2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
merhaba ve iyi akşamlar kızlar:KK34: 375. sayfada kaldım okuyamadım hiçbirşey:KK5: geçmişi daha sonra okuyacağım artık, yarın arkadaşlar gelicek 12 kişi olucaz kendimle beraber, dünden beri hazırlık yapıyorum 6-7 çeşit şey olacak umarım yetiştiririm :KK53: çok seviyorum ben yaa hamurişi pasta börek işlerini, hepsi ne zamandır canımın çektiği şeyler biraz da kendim için yapıyorum :KK9::KK56::KK56: müzik de açtım biraz oynuyorum biraz yapıyorum kızım da anne rahat dur diye arada tekme atıyor :KK76::KK24: bizden bugünlük bu kadar annişlerrrr
sizi de beklerizzzz:KK56::KK56:

iyi akşamlar herkesciklere kızlar bu ara çekirdeğe acayip kafayı taktım her gün yiyorum acaba bi sakıncası varmı bilen varmı

Bugün bebişlerimin cinsiyetlerini öğrendim. Teyzeleri ikisi de KIZ. :KK9: İsim düşünmek lazım.:26:

Rabbime binlerce kez şükürler olsun.

Güzel annişler herkesler uykuda.
Ama ben büttünn gün bakamadım anca şimdi birazcık sizlere bakmaya vaktim oldu. Birazdan da yatarım zaten. Yarında izinliyimm
yuppiii :KK9::21:
Bu arada sizinle bugünkü sevincimi paylaşmak istiyorum.
Akşam işten çıktım otobüse bindim eve gidiyordum. Oğlum otobüste nasıl tekmeledi beni. Otobüste kendi kendime gülmemek için zor tuttum kendimi :KK9:
Sonra kociş geldi aldı beni duraktan eve geldik.
Evde yine başladı bizimki.
Bu sefer kocişede söyledim. elime deydi hissettim diyorum. senin içinde olduğu için hissediyorsun.
dışardan belli olmaz diyor. Bende elini aldım karnıma koydum. Bir yandan da konuşuyorum oğlum bak baban bana inanmıyor hadi bir tekme atta oda inansın diyorum.
tam o esnada yine kuvvetli bir tekme attı oğlum. Kocişte ilk defa hissetti hareketini.
Bu duyguyu birlikte yaşabilmek çok güzelmişş. Artık o da daha bir baba oldu :KK1::KK1:
Hepinize mutlu keyifli kocişlerle huzurlu bir hamilelik diliyorum canlarr.
öğlen görüşmek üzeree :KK3::KK3::KK54::KK54:

kızlar cuma gunu aıle hekımıze gıttımya ası ıcın ac karnıa seker ve kan sayımı ıcn kan vermıstım dr aradım

*seker ac karnına 74 :nazar::nazar::nazar::nazar:tok seker ıcın haftaya gel dedı yada bu hafta kahvaltını yap 2 st sonra kan ver dedı hayırlısı bakalım
*kan ıse cok ıı dedı kan ılacına basladım kadın dogumcum deı dedım tamam daha da ıyı dedıı cok sukurr rabbım basından berii o kadar gusellık verdıkı bana ne hastalık nede bır aksılık cok sukur ınsl normal dogumlada kucagımaa alırsam daha ne ısterımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

ben ıkıncıyı vuruldum da gecmek uzere yanı demem o kıı ıkıncı ası daha hafıf ılk vurulusu aynı ama ılkıne nazaran daha az zamanda gecıyor agrısıı :KK8::KK8:

''gale rabbı hepli mines salihin ''tum dıleyenlerı rabbım meleklerıne mucızelerıne kavustursunınslll ben 4 sene sonradan kavustum lmelegıme ablanı ıı anlıyorum cok sukur kı gec olsun guc olmasın enn saglıklısından enn hayılrıısında abnında yuzu guler ınsllll:nazar::nazar:
canım gozunuz aydınn cok sukur:nazar::nazar:

yürüyüşü bundan sonrakı aylar ıcın mı onerdı bende her gun ekmek alma bahanesı ıle yuruyrumm daa en az 10 dk fılann yanı artık faydalı ıse yolumu uzatayım dımı ama:KK6::KK6:

graff nerdesın kızzzzzzzzzzzzzzzzz:44::44::44:

Saol canım darısı tüm annelerin başına...yürüyüşü üstüne basa basa söyledi annenin kasları rahatlasın diye ve oksijen dolaşımı için yürüyüş çok önemli dedi.Yani diyetteki tempolu efor kaybeden yürüyüş değil tamamen sağlık için bebek gelişimi için gibi düşün.Bence sende günde 30 dk rütin yürüyüş zamanı ayır kendine :KK16:

Beğendin mi doktorumu canım...Sevdiniz mi ana_oğul Kazım beyi :)
Herşeyin yolunda olmasına çoook sevindim darısı bizlerin başına...Cumartesi geeeeeeel artıkkk :)
350 gr. olmuşşş yerim ben onuuu...Sanırım bundan sonra katlaya katlaya gidecek kilolarııı...
Bu arada ark. listene eklersen beni...seni takip etmem daha kolay olacak cnm...

Nerelerdesin gözüm aradı seni :KK66: Doktoruna bayıldım harika bir insan ve mesleğini çok seviyor.Öncelikle profesyonel.Nezaketli medeni...İnan soru sormama bile gerek kalmadan kafamdaki tüm soruları cevapladı.Üşenmeden uzun uzun inceledi sohbet etti.Espri yapma ve espri anlama yeteneği bile var daha ne olsun.İnşallah sende güzel haberlerle geleceksin.Arkadaş listeme ekliycem seni..

günaydın , güzel sağlıklı bir gün diliyorum herkese :))
Ksophie duanı okudum canım Allah kabul etsin inşallah ..
sevgiler

Günaydınnn Güzel anneler ve onların tosibikleriiii :emir_bebek: Bugün keyfimiz de sağlığımız da yerinde Rabbime şükürler olsun. Hele ki diş ağrısı var ya Özellikle hamilelerden uzak dursun. Cimcimemin keyfi de yerine geldi dün inanır mısınız hiç tepki vermedi, annem o da çok etkileniyor en ufak bir şeyde! Güzel huzurlu sağlıklı ve bol tekmeli bir gün geçirmeniz dileğiyle! Geçmişi okuyayım bi!

Bugün bebişlerimin cinsiyetlerini öğrendim. Teyzeleri ikisi de KIZ. :KK9: İsim düşünmek lazım.:26:

Rabbime binlerce kez şükürler olsun.
tebrik ederim ikiz bekliyorsun ne güzel.isim fikri aklımıza gelirse söyleriz birşeyler.

Günaydınnn Güzel anneler ve onların tosibikleriiii :emir_bebek: Bugün keyfimiz de sağlığımız da yerinde Rabbime şükürler olsun. Hele ki diş ağrısı var ya Özellikle hamilelerden uzak dursun. Cimcimemin keyfi de yerine geldi dün inanır mısınız hiç tepki vermedi, annem o da çok etkileniyor en ufak bir şeyde! Güzel huzurlu sağlıklı ve bol tekmeli bir gün geçirmeniz dileğiyle! Geçmişi okuyayım bi!
günaydın.valla benim günlerim bir aydır bol bol tekmeli geçiyor.karnım nasıl dalgalanıyor,dışardan çok rahat görünüyor.kızımda da böyleydi benim.herkes çok yaramaz olacak heralde derdi.bir de gece gündüz olduğundan, geceleri pek uyumayacak ne yapıcam derdim.
hiç de öyle olmadı.hem uslu hem de geceleri uyuyan bir kızım oldu.inşallah bu da öyle olur.hareketleri az hissedenler de sakin, uslu bir çocuğum olacak diye güvenmesin valla hiç belli olmuyor.

Uyanınca her sabah, bulutlara selam ver.
Taşlara, kuşlara, atlara, otlara İnsanlara selam ver.
Ne görürsen selam ver.
Sonra çıkarıp cebinden aynanı...Bir selam da kendine ver.
Hatırın kalmasın el gün yanında
Bu dünyada sen de varsın!
her gününüz birbirinden farklı güzellikler getirsin
Gönlünüz hep aydın hep sevgi dolu olsun,
Zinde kalmanız ve enerji dolu olmanız dileğiyle...
Sağlıklı Olun, mutlu olun....Günaydın cici annişler ve kuzucukları:KK16::KK16:

diş ağrısını 3 aydır periyodik aralıklarla çekiyorum .doktoruma sordum yaptırmak için tam zamanı dedi. hatta randevuyu bile aldım perşembe gününe. kanal tedavisi olucak bir dişim var . 2 doktorda yaptırabilirsin demesine rağmen yaptırma konusunda kararsızım. morfin olayı kafamı karıştırıyor.. sen ne yapmayı düşünüyorsun?

X