herkese hayırlı cumalar baska topıkte dogum yapıp gelenler war bırbırlerıne hıkayelerını anlatıyorlar..bizde o günleri görelimmmmmm ((

herkese hayırlı cumalar baska topıkte dogum yapıp gelenler war bırbırlerıne hıkayelerını anlatıyorlar..bizde o günleri görelimmmmmm ((

Bende o doğum hikayelerini okuyup okuyup ağlıyorum
Çok duygulanıyorum.
Çok muhteşem bir duygu inşallah bizlerede nasip olur o anları yaşamak

merhaba kızlar bende temmuz annesı olucam inş.4 temmuz gb kızımız gelicek...size bi sorum olucak ıkı gundur vajınama agrı gırıyo 1 saat surup gecıyor sizdede oluyormu korktum bebegımr bısı olur dıye..

paradokss,bangbang,yarim,rm07,ezgi0909 canlar dualarınızı okudum.Allahım bu mübarek cüma gününde dularımızı kabul etsin inşallah bebeklerimizi sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin.

Allah razı olsun Allah kabul etsin canım Rabbbim hepimize sağlıklı sıhatli bebekler dünyaya getirmeyi, tez zamanda da fazla kiloları vermeyi nasib etsin

Merhaba hanımlar, sızd bişey sorcam benim geçen hafta iliskiden sonra kanamam olmuştu, aramızda bu durumu yaşayanlar oldumu? Bu arada doktor vajınal fitil yazdı onu kullanıyordumda cok yakıyor içimi ı yüzden bıraktım

rahim genişlediği için öyle ağrılar olması normal imiş
dün lcw ve bir mağzadan 2 pantolon 2 tunik bir gömlek aldım akşam beyime gösterdim tuniklerden birini çok beğendi aynaya bi baktım yavru bir fil duruyor karşımda kendime uyuz oldum hamile kıyafeti yapanlara uyuz oldum nie bu kadar çirkin şeyler yaparlar öfff ben hamileliğim başından beri 800 gr almışım ama 250 gr bebenin kalanı göğüslerim sanırım

kızlar okumamız gereken belli bir dua varmı?

Son düzenleme:
Merhabalaaar dün dra gittim vee bebeğimn cinsiyetini öğrendimm oğlum oluyomuşşş,toprak bey geliyor graf canım lütfen tabloya ekleyiverelim)4'lü test sonuçları da salı günü cıkcak inşallah yaptıran var mı bu testii??

Canım bende aynı sıkıntıdayım kıyafet bulmakta zorlanıyorum. hamile kıyafetleride hiç hoşuma gitmiyor. Bende tane gömlek aldım beden büyük. hamile kıyafetlerinden daha iyi duruyor
İlk sayfada okunan dualar yazıyor canım

iyi akşamlar kızlar! Bugün giremedim nete. Eşimin tatiliydi bugün bir de sağlık ocağından aradılar aşınız var diye gittik. ilk aşımızı olduk biraz sızlıyor. Dualarınız için teşekkür ederim tekrardan. Ben de okuyorum her gün ama buraya yazmayı unutuyorum. ezgi0909 duanı okudum canım.

Ben yaptırdım. Sonuçlarımıda aldım.
Herhangi bir risk görmedi doktorumuz. Sağlığı yerindeydi bebişimizin

iyi akşamlar sanadaa
Bende bugün sağlık ocağına gittim. Aşıyı sordum. Önce doktorunla konuş ondan sonra aşıyı yaparız dedi bana. 20. haftadan sonra yaparız dedi. Benim kontrolümde zaten 20.haftaya denk geliyor. Çok korkuyorum ben bu aşıdann

Korkulacak birşey yok canım. :) biraz sızlıyor çok şiddetli bir ağrı falan olmuyor yani. Dayanılmayacak bir sızı değil yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…