2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Anaaamm hem yardım ediyo hemde üstüne bağırıyo muu.
Bu kocişler hep böyle demekki
Yardım ederken bile kızıyorlar
Ağlama sen kuzum boşver yapsın o işleri sen uzat ayaklarını dinlen

sağol canım geçsin inşallah biran önce

dikkat et canım kendine bu grip çok illet bişey. bi de ilaçta kullanamıyoruz ya. tam geçti diyosun hooop bi daha vuruyor ben 1 aydır tam iyileşemedim. şimdi baharda geliyor. bahar kırgınlığıda başlar. e zaten o zmanlar iyice büyücezz hiç hastalığımız ağrılarımız bitmiceeekk

Anaaamm hem yardım ediyo hemde üstüne bağırıyo muu.
Bu kocişler hep böyle demekki
Yardım ederken bile kızıyorlar
Ağlama sen kuzum boşver yapsın o işleri sen uzat ayaklarını dinlen

bende oturdum tv karşısına internette surf yapıyorum ohhhh...

Vallaa azicik haketmissin sanki.ete ellememen gerektigini bilmiyormusun canim.seni dusundugunden kizmis.esim benim iyiligim icin kizinca beni dusunuyor ilgileniyor diye seviniyom icten ice.benimki de is buyurunca 5 saatte yapar birazdan birazdan diye.ben yapmaya kalkinca da cizgar cikartiyor iki dakika beklesen ne olur diyebunlar ayni seri heralde

ayy almasın daha iyi yaa bizimki alıyoda noluyo alabaş alabaş şeyler bebeğim doğunca üzerinde görmeyince anlar da daha almaz umarım...[/QUOTE]

:) e almasın da olur mu alacak sonra da hava atacak şunu ben aldım buun ben aldım diye ıyyyy

hoşgeldiinnn maldivlerden sonra pek iç açıcı mdır burası bilemem ama

helal olsun o kadar merak ettim hemen bakayım netten

canım geçmiş olsun çok

Hayir canim tuzlu cok tüketmedimm.Karnim gazla dolu.çikmiyorda mahvetti beni yaa...Ne yapabilirim karnimi yumusatmak icin?? çatliycam simdi...

geçmiş olsun canımprofil resmin süper bu arada

hayırdır inşaallah, ben kahveleri azaltıp süte ekliyorum

allah allah ya bizimkinin de tutuyor arada artistliği bırak ne yaparsan yapsın

cnm havuzlu hanı duydum ben birde az yukarısında kürkçü han varmış ama havuzlu han kadar kapsamlı değilmiş kızlar mahmut paşa havuzlu hanın olduğu yermi oluyor değilse nasıl gidiliyor mahmut paşaya :26:

hoşgeldin cnm uslu bi kızçen olucak demek kii

canım eminönünde havuzlu han diye bir yer varmıs bızde oraya gıdecegız 5 katlı falan pasaj gıbı dusun
hersey varmıs

cnm bende geçen böyle oldum ve ara ara oluyorum maden suyu ve yürüyüş kesin çözüm ılık limonlu su da deneyebilirsin

bende oturdum tv karşısına internette surf yapıyorum ohhhh...

en güzeli yapıyosun. bir daha böyle davranmıcaklar bize. bebişler gelince bizim pabucumuz dama Bugünlerin kıymetini bilmek lazım.

ah bu kocalar ne kadar huzysuz oluyorlar bazen boşver cnm yan gel yat

kızlar geçende birniz paylaşmıştı isim sitesi hatırlayan varsa yazabilir mi :26:

illetki ne illet kuzum.aynen bu ay 2 defa grip oldum çalıştığım içinde dinlenemiyorum havalarda bir iyi bir kötü iyice etkiliyor bizleri

Benim prenses kizim 1 haftadir tepinmiyor.bazen bir iki kiprasiyor o kadar.hizli buyudugu icin uyuyor sanirim surekli.neyseki kalp atislarini suyunun sesini duyabiliyorum da rahatliyorum.artik tek eksikler kuveti biberon emzik felan.bi de odasi.kizim da gelsin tamamdir.cok ozledim minigimi...

canlarım,idar yollarım da bol biktarda bakteri var ben bundan nasıl kurtulucam.bol su içiyorum ama geçmiyor çok fena yanıyor birdeben ne yapıcam fikri olan varmı arkadaşlar

canlarım,idar yollarım da bol biktarda bakteri var ben bundan nasıl kurtulucam.bol su içiyorum ama geçmiyor çok fena yanıyor birdeben ne yapıcam fikri olan varmı arkadaşlar

cnm dr sanırım bu konu ile ilgili ilaç yazıyorlar birde ayaklarına sıcak su torbası koymayı dene

kızlar bu hamilelik gerçekten çok acayip bişey... bugün bi garip uyandım... rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm (köpek gibi sevmiştim onu-ama malesef o benim onu sevdiğimden çok daha az seviyodu-tam 4 yılımı verdim ona)... canım kocamı çok seviyorum o benim herşeyim ama Allah biliyo ki; kocamın beni sevdiği kadar sevmiyorum onu... ondan Allah razı olsun ki üzerime titriyo... gözünden sakınıyo beni... neyse rüyama geleyim... istanbula gelmiş (eski erk. ark.) evlendiğimi duymuş, tebrik etmek istemiş, sözde bende çalışıyomuşum ve işyerimi bulmuş oraya gelip benimle konuşmak istemiş... korkuyorum bi taraftan bi taraftan da bende onu tebrik edebilirim diyorum (bi ara nişanlandığını duymuştum çünkü)... neyse karşılaşıyoruz ama müsait değilim konuşmayalım falan diyorum işimin başına dönüyorum... sonra uyandım ama bi mallık var üstümde... kocişim az önce işe gitti... dedim bi facebook girip bakıyım yaşıyomu bu adam diye... bi bakarım ki; adam bu gece saat 2 gibi sabiha gökçenden yer bildirimi yapmış... ve sabiha gökçen bizim evimizin hemen karşısında... şu saatlerde hala istanbulda... taksim - kasımpaşa yer bildirimleri de mevcut yakın saatlerde... bu kadar mı malum olur yaa... dengem bozuldu resmen...

ayrıca bu yazdığım yanlış anlaşılmasın lütfen... eşimi çok seviyorum ve onunla evlendiğim için çok şanslıyım... erkeğin sevgisi kadının sevgisinden fazla olduğunda yaşanıyor asıl mutluluklar bunu da keşfettim... bi daha dünyaya gelsem yine kocamla evlenirdim...

aynennnnnnnnn

ayy ne guell mtfagı dagıtmıyorsa tabııı bm esım gırmes kıı bır makarna yapmaya gırer o kaaaaaaaaa oda bın yılda bır yanı daha gormedım eskıdenmışşşşşşşş
cnm dr unn ılac vermesı ıı su ıle de gecmıyorsa bana verdı cok ıı gelldı cunkuuuu

merhaba... kaçımcı haftandasın bilmiorum ama bu tür kabuslar görmen cok normall bence:)

canım bir bilgim yok ama çok geçmiş olsun

imzamda mevcut... 22. haftamdayım... ama bu kabus değil ki; gerçekmiş... malum olmuş resmen...

canım ya hayırdır inşaalalh ben de çok etkisinde kaldığım rüyalar görüyorum ama o stres bebişimi etkilemesin diye unutmaya çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…