2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
günaydın millet,
göğüsünü sıktığı zaman damla gelen var mı aranızda? benim sabah uyandığımda da kıyafetimde kurumuş damla oluyor?

Canım dün ben gittim diş doktoruna. evet tam zamanıymış dişlerimizin yapılması için. 4-6 aylar arası yapılabilirmiş. Ama ben de tedirgin oldum, kendi doktoruma da sordum artık dayanamayacak durumdaysan yaptır dedi. Eşimle de konuştum dün yaptırmamaya karar verdim doğumdan sonraya erteledim. Ne olursa olsun çekerim ağrıyı. Belki de yanlış düşünüyorum ama ne yapayım en ufak bir müdahale istemiyorum bu zamanda!

doğum tarihlerimiz aynı 3 temmuz bende kararsızım tek korkum son 3 ay ya daha kötü olursa diye..

Gunaydin kizlar.dogum iznine ayrilir ayrilmaz saclarimi kestirecem.bu model nasil.kac ayda toplanacak kadar uzar bi bilginiz var mi.
.

doğum tarihlerimiz aynı 3 temmuz bende kararsızım tek korkum son 3 ay ya daha kötü olursa diye..

evet canım sen söyleyince farkettim bende aynı olduğunu. :) ağrıların dayanılamayacak boyutta olursa yaptır tabi. benim çok ağrım olmuyor en son 3 ay önce olmuştu. o yüzden beklerim diyorum.

kızlar merhaba...englısh homeun sitesine bakıyorum şuan.bir arkadaşımız bu nevresim takımını almıştı ama kim olduğunu hatırlamıyorum şuan.
açık resmi olmadığı için ben göremiyorum,deseni kumaşı hakkında bilgi verirse çok sevinirim.ebatları100*150 nasıl sizce?

birde battaniyelere karar veremedim,fikir verirseniz sevinirim

Kizlar sir kettle internetleri kapatmislar
Gunduzleri giremiycem artik
Aksamlari even bakarim
Bilginiz Olsun armada ipadden caktirmadan baglanirim olmasi
Suan ki gibi
Surekli online olamiycam
Opuyorummm

Selam canım .ben english homun nevresimlerini pek beğenmiyorum kendimde aldım hediyede gelmişti ancak özellikle ilk yıkama sonrası renkler çabuk soluyor.Ama desenler muhteşem görünüyor.Bu bebek battaniyeleri çok yumuşak dokulu ve pamuklu tavsiye ederim dokundum ve gördüm dükkanda bende almayı düşünüyorum.

günaydın herkese,

bugün bir buhranlardayım,neşem yok hiç sabahtam beri.

aslında yazmak istemiyroum olumsuz şeyleri topiğe,sizin de enerjinizi almamak için ama iyi geliyor anlatmak

Ben tup bebek tedavilerinde elevit kullandim canim.sadece hamilelere verildigini ilk defa duydum...

öyle değil canım,tabi kullanılır herhalde o süreçte.

demek istediğim vitamin grubuna girdiği için devlet karşılamıyor diye biliyordum öyle değilmiş sadece hamilelik döneminde reçete edilebiliyormuş,o dönemde karşılıyormuş
başka zaman ücretli alıyormuşsun ilacı.

buydu anlatmak istediğim

cnm çok sağol yorum için.peki bu battaniyeler tam kışlık mı yoksa eylül ekim gibi sarıp/üstüne örtebilir miyiz?şu penye battaniye dediklerinden değil resimden anladığım kadarıyla...

cnm çok sağol yorum için.peki bu battaniyeler tam kışlık mı yoksa eylül ekim gibi sarıp/üstüne örtebilir miyiz?şu penye battaniye dediklerinden değil resimden anladığım kadarıyla...

Canım pamuklu kumaştan ama dokusu böyle sanki tavşan tüyüne dokunuyormuşsun gibi yumuşacık.Mevsimlik bence yazında bahardada kullanılır.Penye battaniye değil onlar çok ince dokulu bunlar daha kalın ama yün battaniye hantallığıda yok.Hafif kumaş.

tamam cnm sepete atayım ben 2 tane o zaman çok teşekkürler

kızlar herkes ne güzel ayrıntılı ultrasona girio kıskanıorum walla ya doktorum bize ayın 23 üne gün werdi çokmu geç bilmiorum

tamam cnm sepete atayım ben 2 tane o zaman çok teşekkürler

Güle güle kullansın bebişin pişman olmayacaksın ..ayrıca araştırdığım kadarıyla 2 tane bu tür battaniye 4-5 tanede penye battaniye gerekiyormuş.Çok kullanılırmış bu tür battaniyeler...

kızlar herkes ne güzel ayrıntılı ultrasona girio kıskanıorum walla ya doktorum bize ayın 23 üne gün werdi çokmu geç bilmiorum

Canım anladığım kadarıyla 2li 3li 4 li testlerin olumlu çıktı bu sebeple dr un aciliyet görmedi.Bence aksine endişelenmeyip rahat olmalısın.
Bence geç değil endişe etmene gerek yok

Güle güle kullansın bebişin pişman olmayacaksın ..ayrıca araştırdığım kadarıyla 2 tane bu tür battaniye 4-5 tanede penye battaniye gerekiyormuş.Çok kullanılırmış bu tür battaniyeler...

çok teşekkürler cnm,bugün alınacaklar listesini tamamladım eşimi çıktı almaya gönderdim.orada da yazıyor bol penye battaniye 2 tane de bunlardan diye.bende de liste hazır ortada birşey yok,yavaştan başlamam gerek :)))

bu arada kızlar dün aşı olmuştum ilk doz ,bahsetmiştim.

Allah'ıma şükür hiç ağrım ,sızım olmadı.kolumu kaldırıp arkaya gerince oluyor azıcık o da kapıya çarpmışım gibi bir ağrı.

birşeyi yokmuş ,seviyorum ebeyi eli hafif ebeeee

Canim penye pazen battaniyeler cok lazim oluyormus.ben iki tane penye aldim ama ablamla gidip pazen kumas alip kendimiz makinadan gecirecegiz.pazen yikaninca cekiyor biraz.buyuk yapacagiz kendimiz cekerse diye.terziler de geciriyor makinadan.siz de oyle yapabilirsiniz.

Ayyyy ne güzelmişşşşş daha bizim kızçeyi görmemize 13 gün var
ŞAFAK 13 GÜN.gözün aydın kuzum benim darısı bize ve tüm anneciklere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…